Питане

  • 1 169
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Можете ли да ме упътите къде беше публикувана онази искория, за жената, коятобеше забременяла след посещение на една монахиня от манастир в едно Варненско село.
Рових се,чела съм я но неможах да я открия Cry

# 1
  • Мнения: 932
Габи,темата е проблемно забременяване/хайде да се запознаем/страница 3/мнение на Милена 73.Не мога да ти сложа link,защото не знам как!

# 2
  • Мнения: 288
Ама моля ви се, момичета!
Нали не вярвате на това?

# 3
  • Мнения: 932
Какво значение има?Когато човек силно вярва,че нещо ще му помогне,то наистина помага.А и не може да навреди.Представи си пък,че има нещо в тоя манастир-ти не можешд а знаеш всичко,нали?

# 4
  • Мнения: 285
Аз вярвам в това, че от две клетки, по някакъв природен механизъм става човешко същество!
Защото такава е природата!
А природата...........е божа работа!

# 5
  • Мнения: 932
То и аз мисля,че трябва да помага,ама викам айде да не започвам спорове.Така че отиди и ти пожелавам успех!!!!

# 6
  • Мнения: 288
Вярата е много важна, тя прави чудеса! Но вярата е в теб самата, ако я нямаш, никой не може да ти помогне.
Как ще ти помогне една монахиня, освен да ти отвори очите за християнската вяра? Ако ти самата не си вярваща все още - да, може и да те посвети.
Пишеш в Проблемно забременяване - значи трябва да диагностицираш проблема, ако не си още. Как ще ти помогне тази женица, ако нямаш овулация например, или ако спермограмата е отчайваща. Дали ще се пребори с антителата, ако ги има или ще стопи миомата или пък ще отпуши тръбите....Кажете ми как, за да повярвам и аз!

# 7
  • Мнения: 932
Слава,ми не можеш да знаеш всички пътища,по които работи Господ.Все пак,ако вярваш,знаеш,че човек не е по-умен от него.

# 8
  • Мнения: 9 077
Момичето просто попита къде се намира темата Grinning

# 9
  • Мнения: 9 077
Никой не отрича това,което казваш, Слава. Просто ми се струва че постингите ти са нападателни,а не виждам причина.Кой е казал че трябва да се осланяме само на едната вяра,на монахини и разни такива чудотворни неща? Никой. медицината си е медицина. Момичето попита къде е въпросната тема-да,получи отговора си. Защо обаче продължаваш да чоплиш темата,все едно някой ти противоречи Rolling Eyes
Момичето просто попита къде се намира темата Grinning
Защо трябва да си губите времето с подобни каузи и да пишете нервни постинги не знам.
Ако някой си прави труда въобще да ви отговаря, то явно иска да ви каже нещо - замислете се, после се гневете.
Не виждам друг освен теб да се гневи Wink

# 10
  • Мнения: 285
 Heart Eyes
Благодаря на всички!
Темата наистина е спорна!
Аз самата, за съжаление съм скептична към тези неща, но дълбоко в душата си всеки носи зрънце надежда и вяра и в чудеса.
А питах защото заминавам на почивка в околностите на Варна и нищо не ми пречи да отида до манастира и да запаля една свещичка за здраве!
Пиша в клуб"Проблемно забременяване", защото и аз съм една от ВАС!
Желая на всички приятно лято, изпълнено с красиви преживявания и хубави "чудеса" Sunglasses

# 11
  • Мнения: 9 077
Приятно прекарване там,мила ,почини си хубавичко-сега ти се е паднало Mr. Green

# 12
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ето линк
А къде по-конкретно е това, тази местност Сотира?

Много е важно, ако човек е изгубил вяра да намери, кой да му е върне!

# 13
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Слава, неразбирам защо се мъчеш да превърнеш въпрос в разправия?!
В този случай Стефани е права
Ама моля ви се, момичета!
Нали не вярвате на това?
Да ти припомня думите, с които започна!

# 14
  • Мнения: 285
Леле, каква разправия направих! Joy

Общи условия

Активация на акаунт