Според вас?

  • 3 434
  • 96
  •   1
Отговори
Цикъла ми закъсня с 4 дни и вчера бях на гинеколог, но ми каза да отида след 10тина дни ако до тогава не ми дойде цикъла. Днес си направих тест.. и имаше 2 чертички.. но 2рата беше почти незабележима. Отначало беше чисто бледа, а после стана малко по ярка и си остана така. Случвало ли се е това на някоя от вас и какви са били резултатите после?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 015
Ами, според мен си е за поздрави!Честито  bouquet!!!
Ще трябва да изчакаш 10-на дни, за да се види нещо на видеозон Hug.

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ами няма значение че е бледа значи има за чиститене.

# 3
  • Мнения: 2 593
Амиии честито!Втората черта означава,че има бременност  bouquetА резултатът ще дойде живот и здраве след около 8 месеца Laughing

# 4
  • Мнения: 258
ами честито Hug

# 5
  • Мнения: 30
Surecheck ли е теста? Аз в началото като забременях не отидох на гинеколог ами си купих Surecheck и по същият начин втората чертичка ми беше по-бледа от тази която показва че теста е валиден. Скоро се оказа че съм бременна след като лекар потвърди! Честито!

# 6
  • Мнения: 288
Честито и от мен! Hug

# 7
  • Мнения: 9 392
Бледа или не,второта чертичка си е положителна!И при мен беше така!Честито  Hug и лека бременност   bouquet

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 WinkЧестито и от мен   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 825
Щом има втора чертичка, значи  има бременност.
Честито!

# 10
  • Мнения: 1 919
честитоооо!

# 11
  • Мнения: 1 080
Щом има втора чертичка, значи  има бременност.
Честито!
Peace Peace Peace
Честитоооооооооо!!!

# 12
  • Мнения: 387
МММмммммммм.......... Wink ЧЕСТИТОоооооооооо   Hug

# 13
  • Мнения: 2 334
Честито  bouquet

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз си правих два теста след десет дневно закъснение - и на двата втората чертичка беше едва забележима, но резултата е на лице  Simple Smile Честито и леко бременеене   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт