По Дюкански си диетуваме и по-малък размер дрешки си купуваме - 122

  • 43 479
  • 905
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Здравейте и от мен, рядко пиша , но през деня ви хвърлям по едно око.
Утре стават 4 мес. откакто съм на режима и резултата е -12кг. и от месец и нещо не мърда на долу и се чудя дали да не мина вече в трета фаза, явно не ще вече надолу. newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 361
Гала ма  Hug,а достигна ли целта?

# 17
  • Мнения: 454
Зеленко , 4удесна новина  Hug . Пожелавам ти лека бременност и едно прекрасно пролетно беб4е  Heart Eyes
4естит рожден ден Кри  Heart Eyes  bouquet .Все така 4аровна , усмихната и позитивна. Пожелавам  много 6тастие , здраве и да постигне6 мечтите си  Heart Eyes
И последно - у Варната сме до четвартак - Кате ,Креми , Дори  Flutter

# 18
  • Мнения: 133
Ih....пак и аз на първа страница..Вещи мерси за новата супер темчка,тъкмо си мислех днеска че старата се понапълни Simple SmileМного Дюканки станахме .......Което е много хубаво:)
Бърди, мерси за инфото ще се опитам да си анмеря такива формички...и за дюкански запеканки може да става:)  В Пикадили трябва да ги  има chef   bouquet  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 17 142
Pauliana - първо извинявай, видях, че съм ти объркала ника одеве  ooooh!
Има ги навсякъде и са в различни размери, аз лично откакто дюканствам, ги ползвам нон-стоп. Те са еднократни по принцип, но като се използва хартия за печене, могат да се ползват многократно  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 421
Много държа да поздравя Кри за рождения й ден -  затова си прехвърлям поста от предната тема

Честит рожден ден, Кри    bouquet !
Желая ти много,много любов  и щастие!

Дано да ти хареса песента Grinning

http://de.youtube.com/watch?v=vPjaXu6g1Xk&feature=related


 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 405
Здравейте в новата тема, благодарско на тези които са се погрижили за нея
Зеленкото, много се радвам за вас
Специално за Кри и другите рожденици.

Колко стари познати се включиха днес, толкова се радвам да ги "видя" и  Hug

Утре правя 10 м. в 3-та фаза. За всички, които им предстои - не се притеснявайте, бъдете толкова стриктни, колкото сте били и във 2-ра фаза (т.е. включете всички нови продукти, може и поетапно). Изкушенията са повече, но вече волята е по-голяма. За себе си мога да кажа, че промених навиците си на хранене. Остават ми само 1м. и 15 дни до така желаната 4 фаза.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Айде, да ни е хаирлия новата тема - с много нови минуси!   bouquet

rien, нещо ново около теб?

# 23
  • Мнения: 133
Няма проблем за ника..не съм от обидчивите Simple Smile Мерси пак за инфото.....още утре ще ги пробвам тея формички   chef  Hug

# 24
  • Мнения: 137
Момичета, помогнете ми моля  Praynig .
Четох някъде назад тия дни за бухтичките. Е, убийте ме сега не мога да ги намеря. И в сайта с рецептите търсих.... newsm78. Пуснете линк, моля  Hug

# 25
  • Мнения: 953
Гала ма  Hug,а достигна ли целта?
Смятах че ще  трябва да сваля още 3кг., но много се закучиха.

# 26
  • Мнения: 279
Прекрасна КРИ пожелавам на ти много здраве, късмет, никога да не те напуска упоритостта и много ама много семейно здраве, топлина и уважение. За прекрасния форумен лебед Кри
Духи пухи честит рожденник, да ти жив, здрав и много да те глези  dance
Belle Fleur да ти е жива и здрава щерката   cook
СлаБе ти май от морето си се подкарала, хайде бързо за оздравяваш Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

А сега да кажа днес кантара ме обича newsm44

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 16:15 от *tan4eto*

# 27
  • Мнения: 7 474
Крикри честит рожден ден!
Много здраве и любов!!


# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Аз нямам проблем с триците,втори ден си хапвам,не усещам усилена перисталтика и други ефекти.Но аз съм съвсем в началото,какво е действието им, ползата от тях?

# 29
  • Мнения: 279
Татит хайде и аз съм за софийско кафепиене  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт