Занималня Варна

  • 22 833
  • 87
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 61
Мили мами, чудя се дали да записвам моята първокласничка на занималня и най-вероятно ще пробвам. Тя ще учи в Кирил и ми се иска занималнята да е близо до училището. Кои занимални посещават вашите деца и доволни ли сте? Аз знам една, която е много близо до училището, Слънчоглед май се казваше. Имате ли впечатления?

# 1
  • Мнения: 459
Здравейте! Моите госпожици са съответно 2ри и 6ти клас. Миналата година малката беше на занималня в училище (учи в "Цар Симеон"), но от тази година правят сборна група за всички второкласници и на мен ми е съвестно да я оставям там. Знам, че миналата година откриха занималня точно срещу у-ще, но и нямам никакви координати. Моля някоя мама ако има - да се включи...
Благодаря

# 2
  • varna
  • Мнения: 676
Слънчоглед според мен е най-лошият вариант за занималня.Детето ми беше там миналата година,защото тя ми беше най-близо до училището и дома.Но го отписах,защото условията са меко казани ,ужасни.Това е една миризлива маза,мръсно е,храната е ужасна и недостатъчно.В едно помещение са събрани поне 15 деца.Първи и втори клас са отделени от трети и четвърти с едно перде.Учителките изобщо не са на ниво.Възмутена съм от условията и това,което предлагат.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Канди,записах детето в една занималня "Знам и мога".Близо е до "Кирил и Методий".Страхотни условия,невероятни преподаватели със страхотно отношение и подход към децата.Препоръчвам я горещо.

# 4
  • Мнения: 745
А някой да знае занималня за Варна с транспорт? Praynig

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
"Знам и мога"казаха,че имат транспорт.

# 6
  • Мнения: 2 960
Мили мами, чудя се дали да записвам моята първокласничка на занималня и най-вероятно ще пробвам. Тя ще учи в Кирил и ми се иска занималнята да е близо до училището. Кои занимални посещават вашите деца и доволни ли сте? Аз знам една, която е много близо до училището, Слънчоглед май се казваше. Имате ли впечатления?
Моята дъщеря също учи в Кирил и Методии.Първите години ходихме в занималня Възрождение-на ул.Славянска-намира се на крачка от школото ,много я харесват децата и там е пълно с учиници от Кирил.Ако искаш координати на занималнята и на учителките за условията-пиши на ЛС.
Миналото лято щерката искаше и през ваканцията да е там,водиха ги на плаж ,после на лагер ,а през годината са много наясно с материала ,защото преподавателките са все бивши от школото /имаше и една която след училищната смяна продължаваше в занималнята/

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Аз се записвам да следя.
От училището сега отдават 2 стаи под наем за частна занималня ( няма вече държавна), но ще приемат само по 15 деца в клас и незнам дали ще се вредим... по какъв начин ще подбират децата? А Ние имаме нужда от занималня, поне докато се изгради навика за учене. Защото иначе е от вратата - в детската бри брат си да се гонят и играят  Whistling
На входната врата на училището имаше реклама на друга занималня до х-л "Черно Море", с транспорт и занимания дори в почивен ден. Ще се обадя и там да разпитам. После ще ви пиша. Мисля се казваше "Патиланци" или нещо подобно... Някой чувал ли е за тази занималня?

# 8
Днес на входа на Кирил и Методи раздаваха брошури на "Палечко", но е на ул.Генерал Колев и на нас ни е далече. Някои ако иска телефона и точния адрес, ще му ги пиша на ЛС.

# 9
  • Мнения: 745
klari , а "Палечко" имат ли транспорт? Ще те помоля за координати. Praynig

# 10
  • Мнения: 109
Ние - по-точно Ели - посещаваме Дъга- зад бившите хали "Шипка"- обслужват Кирил,Климент и Руското.Лятото се занимаваха с децата и съм доволна,защото в група са по 8 деца и се обръща внимание.ако искаш координати- пиши на лични и ще дам телефон и точен адрес.!!!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 61
благодаря ви за отговорите. май ще избирам между "знам и мога", дъга и възрождение. Мисля да ги обиколя и да преценя на място. ходих до слънчоглед и също не ми хареса, а освен това ми казаха че няма места. Отидох да видя "знам и мога", но беше затворено и отвън видях просто един балкон, а отдолу правеха ремонт, абе не изглеждаше най-привлекателното място, ама може да съм се заблудила. А Патиланци на какъв адрес се води?
Mery_red, а в занималня дъга къде се хранят?

# 12
  • Мнения: 2 282
И тъй като заглавието е за цяла Варна, да питам и аз - ще ми препоръчате ли някоя около лятно Тракия? Малко повече информация за храна, допълнителни занимавки, отношение от първа ръка?

# 13
  • Мнения: 2 960
Вчера пред школото на щерката ми Кирил и Методии ми  дадоха брошурка за тази занималня:
Занималня "Захарно петле"-ул.Шипка №20 тел.0899 12 12 53
Водене/взимане на деца от училища
Организиран обяд и отдих
Подготовка на  уроци и домашни работи,допълнителни занимания върху учебния материал
Малки групи от по 6 деца.
Занималнята е за деца от 1-ви до 4-ти клас.

Дано инфото да ви е било полезно  bouquet

# 14
Има ли първолаци в СОУ НАЙДЕН ГЕРОВ да споделят как ще се подготвят уроците - у дома, на частна или държавна занималня, пред дилема сме ?????
Нашата у-ка ни предлага частна,но цената е висока.

# 15
  • Мнения: 745
Дъщеря ми е в Найден Геров. Аз я записах в занималня "Светулка" и засега съм доволна.

# 16
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Синът ми учи в Захари Стоянов и ходи на занималня в Портокал, но не съм доволна от храната и няма педагогически подход.
Знаете ли в Чайка добра занималня?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 132
В "Чайка" много хвалят занималня "Пинокио" в бл.68

# 18
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Благодаря werka, ще отида на място да разгледам. Сайт не открих да имат, но ако споделите лични впечатления... ще съм благодарна.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
И тъй като заглавието е за цяла Варна, да питам и аз - ще ми препоръчате ли някоя около лятно Тракия? Малко повече информация за храна, допълнителни занимавки, отношение от първа ръка?

В нашият блок има занималня, точно до Макдоналдс (ако те интересува на Лични ще ти дам адреса)
Но моят тръгна в занималня Дъга и съм много доволна, обадиха ми се от занималнята под нас, че има място, но реших да не го местя.
Май и децата ни са в едно училище, но различни класове.

# 20
  • Мнения: 2 282
ако те интересува на Лични ще ти дам адреса
Благодаря ти, но при нас има промяна в плановете - ученичката ми вече е в "Гео Милев" и ходи на занималня в самото училище.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 132
Съжалявам, но нямам лични впечатления мои познати са записали там децата си и са доволни.
Винаги са подготвени, имат и кът за странични занимания,храна, транспорт до училище.
Това е което са споделяли.

# 22
Ето една занималня която бих ви препоръчал.
Казва се "Весело звънче" съвсем нова е, има осигурен транспорт и е в близост до доста училища.
Занималнята има собствен уебсайт, а в галерията може да видите и какви са условията там.
Сайта е: http://veselozvan4e.hit.bg/

# 23
моля някай да сподели ако детето му ходи в ОУ Славейков къде го води на занималня? водих го в Клас - до Макдоналдс, обаче вчера се върна със следи от душене от друго дете във занималнята. не искам да коментирам повече, но спешно търся къде да го преместя.

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Моят син ходи в занималня "Дъга", нищо че живеем точно над занималнята за която говориш.
Условията там не ми харесаха, госпожите също.

# 25
благодаря за бързия отговор. и аз не бях очарована от условията, но тогава нямах избор и макар, че имах вътрешни силни колебания го записах. за съжаление се оказах права. временно ще ходи в Черепаха. да видим там как е.

# 26
  • Мнения: 6
А ние заради преместване от друг град останахме без градина и започнахме в "Слънце" Peace
Доволна съм от подхода,а детенце се научи да хапва доста неща,които преди ми отказваше ooooh!Свикна бързо и се чуства като в къщи...даже се чудя как ще преодолеем раздялата,като успеем да влезем в градина все пак newsm78.
Широко е и чисто,а учителката има моите възгледи за възпитание Mr. Green
Ако някой иска,мога да пиша на лични Hug

# 27
  • Мнения: 13 512
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?

В занималнята където ходеше Вики ("Дъга"), го взимаха след часовете на обяд, обядваха в близко до занималнята заведение. После учат, кратка почивка, учат... следобед има даваха лека закуска (солети, меденки, кекс). Учат до 17ч, ако вземеш детето около 18ч в този промеждутък то или се упражнява, или чете или гледа с другите някакво филмче. Работят до 18.30ч.
Това е за децата от първа смяна, за тези от втора незнам как става.
Цената е 12лв на ден с храната. Плаща се месец предварително, а ако детето не посети някой ден, се приспада другият месец. В група са макс. 8 деца, но в групата на Вики бяха само 4

# 29
  • Мнения: 13 512
240 лева на месец... за тази година да е станало 280...пак е много добре. Чудя се дали може да се намери учителка, която да работи самостоятелно по същата схема за около 400 лева?

# 30
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
ммммм... освен да намериш някоя пенсионирана учителка.
Иначе в други занимални е примерно 8-9 лв без храна + 2-3 лв. за храна. Пак толкова идва, но без следобедна лека закуска.

# 31
  • Мнения: 1 547
следобед има даваха лека закуска (солети, меденки, кекс).

Чудесна закуска, няма що.  ooooh! Защо трябва да тъпчат децата с боклук, толкова ли е трудно да се дава нормална храна?

# 32
  • Мнения: 6
А какви са цените на занималните? С включена храна, на ден или на месец се заплаща? По колко деца в група? За колко часа?


В "Слънце" ако платиш в началото на месеца е 200.Водят си ги и си ги вземат от училище,ако е втора смяна,закусват,обядват там и ако е до по-рано от 18.00 ги вземат от училище...а ако е първа смяна..имат обяд и следобедна закуска...общо взето постоянно нещо си мелят децата.. Mr. Green,плодове,сладкиши...чайове постоянно.
Не съм го вземала гладен моя... Simple Smile
Стигам след работа чак около 18 и винаги има още някое дете да се боричкат...
А за бройката..не знам...сутрин сме от първите Mr. Green,само като ми ги изрежда вечер бърборкото разбирам кой е бил на занималня днес...но и не ги засичам много другите родители..може би понякога са около 10-12,понякога и само 6-7..зависи от програмите им сигурно Thinking

# 33
е да, но "Слънце" са само за Кирил и за Климент ...

# 34
  • Мнения: 6
 Thinking...не знаех..имаше детенце и от Васил Друмев...ами предполагам,че ако са повече от едно и също училище е по-удобно newsm78

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
деца нямам. но имам преки наблюдения върху две занимални във Варна - Алиса и Клас. учудвам се от недоволните от занималнята на Клас.

# 36
Здравейте!Ако някой знае частна занималня в квартал "Владиславово "или в "Кайсиева градина"моля да ми пишете за координати!Благодаря!

# 37
http://hlapeta-bg.com/
намира се до блок 5, с осигурена храна и транспорт и две усмихнати добронамерени госпожи

# 38
  • Мнения: 674
Ние нашия го записахме в една новооткрита занималня в Чайка - "Любознайко".
Строена е сега специално за занималня с големи стаи е и децата не са затворени в някой апартамент, а са в къщичка. Зад занималнята има и голяма детска площадка където могат да играят. Много повече ми харесва от Алиса и Слънце защото нашият е бил и в двете.
Там ходи също на английски и театрална школа.
Има направено и много приятно кафенце където с тати му си пием кафето докато го чакаме.
Ето тук сме го записали -  http://luboznaiko.com/index.html

# 39
  • Мнения: 13 512
Ние нашия го записахме в една новооткрита занималня в Чайка - "Любознайко".
Строена е сега специално за занималня с големи стаи е и децата не са затворени в някой апартамент, а са в къщичка. Зад занималнята има и голяма детска площадка където могат да играят. Много повече ми харесва от Алиса и Слънце защото нашият е бил и в двете.
Там ходи също на английски и театрална школа.
Има направено и много приятно кафенце където с тати му си пием кафето докато го чакаме.
Ето тук сме го записали -  http://luboznaiko.com/index.html
разгледах сайта. За игра ми се струва ОК, но за прекарване на няколко часа в учене не ми харесва. Тези паянтови сгъваеми масички и столчета не ми се струват комфортни за едно 7 год. дете, което е било и 4-5 часа на училище преди това. Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

# 40
  • Мнения: 1 547
Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

За мен също. Може да съм сноб, може да съм грандоман, но детето си в такава барака не давам, ако ще вътре и професор да преподава.  Crossing Arms Децата в днешно време и без това са ощетени откъм свобода и игри, та да ги лишавам допълнително и от светлина, и от пространство...

# 41
# 42
  • Мнения: 674
Не знам...май е много трудно да се направи избор.или поне за мен е така.

За мен също. Може да съм сноб, може да съм грандоман, но детето си в такава барака не давам, ако ще вътре и професор да преподава.  Crossing Arms Децата в днешно време и без това са ощетени откъм свобода и игри, та да ги лишавам допълнително и от светлина, и от пространство...
Малко ме притеснихте. Аз го записах моя юнак в Любознайко точно защото помещението е голямо с детска площадка и много светлина. Плюс това няма да е заключен като затворник в някакъв апартамент. Сградата на тази занималня е доста просторна - на сайта стаите изглеждат мънички, но в действителност са доста големи и всичко е чисто ново .
Аз при разговорите по записването много внимателно огледах всичко и ми харесаха и чиновете и осветеността на помещенията много.
 Grinning

# 43
  • Мнения: 13 512
Moже снимките да не са добри. Ето защо е важно в такова начинание да се вземе добър фотограф. Ако само от сайта трябваше да съдя, не бих си направила изобщо труда да отида до там. Но ти щом си огледала и ти е харесало, при това и учителката ти е харесала- нмяма какво да му мислиш. Останалите неща ще ги видиш в процеса на работа- положителните или не дотам. Успех!
И пак да попитам- каква е там цената на месец? С включена храна.

# 44
  • Мнения: 674
Moже снимките да не са добри. Ето защо е важно в такова начинание да се вземе добър фотограф. Ако само от сайта трябваше да съдя, не бих си направила изобщо труда да отида до там. Но ти щом си огледала и ти е харесало, при това и учителката ти е харесала- нмяма какво да му мислиш. Останалите неща ще ги видиш в процеса на работа- положителните или не дотам. Успех!
И пак да попитам- каква е там цената на месец? С включена храна.
С включена храна в момента има промоция и цената е 260 лева. Храненето ще е в специална голяма трапезария която много ми хареса.
И собственичката е много съвестна жена - тя е семейна приятелка на едни наши близки.
Храната също ми обясниха че ще е на ниво - месо, плодове, сокчета Капи, а не разни гадни "Степове".
На мен както Ви казах много ми хареса и допадна. Peace

# 45
  • Мнения: 2
Здравейте на всички  Simple Smile Искам да ти кажа, че моето дете учи в Климент Охридски и съм го записала на занималня в "Патиланско Царство".Там има много деца от Кирил и Методий. Преди моето дете беше в Пинокио , но го отписах. Това е наистина много добра занималня Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6
Здравейте,имам една питанка Praynig
Тези дни видях в занималнята на Дани "Слънце", че ще ги водят на тенис и на плуване,платени,а ще имат уроци по ушу, народни танци , занимания по ориентиране. Аз много се впечатлих , защото моя е голям бяс и ако не го заинтригуваш с нещо .....тежко ти ooooh! Искам обаче да питам,ако някой вече е записвал на тенис и на плуване...колко излизат разходите извън таксите(ракети..топки,или там...какво дават и какво искат от клубовете newsm78),че не съм в час в тази сфера Thinking,а много искам да започне да спортува тези спортове Naughty,но искам да се подго твя психи4ески за разходите Laughing

# 47
  • Мнения: 301
Други занимални за първокласник около Климент можете ли да препоръчате?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 159
За тениса не мога да помогна, но от плуването имаме богат опит Simple Smile
Това определено не е от най-скъпите откъм екипировка спортове. Разходите зависят основно от това колко разсеяно е детенце. Ако е някое като моето, за което често съм благодарна, че главата му е неразривно свързана с раменете, че иначе и нея бихме забравили някъде... Joy
Иначе има да си осигурите един бански, плувна шапка, очила, хавлия и джапанки. На басейн "Приморски" има специализиран спортен магазин, където има избор и от скъпи и от на съвсем поносима цена. Успех на малкия рибок Simple Smile !

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Други занимални за първокласник около Климент можете ли да препоръчате?

Алиса  http://www.alisaclub.com/

# 50
  • Мнения: 403
здравейте мами, мн съм доволна от занималнята в портокал! завършихме с отличен  bowuu и по отошение на учебната им дейност гарантирам , че са мн добри! откъм интериор и простор - имат големи зали с френски позорци- светлина да ви трябва  Simple Smile сега организират лятна група с басейн, тенис, зелени дни, дейности по интереси и т.н., но няма да  се възползваме, тъй като си имаме баба и дядо на село и те ни чакат Blush. портокал е в чайка до бл.19 и, ако някой се интересува телефонът им е  320-414.

# 51
ЗДРАВЕЙТЕ! Моите деца учат в СОУ ,,ВАСИЛ ДРУМЕВ"/ДО СПОРТНА ЗАЛА/ в начален курс.
В училището е организирана БЕЗПЛАТНА ЗАНИМАЛНЯ ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 1 КЛАС С ОСИГУРЕН ОБЯД В УЧИЛИЩНИЯ СТОЛ!Подготовката на домашните работи се води от специалист висшист.
За децата от 2, 3 и 4 клас има занималня ,организирана от училищното настоятелство с преподавател с дългогодишен опит в началното образование !

# 52
  • Мнения: 13 512
И Захари Стоянов има  безплатна занималня.

# 53
  • Мнения: 301
Значи дотук разбрах за Слънце, Алиса, Патиланско царство и Пинокио в района на Климент...
дали пропуснах някоя в списъка за обиколката newsm78

# 54
  • Мнения: 13 512
И една нова на Караджа имало, ще и потърся името

# 55
  • Варна
  • Мнения: 159
"Лео" и една друга срещу Музикалното. На Богдан една от приятелките, първокласничка в "Климент" ходи в "Патиланско царство" и понеже аз напоследък много разпитвам за занимални, питах и девойката и майка и - и двете използваха суперлативи, всяка в своя си стил Simple Smile

# 56
  • Мнения: 301
И една нова на Караджа имало, ще и потърся името
Арт Център ли?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 159
Арт център са във Фестивалния. Новата се казва "Лео" и я имаше спомената някъде из темите за лятото. Аз я мернах като минавах по улицата, имат голяма реклама и се забелязват.

# 58
  • Мнения: 13 512
Арт Център  не са вече във Фестивалния. И  те са някъде около Черно море

# 59
  • Мнения: 301
А Патиланско царство къде е?

# 60
  • Варна
  • Мнения: 159
Някъде около "Черно море" са и те. Опитах се да попитам приятелката на Богдан, но били на почивка в чужбина...
Майката на Деси твърди, че напоследък основният начин за справяне с определени настроения на девойката е да и каже, че няма да я заведе на занималня... Simple Smile

# 61
  • Мнения: 24
Ние се записахме в Портокал. За сега много съм доволна. Всеки ден ги водят някъде, ходят и на басейн на Златните, и на тенис.

# 62
  • Мнения: 301
Някой има ли отзиви за КЛАС?

# 63
  • Мнения: 129
mochka , все едно аз съм го писала. И моя син ходи там и е много доволен. И когато трябва да го водя на плуване е доста сърдит. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 301
mochka , аз знам за КЛАС в двора на Климент и това ме изкушава - че лесно ще е прехода от училище на занималня, особено в лошо време. Също така, че там имат специални курсове по изобразително изкуство.

# 65
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ние пък ползваме услугите на Игралница Занималница!
Не е важно какво мисля аз, защото несъм аз там по цял ден.
Първия ден сина ми умираше от страх да влезе при тях, рева ужасно много и Илияна извади безусешно какви ли не козове от джобовете си. Аз мислех, че каузата занималня е загубена. Но взех сина си усмихнат до ушите! Втория ден стана рано, за да не закънява!!!Влезе с огроман усмивка. Взех го уморен,год и щастлив! Разказа на всичките ми колеги къде ходи,какво прави и како ще прави на следващия ден!!!
Мога само да сваля шапка на цлия екип и да кажа БЛАГОДАРЯ!!!

# 66
  • Мнения: 7 831
Многознайко, ако искате да се рекламирате обърнете се към http://www.neg.bg/adv !

# 67
  • Мнения: 0
Има ли мами на дечица, които учат в ОУ "Добри Чинтулов" в Трошево - Варна. Ходят ли на занималня и къде?

# 68
  • Мнения: 2 282
Малко офф, тъй като вече обсъждате занималните за учебния период, но пък ваканцията още не е свършила Simple Smile
Градски номади с Влъхви (във Варна) се оказа чудесно лятно прекрване на времето. Не че се съмнявам след един пролетен и един летен лагер с преспиване Simple Smile Цената е 75 лева на седмица, водят ги всеки ден на плаж, и въртят по няколко пъти седмично гребане, голф и езда. Дъщеря ми е страшно доволна, днес я записах и за следващата седмица - това ще е последната седмица от градския лагер. И последното и приключение без родители това лято.

Тази година не я записах на нито една типична занималня, за разлика от миналата. Занималня, в която по цял ден стоят на едно място, ми се струва твърде отегчителна на фона на това, което може да се прави през лятото, особено във Варна. Пък и цяла година ще седи на едно място... Rolling Eyes

# 69
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Сребърен облак  не работи нещо линка.
НАмерих го ,но не видях за каква възраст са лагерите или пък рожденните дни.

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 17:07 от Milena

# 70
  • Мнения: 2 282
Предполагам, че са го взели за спам и са го разкарали. Аз и без това видях, че не е за тази тема, но късно.... нали са 2 подобни теми, прсто в другата обсъждахме летните занимания. Преполагам, че в сайта пише подрбности, целта не беше да се правя на рекламен агент. Децата бяха между 7 и 14 години. Рождените дни с тях според мен са най-подходящи за деца 1-3 клас.

# 71
  • Мнения: 4
Някой има ли наблюдения за частна детска занималня "Морска вълничка" във Варна? Таксата на месец е 230 лв. и имало компютри, изучават се езици, с включена закуска. Ако някой е чувал нещо, ще се радвам да споделите Simple Smile

# 72
Az znaq edna zanimalnq do kolhozniq pazar, tq e nova i sega nabirali deca - Morska valnichka, no sayta oshte ne raboti

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
веселина, станимирова, опит за реклама ли правиш?

# 74
  • Мнения: 4
Hi, may problema sas zapisvaneto v zanimalni e vseobst Laughing
Za sujalenie povecheto sa s dosta kofti usloviq, a tezi koito stavat sa s visoki taksi

# 75
  • Мнения: 4
високи, високи  Money, зависи какво разбираш под високи и колко можеш да си позволиш. Все пак даваш детето си на занималня, а не кучето си. Аз мисля, че във Варна таксите не са толкова високи за родителите - говоря за сносните - тези които предлагат нещо насреща.

# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Hi, may problema sas zapisvaneto v zanimalni e vseobst Laughing
Za sujalenie povecheto sa s dosta kofti usloviq, a tezi koito stavat sa s visoki taksi

високи, високи  Money, зависи какво разбираш под високи и колко можеш да си позволиш. Все пак даваш детето си на занималня, а не кучето си. Аз мисля, че във Варна таксите не са толкова високи за родителите - говоря за сносните - тези които предлагат нещо насреща.

раздвоение на личността  newsm78

# 77
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз пък днес посетих новата Игралница Занималница! Лятото бяхме на лагер с тях, а на есен с песен на школо! Мнооооого ми хареса обстановката - светло, голямо и топло! А детето макар че всичко е още в дпоцес на довършване се почувства като у дома си!
Та ние сме там!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Mimito къде ще се намира? С кои училища ще работят и с кои класове?

# 79
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Благодаря ти за информацията. Аз нямам намерение да местя Сиси от занималната в която ходи, но винаги е добре да има човек резервен вариант.

# 81
  • Мнения: 1
Нова интересна занималня в центъра на Варна - "Патиланско Царство"
http://rivacommerce.com/wordpress/

# 82
  • Мнения: 217
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!


Улица"Роза" не беше ли в "Цветния"квартал?
Няма ли да е много далеч за у-ще Н.Геров и Раковски ?

# 83
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ще бъде на ул. Роза, май 36 Embarassed Още не е довършено. Ще работи с училища Найден Геров и Раковски - за тях ще има транспорт. А училището което е до Първа езикова, също ще има дечица от там.
Ще имат храна, в момента им изготвят меню и ще се променя в зависимост от нагласите на децата.
Най вероятно ще са 1 и 2 клас, защото 3 вече сами се подготвяли.И няма много желаещи третокласници за занималня.
Но на мен много ми хареса и на синковеца  Mr. Green

Илиана има интересни замисли и за език и спорт...дано се осъществят!


Улица"Роза" не беше ли в "Цветния"квартал?
Няма ли да е много далеч за у-ще Н.Геров и Раковски ?
Аз не съм много в час на кварталите. Та не знам дали е в цветния. Близо е до сградата на Първа Езикова Гимназия. Но с кола не е никак далече и от Найден Геров, и Раковски. Децата ще се транспортират с кола. Няма да вървят пеша.

# 84
Привет Момичета! Някоя от вас има ли мнение, наблюдения или впечатления от занимални Angles Kids и Многознайко?
Ще се наложи да ползвам услугите на една от двете занимални за известно време, а все още се колебая в избора си.

# 85
  • Мнения: 674
Аз моя малкия и през учебната година го оставям в детски център Любознайко.
Много съм доволна и от обслужването и от храната и най-вече от грижите които полагат за детенцето ми. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 109
а ние посетихме "лео"- ще бъдат най-много 12 деца ,за да им  се обръща внимание !
Хубаво и подходящо за деца...Wink

# 87
az zapisah malkiyat (purvi klas v Kliment) v zanimalnya  Leo puk da vidim.Preporucha mi ya priyatelka.Uchitelkata mi se stori simpatichna.v grupata  shte budat  5 deca.Zanimalnyata e dosta prostorna i imat stai za igra  i uchebni zali.

Общи условия

Активация на акаунт