Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

rakovski

моята позната е бременна и и остават 5 дена до термина.Обаче в последните 2-3 се нацепи страшно много и корема и стана много червен а и също (най гадното я сърби страшно мнофо) и неможе да спи по цяла вечер.Моля ви ако знаете някакъв крем или нещо друго да ми пишете.Благодаря предватително
Цитирай

София

За стриите крем няма. Т.е с каквото и да ги маже няма да изчезнат. Аз лично ползвах бебешко олио. Сърбежът е от разтягането на кожата.
Цитирай

rakovski

тя не се претиснява от стиите а от този непоносим сърбеш.офф дано да ражда по барзо че ми е много мила да я гледам така
Цитирай

И аз бях така - няма лек за сърбежа.
Само има един крем за стрии и целулит на Евелин "3Д" с охлаждащ ефект - от него малко се охлаждах и успокоявах!!!
Цитирай

...

аз се мажех с бебешко олио и ме успокояваше  Rolling Eyes  за малко
Цитирай

Стара Загора

Преварен зехтин или преварена мас съм чувала,че помагат
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

На мен нищо не ми помагаше.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

И на мен нищо не ми помагаше и така хубаво се нацепих Mr. Green
Цитирай

На мен нищо не ми помагаше .Като се намажех с олио за момент спираше да ме сърби но после пак  започваше наносво #Crazy
Цитирай

София

Аз се мажа по 100 пъти на ден с всякакви мазила. Далеч съм от мисълта, че ще предотвратя появата на стрии, но поне облекчава сърбежа. Иначе мога да се дръгна като крастава.  Помага ми крема против стрии на Матерн и лосион Дав, на който пише Intensive Lotion for extra dry skin.
Цитирай

София

За стриите крем няма. Т.е с каквото и да ги маже няма да изчезнат. Аз лично ползвах бебешко олио. Сърбежът е от разтягането на кожата.
Peace
Съгласна съм.
Аз също бях така. Коремът ми се нацепи страшно много, а за сърбежа въобще не искам да се сещам... Истината е, че с каквото и да се мажех сърбежа не се облекчаваше. Може би за минута, две и после пак започваше.
Цитирай

София

Има един крем против вече появили се стрии, на Мустела е. Аз лично съм много доволна от него, но трябва стриите да се третират веднага след появяването им.
Цитирай

Ами нали ти казах само тоя охлаждащия на евелин спасявашя положението
Сега го намерих
Ето го и него:

Май това беше!!!
Цитирай

Варна

Ох, да ,случи ми се............... TiredМазах се през цялата бременност с разни мазила и точно в деветият месец корема ми адски се нацепи,сърбеше ме постоянно,мажех се с мляко за тяло,което  малко успокояваше нещата,временно!
Цитирай

BiGi

Да, в деветия месец. И аз мислех, че ми се е нацепил корема, но си беше обрив със страшни сърбежи, след това се преместиха и по краката, ръцете, подмишниците  Sad Много често става въпрос за състояние в края на бременността, което се нарича PUPPP. Накрая щях да се побъркам от сърбежи, изписаха ми кремче хидрокортизон и се оправих за няколко дни. Иначе обикновено обрива и сърбежите преминават с раждането, но на мен ми оставаше още време до него  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора