Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора
маики ,не се довераваите напълно на лекарите .те не познават нашите деца по добре от нас  .сбъркаха с лечението на сина ми беше болен от рак направиха му една операция после химиотерапия и беше се позакрепил . но после лекарката му го накара да направи оште една по тежка операция .аз бях категорично против усештах че не трябва да се оперира .първия път я отказахме но после лекарката се наложи .макар че други лекари бяха съгласни с мен след тая операция синът ми се влоши получи и други метастази . накрая имаше и в белия дроб .но едновременно се разболя и от пневмония никои не му лекува пневмонията
всички решиха че щом е болен от рак няма право да се разболява от нищо друго.последните дни почнаха да му дават антибиотик но беше късно страшно е да гледаш как детето ти умира пред очите ти.как не може да диша и моли за въздух.не можа да издържи до химиотерапията.последната гавра беше да го изписват в това положение .не го прехвърлиха в белодробното а го пратиха в къщи. боже колко тежко ми е да го напиша. синът ми се хвърли от седмия етаж на болницата.а беше само на 25 години.като малък искаше да става пилот.пилот не стана.стана военен.отиде на мисия в ирак и там се разболя.маики не пращаите децата си в армията .не му признаха че заболяването е от там.направи единствения си полет от прозореца на болницата.до последно се борих срещу системата.лекарите господ ще ги накаже.нека душата ти лети свободна от тленните мъки сине.обичам те безкраино.мама.
Цитирай

София, "Младост 3"

мило майче
дано детето ти намери покой
съжалявам за загубата ит и по толкова жесток начин...когато е можело от малко човещина да се спести този полет...
вярвам Господ забавя, но не забравя и отрежда всекиму заслуженото...он уви това не топли самотното майчино сърце и не може да върне сина ти от отчаяния му начин да се спаси от човешкото бездушие
прегръдки и ми е много мъчно....аккто всеки път когато е можело да се помогне поне малко...а не се е направило от мързел и бездушие
Цитирай

Бургас

Съжалявам за загубата ти  Hug
 Rose Rose за твоя син
Цитирай

там някъде

Жалко, жалко, че заради некадърните ни лекари е погубен още един живот Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

съжалявам за загубата ви,ужасно е случилото се.. Crying or Very sad
Цитирай

Стара Загора

Съжалявам за загубата ти мила майчице Crying or Very sad Думите са излишни...остава болката и...времето.
Цитирай

на дъното

Цитат на: fanimaya
беше късно страшно е да гледаш как детето ти умира пред очите ти.как не може да диша и моли за въздух.
Толкова до болка познато  smile3518 съжалявам,че си една от нас.
Цитирай

София

много ми е мъчно, когато прочета,че още един човешки живот е погубен, най вече когато в цялата работа имат пръст лекари...
много съжалявам за загубата ти Hug!
 Praynig дано по-бързо се научиш да живееш с тази болка, защото друг лек  няма..
 Rose Rose за твоето момче!
Цитирай

София

Моите искрени съболезнования!
Дано да намери покой душата му Praynig
Цитирай

Съжалявам... наистина думите не стигат в такива случаи

Rose Rose за твоето момче...
Цитирай

Мило Майче, не бих могла да знам дълбоката болка в душата ти и безкрайните въпроси които си задаваш.  Hug
Дано Господ ти даде нови сили да продължиш и да пази душата му.  Той не е искал да се мъчи и да мъчи вас и е решил, че това ще е края.   Да почива в мир.   Praynig
Цитирай

Шопия

fanimaya,  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Мир на измъчената млада душа на синът ти.  Rose Rose

Синът ти е жертва не само на лекарите за съжаление. Преди тях е държавата, която е оставила на произвола на оцеляването голяма част от българските семейства. За съжаление войната съсипва не само здравето, тя съсипва всичко у мисионерите, пратени на места с военни действия без да бъдат подсигурени. Изпращат млади жизнени и вярващи в бъдещето момчета, а връщат развалини, за които след това спасението е ръцете на самите тях.
Прочетох в друга тема, че е синът ти е "лекуван" в Окръжна болница. А Военната болница за кого я пазят? За гангстерите и бандитите? Mad

Цитирай

тук

Мир на душата му, дано намери покой. Лекарите не са "сбъркали лечението" му, те просто са го убили. От цялото си сърце поднасям съболезнования на теб, майчице. Искрено разбирам как се чувстваш, преди месец т.нар. лекари отровиха баща ми, след "лечение" от пневмония...и него го изписаха здрав. Hug
Цитирай

Бургас

Моите искрени съболезнования
 Rose Rose
Цитирай

гр.София

Моите съболезнования...
Защо стават такива неща Господи, защо ни наказваш така?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора