По-рано ние сме родени, но с късмет сме надарени

  • 20 261
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 604
Мимчето-честито. Много ,много да радва мама и тате Hug. Как се казва малкия мъж?  Heart Eyes
Тони,а като го даваш с лъжичка-по кое време на деня го даваш? И слагаш ли захар вътре?

# 286
  • София
  • Мнения: 39 741
Гледах записа, нямам думи Sad

# 287
  • Мнения: 108
mim4eto Честита ви радост  Hug  bouquet
p4eli4ka_maia Захар не слагам  Naughty , давам го когато хапва три -четири лъжички от манджата и не иска да яде...та поне млекце да хапне. Или в 4 часа вместо кисел или грис, че от тях не хапва грам.

# 288
Мъжа се казва Владимир.
p4eli4ka_maia на нас гастроентероложката ни забрани и кисело и прясно, но незнам защо.

# 289
  • София
  • Мнения: 39 741
Аз чак сега се сетих да разгледам албума. Много сладки бебоци   bouquet
Ще сложа снимка и на Алекс.

# 290
  • София,
  • Мнения: 4 267
mim4eto страхотна новина, на фона на другата, която току що гледах, направо кошмар! ДОри не можах да го догледам  #2gunfire А на малкия Влади му пожелавам да расти здравичък и да радва всички ВИ! Hug
AnMary да качи малко снимки да видим колко е пораснал Алекс!
Момичета аз давам млякото когато и както ми падне, сутрин с бисквитки за закуска, или към 11 или 12 часа с плодово пюре вътре, правя и го като плодово, става много хубаво, или за следобедна закуска, а често и вечер, когато не съм и готвила например или сме някъде навън. Аз и давам "На Баба" 4,5% без да го разреждам, с малко захар вътре, че то другите са много редки и с лъжицата е голям зор, тече навсякъде, а и защото лятото другите млека много бързо се прокисваха от жегата, а това нали е с повечко нишесте  Mr. Green и не се разваляше! Hug

ТОни, добре сме, още спи Вероника и аз като теб използвам момента да седна на компа! Иначе тя вече не ще да стои в паяка, а иска така да обикаля из къщи, но трябва да я държа иначе я е страх!

# 291
  • София
  • Мнения: 39 741
качих доста снимки, ще видя кога ще ги одобрят.
И Алекс спи и ми е спокойно. Опитах се да си пусна ТВ на лаптопа, ама котараците се разбесняха и ми отнесоха нет кабела. Братовчед ми пак ме изтормози по тел-а. Мама била пратила пари за дядо ми на моята сметка и се обадила да каже. И братовчед ми ми стопи телефона. Джони ми се обади дам и каже колко имам в сметката и ми се струва, че превода не е дошъл. Обаче ще изтегля 600лв и ще ги дам на братовчед ми... че да забравя Simple Smile И сега ми разправя по телефона, че не били толкова спешни тез пари.  #2gunfire
Като стане Алекс ще се разходя до банката. 1во да си оправя инет банкирането, че нещо не става. После ще видя кога ще се срещнем с братовчед ми.

# 292
  • София
  • Мнения: 39 741
Да ви се похваля - имам племенник. Да ни е жив и здрав. stork-boy
Да е жив и здрав малкият Влади   bouquet

Моят брат нещо хич няма намерение да ме зарадва с племенници.

# 293
  • София
  • Мнения: 39 741
Пуснах нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333485.0

Каква съм нахална а Simple Smile

Остана само още едно заглавие.

# 294
  • Мнения: 923
Честито и от ме на Mim4eto за племенника.   bouquet Моят син Костантин днес по коригирана възраст, по термин прави 1 година. На нас все още не са ни разрешили да даваме кисело мляко и сме все още на адаптирано.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 14:25 от Aleksi_Koko

Общи условия

Активация на акаунт