Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

водил ли е някой детенцето си? препоръчаха ми горещо детската стоматология там. дори някъде из форума четох, че имало и психолози които работели с децата...но това е всичко което знам
моля, някой ако има преки наблюдения да сподели  Praynig
Цитирай

София

Ами аз скоро завърших и по мое време нямаше психолози. В частните кабинети към катедрата работят асистентите от съответната катедра, а иначе по учебните зали-студенти. Аз лично не бих завела детето си там.
Цитирай

Аз завърших преди 5 години, но не вярвам нещо да се е променило и в никакъв случай не бих завела детето си там.

Цитирай
здравейте,
понеже видях, че се засяга темата за детска стоматология искам да попитам дали някой е чувал нещо за лазерна стоматология.Съвсем случайно чух една реклама по радиото за безболезнено зъболечение, което ставало с лазер. Имам дете на 5 год, което страшно много се страхува от зъболекар. та си помилих, че това ще бъде доста ефикасно в неговия случай. Смятам да посетя клиниката. Мисля , че името й беше Леграно. Затова искам да ми помогнете ако знаете нещо повече за лазерна стоматология.
Цитирай

Здравей, аз също съм завършила там,недей да си водиш детето за лечение,поне аз мойто не бих го завела     Wink
Цитирай
здравейте,
понеже видях, че се засяга темата за детска стоматология искам да попитам дали някой е чувал нещо за лазерна стоматология.Съвсем случайно чух една реклама по радиото за безболезнено зъболечение, което ставало с лазер. Имам дете на 5 год, което страшно много се страхува от зъболекар. та си помилих, че това ще бъде доста ефикасно в неговия случай. Смятам да посетя клиниката. Мисля , че името й беше Леграно. Затова искам да ми помогнете ако знаете нещо повече за лазерна стоматология.

здравей сенси,
Да наистина лазерното лечение на зъбите е безболезнено.проблема с зъболечението ми и както  здравословни така и психологически.изпитвам голям страх от болка. случвало сее да припадам. дълго време живеех в италия. там също ми се налагаше да посещавам зъболекар. в Италия лекуваха кариесите ми с лазер. Наистина не усещаш болка. Върнах се в българия.Бях готова да плащам пътуванията до италия сама и само да не ме боли. Н ашега потърсих в интернет дали се предлага лазерна стоматология в България. И така... тази година вече два пъти  посещавам клиниката за лазерна стомотология Леграно. Имат сайт. Прочети го.Там можеш за се информираш подробно.предлагат и други неща.
Цитирай
здравейте,

здравей сенси,
Да наистина лазерното лечение на зъбите е безболезнено.проблема с зъболечението ми и както  здравословни така и психологически.изпитвам голям страх от болка. случвало сее да припадам. дълго време живеех в италия. там също ми се налагаше да посещавам зъболекар. в Италия лекуваха кариесите ми с лазер. Наистина не усещаш болка. Върнах се в българия.Бях готова да плащам пътуванията до италия сама и само да не ме боли. Н ашега потърсих в интернет дали се предлага лазерна стоматология в България. И така... тази година вече два пъти  посещавам клиниката за лазерна стомотология Леграно. Имат сайт. Прочети го.Там можеш за се информираш подробно.предлагат и други неща.

да, и аз ходя в легарно за лазерна епилация, но записах и час за детето и за мен:) за другата седмица за стоматологичен преглед.
Скоро ще Ви пиша с каво впечатление съм
« Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 14:14 от fines »
Цитирай

София

здравейте,

здравей сенси,

да, и аз ходя в легарно за лазерна епилация, но записах и час за детето и за мен:) за другата седмица за стоматологичен преглед.
Скоро ще Ви пиша с каво впечатление съм
Какво стана!!!

Има ли вече някои отзиви за лазерното лечение на зъбите!!! И дали знаете какви са цените-много ли е по скъпо от традиционното!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.