Това пречи ли на забременяването ?

  • 1 207
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Пуснах темата в здравния форум, но прецених, че тя не е излишна и тук.
Питане към вас, и особено към медицинските лица.

Наскоро при сексуален контакт мъжът ми свърши върху гърдите ми и после там ми избиха червени петънца. Това означава ли алергия към семенна течност ?
Страшно съм притеснена, защото в Google прочетох, че това води до безполодие при съответната двойка и няма решение на този проблем.

Едно уточнение - не е свършвал вътре в мен и не мога да преценя дали тогава пак би имало оплакване, защото все още се пазим (бебеправенето е за по-нататък) , затова не мога да отговоря, ако ме питате по-детайлно, просто защото опитът ми засега е такъв.


Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 334
Все пак това се е случило еднократно,доколкото разбрах Rolling Eyes А и за да е потвърдена евентуална такава алергия,то трябва да е имало полов контакт.Искрено се надявам да не е това,а просто някаква случайност Peace

# 2
  • Мнения: 2 960
. Това означава ли алергия към семенна течност ?


все пак трябва да се обърнеш към специалист,ако нещата се повторят.

# 3
  • Мнения: 1 794
Попитай специалист!

Ако ползвам тази логика, аз трябва да имам алергия към всичко, вода, парфюми, дрехи, бижута, собствената си коса - на мен ми избиват такива червени петънца от всичко, което се докосне до мен! Просто съм с много чувствителна кожа. Така, че малко по-спокойно! Peace

# 4
  • Мнения: 21
Според мен няма защо да се притесняваш,просто наи-вероятно кожата ти е по-чувствителна и за това се е получило така! Моята също е много чувствителна и на мен ми е ставало така,няма нищо страшно,спокойно!  bouquet  Но,разбира се,ако искаш се посъветвай с лекар,ако сметнеш за необходимо!

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
След като се притесняваш се посъветвай с лекар-специалист.

# 6
  • Мнения: 2 422
консултация с доктор Peace

# 7
  • Мнения: 41
Ако се повтори и аз съм "ЗА" относно консултацията със специалист,надявам се да не е нищо страшно,успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт