Занималня Варна

  • 22 854
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте на всички  Simple Smile Искам да ти кажа, че моето дете учи в Климент Охридски и съм го записала на занималня в "Патиланско Царство".Там има много деца от Кирил и Методий. Преди моето дете беше в Пинокио , но го отписах. Това е наистина много добра занималня Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6
Здравейте,имам една питанка Praynig
Тези дни видях в занималнята на Дани "Слънце", че ще ги водят на тенис и на плуване,платени,а ще имат уроци по ушу, народни танци , занимания по ориентиране. Аз много се впечатлих , защото моя е голям бяс и ако не го заинтригуваш с нещо .....тежко ти ooooh! Искам обаче да питам,ако някой вече е записвал на тенис и на плуване...колко излизат разходите извън таксите(ракети..топки,или там...какво дават и какво искат от клубовете newsm78),че не съм в час в тази сфера Thinking,а много искам да започне да спортува тези спортове Naughty,но искам да се подго твя психи4ески за разходите Laughing

# 47
  • Мнения: 301
Други занимални за първокласник около Климент можете ли да препоръчате?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 159
За тениса не мога да помогна, но от плуването имаме богат опит Simple Smile
Това определено не е от най-скъпите откъм екипировка спортове. Разходите зависят основно от това колко разсеяно е детенце. Ако е някое като моето, за което често съм благодарна, че главата му е неразривно свързана с раменете, че иначе и нея бихме забравили някъде... Joy
Иначе има да си осигурите един бански, плувна шапка, очила, хавлия и джапанки. На басейн "Приморски" има специализиран спортен магазин, където има избор и от скъпи и от на съвсем поносима цена. Успех на малкия рибок Simple Smile !

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Други занимални за първокласник около Климент можете ли да препоръчате?

Алиса  http://www.alisaclub.com/

# 50
  • Мнения: 403
здравейте мами, мн съм доволна от занималнята в портокал! завършихме с отличен  bowuu и по отошение на учебната им дейност гарантирам , че са мн добри! откъм интериор и простор - имат големи зали с френски позорци- светлина да ви трябва  Simple Smile сега организират лятна група с басейн, тенис, зелени дни, дейности по интереси и т.н., но няма да  се възползваме, тъй като си имаме баба и дядо на село и те ни чакат Blush. портокал е в чайка до бл.19 и, ако някой се интересува телефонът им е  320-414.

# 51
ЗДРАВЕЙТЕ! Моите деца учат в СОУ ,,ВАСИЛ ДРУМЕВ"/ДО СПОРТНА ЗАЛА/ в начален курс.
В училището е организирана БЕЗПЛАТНА ЗАНИМАЛНЯ ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 1 КЛАС С ОСИГУРЕН ОБЯД В УЧИЛИЩНИЯ СТОЛ!Подготовката на домашните работи се води от специалист висшист.
За децата от 2, 3 и 4 клас има занималня ,организирана от училищното настоятелство с преподавател с дългогодишен опит в началното образование !

# 52
  • Мнения: 13 512
И Захари Стоянов има  безплатна занималня.

# 53
  • Мнения: 301
Значи дотук разбрах за Слънце, Алиса, Патиланско царство и Пинокио в района на Климент...
дали пропуснах някоя в списъка за обиколката newsm78

# 54
  • Мнения: 13 512
И една нова на Караджа имало, ще и потърся името

# 55
  • Варна
  • Мнения: 159
"Лео" и една друга срещу Музикалното. На Богдан една от приятелките, първокласничка в "Климент" ходи в "Патиланско царство" и понеже аз напоследък много разпитвам за занимални, питах и девойката и майка и - и двете използваха суперлативи, всяка в своя си стил Simple Smile

# 56
  • Мнения: 301
И една нова на Караджа имало, ще и потърся името
Арт Център ли?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 159
Арт център са във Фестивалния. Новата се казва "Лео" и я имаше спомената някъде из темите за лятото. Аз я мернах като минавах по улицата, имат голяма реклама и се забелязват.

# 58
  • Мнения: 13 512
Арт Център  не са вече във Фестивалния. И  те са някъде около Черно море

# 59
  • Мнения: 301
А Патиланско царство къде е?

Общи условия

Активация на акаунт