На шопинг в Бургас - скъпо и тъпо!

  • 5 397
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
И през ум да не ви минава да ходите на шопинг в Бургас - особено за детски дрешки. Всичко е много, много скъпо, а и предлагането е малко.

# 1
  • Мнения: 5 539
Съгласна съм. Бургас е много смотан град за шопинг, не само за деца.

# 2
  • Мнения: 1 672
ами така си е

# 3
  • Мнения: 87
искам като направят моловете да се напълни с фирми за детски дрехи и да ги видим тия търгаши по главната на кой ще си продават скъпите парцалки

# 4
  • Мнения: 497
Юли месец купих  от магазина на FOX в  Mола във Варна от намаление трикотажно комплектче за сина ми за 9,90лв. След около седмица се засилих да взема същото за РД на едно приятелче от магазина на FOX в Бургас. Е да, ама цената му, пак от намалението беше 15,90лв. Хвана ме яд и се отказах.

# 5
  • Мнения: 4 362
За съжаление е така,скъпо и смотано  Tired

# 6
  • Мнения: 5 539
Кажи кой магазин така те издразни, hida.

# 7
  • Мнения: 4 546
искам като направят моловете да се напълни с фирми за детски дрехи и да ги видим тия търгаши по главната на кой ще си продават скъпите парцалки
и аз искам, ама едва ли ще стане. такъв ни е пазара тука. едва ли някой ще продава по-евтино като може да продава по-скъпо  Confused а и май всеки нов магазин който правят е по-скъп. като му сложат една лъскава витрина и цените са... #Crazy

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мдам ,така е . Rolling Eyes Сигурно затова се зарибих така с Ларедута. Thinking

# 9
  • Burgas
  • Мнения: 201
Мдам ,така е . Rolling Eyes Сигурно затова се зарибих така с Ларедута. Thinking
Peace

# 10
  • Мнения: 522
Абсолютно съм съгласна с вас.В неделя бях на шопинг и нищо не си купих.Надявах се че ще има вече нова есенна колекция но уви. А за скъпотията две мнения няма.Добре че са Ларедута и Ягодка.

# 11
  • Мнения: 591
Добро утро! Аз затове вече пазарувам онлайн! Хем по-евтино, хем и по-качествено .....

# 12
  • Мнения: 30
Много сме назад в Бургас и май май скоро няма да се оправим........дори и като отворят моловете пак най смотаните дрехи ще са при нас....всички маркови магазини си зареждат първо магазините в страната и каквото остане идва при нас и то на невероятни цени ooooh!

# 13
  • Мнения: 4 784
Целогодишно ли е така или предимно летния сезон заради туристите може би?

# 14
  • Мнения: 30
целогодишно............

Общи условия

Активация на акаунт