LaRedoute - кодове - 10

  • 42 491
  • 676
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 88
kici , според мен се получава така / не ти намаля 18/60Е / защото имаш намалени  и ненамалени артикули. Предполагам сумата на тези ненамалени неща е по- малка от 60Е и затова съответно не ти прави отстъпка.
Ако натиснеш   J'annule mon offre spéciale  ще си анулираш кода, и няма да получиш подаръка.
Ако има някой друга идея- нека сподели Peace .
Приятно пазаруване Heart Eyes!

# 61
  • София
  • Мнения: 518
kici , според мен се получава така / не ти намаля 18/60Е / защото имаш намалени  и ненамалени артикули. Предполагам сумата на тези ненамалени неща е по- малка от 60Е и затова съответно не ти прави отстъпка.
Ако натиснеш   J'annule mon offre spéciale  ще си анулираш кода, и няма да получиш подаръка.
Ако има някой друга идея- нека сподели Peace .
Приятно пазаруване Heart Eyes!
Аха ясно, значи тези 60Е трябва да са само ненамалени артикули, така ли и ако кода действа трябва веднага да ми излезе още на първата стъпка че ми намаля, нали newsm78
  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 745
И аз не мога да намаля тъпата прахосмучка,и на трите акаунта не става...  #Cussing out
Иначе вчера получих сака Лафума с кода,дето намаляше олекотените. Peace
Не знаех дори,че ще имам и подарък. Laughing Не ми трябваше,ама го прибрах-все ще потрябва. Wink
Сега и с това 1е доставка ме изкушават.  Crazy

Забравих-страхотен първи пост!!! Peace Благодаря!  bouquet 

# 63
  • Мнения: 1 672
абе как така някои ги затрупват с оферти,а пък на мен не са ми изпращали нищо вече повече от 3 седмици  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 429


за какво са тези самопокани. това не можах да го открия  newsm78

# 65
  • Мнения: 88
kici , да би трябвало след като въведеш кода да ти ги намали процентно ненамалените артикули , като това намаление сумарно е 18Е .

# 66
  • Мнения: 639
kici пак да кажа,че оранжевите прибори не са налични и ги заменят с други.

shanel1982 ако прочетеш първия пост ще ти стане ясно  Peace

И да питам защо не четете бе хора? Май следващата тема ще е само с кодовете без никакви разяснения ,явно от тях няма нужда Rolling Eyes

# 67
# 68
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Az вчера получих тази завивка.
С кода на Лауфима ми я направи от 15 е на 0.00

http://www.laredoute.fr/vente-couette-synthetique-qualite-specia … 6&prodcolor=5

Много е хубава .Аз взех 200/200
Сега мисля да пусна и на децата .По 10 е са.С новия код 2 завивки ,ще излезнат 5 е. Peace

# 69
  • Мнения: 429
kici пак да кажа,че оранжевите прибори не са налични и ги заменят с други.

shanel1982 ако прочетеш първия пост ще ти стане ясно  Peace

И да питам защо не четете бе хора? Май следващата тема ще е само с кодовете без никакви разяснения ,явно от тях няма нужда Rolling Eyes


уж рових ама не съм ровила където трябва  Embarassed
вече няма обещавам
mamaB   bouquet

# 70
  • Мнения: 454
Ааааааааа четем, четем mamaB, не се трудиш напразно. То все ще се намери някой дето не е разбрал ама хайде. Според мен код 45381 все още действа, т.е. удължили са му срока и след датата от първия пост. Аз на 25.08 пуснах поръчка с него и засега в отказаните няма данни да не са ми пратили нещата. Дано да не се лъжа, че едни обувки, дето много ги хвалихте, ги сънувам вече.

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Работят ли при някого кодовете
44482 Taille 50/52
44458 Taille 38/40
44474 Taille 46/48

за Parka Lady Rose? Намерих в един сайт, но при мен казва, че не работи. Заинтригувах се.

Сега мисля да пусна и на децата .По 10 е са.С новия код 2 завивки ,ще излезнат 5 е. Peace
Кой е новият код?

# 72
  • Мнения: 639
Бу и при мен ги дава че не съществуват  Rolling Eyes

Velesa  Laughing това беше в кръга на шегата,сигурна съм,че ще се намерят и хора на които да е от полза  Laughing А иначе ако някой някъде го мерне кода с дата на валидност да пише.Аз лично не съм го срещала с нова.И мисля,че няма да имаш проблем,защото този специално уж все му изтича валидността,а все при някого проработва и след това  Peace Мноооооооооого специален е той  Laughing

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Момичета 57606 за лилавите прибори не действа при мен,но все ми се струва,че някой беше споменал,че  и с друг код ги пращат. newsm78Дали е така или съм се заблудила?

Аз имам излишни лилави прибори, ако на някой му трябват или иска замяна с друг подарък  Peace

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Някой помни ли оригиналните условия на 45381 - 20?/55? + БД?
Приема ми го, но нищо не прави. Имам ненамалени при мини, както и ненамалено от нова колекция. Реф. номер за тривките не ми работи. Сложих напосоки някакви тривки Со Хоум, нищо не се случи.

Общи условия

Активация на акаунт