Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юни 2005, 13:27 ч.

Статия във в. "Струма"

• 824
  • 16
  •   1
Отговори
34 млади майки кърмиха показно бебетата си, лекарка в Женева призна: Третото си дете кърмих 6,5 години   

Майки кърмачки от Бобов дол направиха показно кърмене
     34 млади майки от миньорската община Бобов дол вчера се събраха в общината и направиха показно кърмене на децата си. Те заявиха, че от майчината кърма по-добро няма. Лекция пред тях изнесе д-р Румяна Модева, която работи към здравна организация в Женева. Тя заяви пред младите кърмачки, че третото й дете е момче и го е кърмила 6 години и половина. Това е третата среща на д-р Модева с бобовдолки. Целта е да се изгради регионален център за консултации на майки и деца и банка за майчина кърма. Ще се обучат акушери и микропедиатри, които да се грижат за подрастващото поколение на Бобов дол. 

# 1
  • София
Браво! Значи все пак и тук се прави нещо за поощряване на кърменето!

# 2
  • До хладилника, който обичам
Евалата! Дано им е успешно начинанието и да има още такива!

(ама 6,5 години...брях  Shocked )

# 3
  • anywhere
Тя заяви пред младите кърмачки, че третото й дете е момче и го е кърмила 6 години и половина.

#Crazy  Абе къде са тия от Агенция "Закрила на детето"?!  Rolling Eyes
Аз на това вече не му викам кърмене!  Twisted Evil

# 4
Стига де, Зъхи, не се отклонявай - виж какво хубаво начинание са започнали! И център за консултации, че и БМК!!

# 5
  • anywhere
Стига де, Зъхи, не се отклонявай - виж какво хубаво начинание са започнали! И център за консултации, че и БМК!!

Браво де, браво!  Tired
Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата! Те и лудите кърмят, така че да не викаме на всички - "Уррра!"  Wink 

# 6
Много хубаво нещо са започнали жените - браво, дано и другаде да се случват такива работи. За женевската докторка от български произход не знам smile3506 - на мен 6 години и половина ми се видят много... неестествено много. Ама то си е нейна работа на жената.

# 7
  • София
[Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата!

Алоу, какви са тия определения, каква агенция - то детето явно вече не е на 6, 5.

# 8
  • anywhere
[Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата!

Алоу, какви са тия определения, каква агенция - то детето явно вече не е на 6, 5.

А да, това мнооого променя нещата!  Laughing
Ивче, не го приемай лично, ама все пак - на 7 години те се заглеждат вече по цици, бе, човек! Как ще го кърмиш?!  Shocked Rolling Eyes

# 9
  • София
Ивче, не го приемай лично, ама все пак - на 7 години те се заглеждат вече по цици, бе, човек! Как ще го кърмиш?!  Shocked Rolling Eyes
Ех, как си знаех, че ще го кажеш Laughing. Виж сега, на нас може и да ни изглежда неестествено, но пък определения от сорта, без да познаваме от близо участниците в ситуацията, ми се виждат ммм, как да кажа...

# 10
  • anywhere
Е, ти пък сега! Щом некърмещите майки тук във форума автоматично стават "патици", не виждам що да не си кажем думата и за другата крайност!  Wink  Crossing Arms

# 11
  • Пловдив
какво отколонявате темата. Явно жената наистина е с две гърди "ЗА" каузата. А събирането си заслужава темата!

# 12
Е, ти пък сега! Щом некърмещите майки тук във форума автоматично стават "патици", не виждам що да не си кажем думата и за другата крайност! Wink Crossing Arms
А първокласниците - цицомани!  rotfImbo rotfImbo

какво отколонявате темата. Явно жената наистина е с две гърди "ЗА" каузата. А събирането си заслужава темата!
Права си. Извинявам се за оф-овете.

# 13
  • anywhere
Присъединявам се към извиненията, ама не можах да се стърпя просто!  Blush

# 14
  • София
На мене 6.5 години ми се струва напълно нормално, даже чудесно hahaha hahaha hahaha
Давай, Бу newsm28, че много станахме офовете Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт