Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мили момичета и момчета.

Обръщам се към вас със един въпрос. Но преди него искам да дам няколко уточнения. Казвам се Александър ( във Варна живея ) и имам доста дълга чуплива коса - в порядъка на 50-60см. От много годинки си стоя с нея, но в последно време нещо започва да не ми се връзва. Хубава е, поддържана е и много си я обичам, но си давам сметка, че вече е време да я махам. И по тази причина се обръщам към по-запознатите от Варна - случайно някой да знае някой фризьорски салон или ателие за перуки, което може да ми я купи. Търсил съм в интернет вече няколко седмици, но без резултат. Точно и заради това пиша тук. А пък работя и от понеделник до събота включително съм на работа, та нямам време да изляза, да се разходя и да потърся лично Sad.

Та наистина, някой има ли си напредстава къде може да има такова място във Варна. Ако знае и сподели, ще му бъда искрено благодарен. Love
Цитирай

Обръщам се към вас със един въпрос. Но преди него искам да дам няколко уточнения. Казвам се Александър ( във Варна живея ) и имам доста дълга чуплива коса - в порядъка на 50-60см. От много годинки си стоя с нея, но в последно време нещо започва да не ми се връзва. Хубава е, поддържана е и много си я обичам, но си давам сметка, че вече е време да я махам. И по тази причина се обръщам към по-запознатите от Варна - случайно някой да знае някой фризьорски салон или ателие за перуки, което може да ми я купи. Търсил съм в интернет вече няколко седмици, но без резултат. Точно и заради това пиша тук. А пък работя и от понеделник до събота включително съм на работа, та нямам време да изляза, да се разходя и да потърся лично Sad.

Та наистина, някой има ли си напредстава къде може да има такова място във Варна. Ако знае и сподели, ще му бъда искрено благодарен. Love

Най-големите донори на коса са от югоизточна Азия  - Индия и т.н. там в региона изкупуват косите  за по няколко долара освен това и генетично те са с доста  силна и здрава коса каквато европейската раса няма .
Повечето перуки с естествена коса се правят с вносен материал . За това и няма къде да си продадеш косата тук .

Thinking
Цитирай

Пловдив

Най-големите донори на коса са от югоизточна Азия  - Индия и т.н. там в региона изкупуват косите  за по няколко долара освен това и генетично те са с доста  силна и здрава коса каквато европейската раса няма .
Повечето перуки с естествена коса се правят с вносен материал . За това и няма къде да си продадеш косата тук .

Thinking

Penlopopilina, това въобще не е вярно. Азиатската коса има съвсем различна структура от европейската, по-евтина е, но не стои естествено. Затова повечето хора избират европейска - просто стои естествено и не си личи, че не е твоя. В България на много места изкупуват коса, и то на доста добри цени.  Peace
Цитирай

Глупости, кой така те е излъгал, точно азиатските коси, които споменаваш са евтини и не се търсят, защото от километри си личи, че косата е по-различна от твоята. Stop
Дълги коси се купуват много, особено ако са хубави, но разбира се на доста по-ниски цени, отколкото ще я продадат. Един познат, с дълга коса до кръста, си я продаде и си купи доста хубава китара. Peace

Но съм от София, някой от Варна сигурно ще помогне. Smile
Цитирай
Благодаря за мненията Smile.

Аз разпитвам тук, защото лично съм чувал от хора, че са си продавали косите, но все не във Варна, а в София. Затова пуснах темичката тук - защото съм леко невеж с града, нищо, че живея вече 2 години тук Whistling.

Относно косата ми - казват ми, че е хубава. Чуплива и мека, не цъфти много и е здрава. Кестенява е на цвят. А след няколко дена след като съм я измивал, вместо да се омазнява, понякога се навива сама на букли чак се учудвам Very Happy.

Та наистина бих се радвал на още някой коментар. Давайте насам Very Happy
Цитирай

намерих ето това с google http://www.myvarna.info/2700/2703/707939.html
Цитирай

Преди известно време гледах, че до нас ( в София ) фирма е разлепила обяви,че изкупува коси. Ще се опитам да намеря координатите на тази фирма.
Цитирай

София

А в София къде изкупуват?
Моя позната си беше продала, но срещу много малко пари. А доколкото знам косите са доста скъпи.
Някой може ли да ми препоръча къде да дам моята? Предварително благодаря.
Цитирай
Благодаря за информацията Smile.

Kamelia77 и аз намерих това в интернет ама се чудя дали е валидно. Ще взема да направя 1 разговор по телефона да се увяря.
Цитирай

Orgos, пусни една снимка преди да отрежеш тази чудна коса, че направо ми разпали въображението. Много си падам по дългокоси мъже! Embarassed 

Извинявам се за офф-а  Praynig
Цитирай

София

А защо си решил че е време да я махаш?
Цитирай

София

Аз също преди време бях решила да я продам за перука. Но от проучванията тогава се отказах мигновено - много малко пари дават за естествена коса. Не си струва!
Цитирай

Пловдив

Мен по-скоро ме е жал да я отрежа. Моята е дълга до кръста и е здрава. Но съм си свикнала с нея.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.