Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
На 40 години съм.Вече втори месец ми идва прекалено бързо. До сега не ми се е случвало. Има ли някой идея?
Цитирай

Пловдив

Да не би да са аномалии на хормонална основа, за друго не се сещам. Нямам предвид нещо сериозно, да не те притесня, но май е нормално от хормонален дисбаланс така да стане.
Цитирай

София

Да не си пила някакъв вид хормонални хапчета (противозачатъчни.....)
Цитирай
Не, не съм пила никакви хормонални препарати скоро. Имам кисти в гърдите и ме предупредиха, че е противопоказно.
Цитирай

Стара Загора

На мен ми се случи след второто раждане, 4-5 пъти така ми дойде, но после се нормализира. Понеже кърмех не ми изписа лечение, лекаря.
Цитирай

София

Някякви силни преживявания,стресове?Също влияят на цикъла
А може и ранна менопауза да те почва  ooooh! Има такива случаи,дано да не си от тях  Praynig
Защо не отидеш на лекар? Консултирай се да видиш какво ще ти каже.
Цитирай
На мен ми се случи така да ми идва цикъла 2 пъти.Ходих на гинеколог ими каза че съм получила възпаление и заради това започвам да кървя от 20 ден. Също може да е и от киста на яйчника ако имаш.
Цитирай
ПРЕДНИЯ МЕСЕЦ МИ СЕ СЛУЧИ.
ТОГАВА РАЗБРАХ И ЗА СТРАШНАТА ДИАГНОЗА НА ДЕТЕНЦЕ "АТРЕЗИЯ НА ЖЛЪЧНИТЕ ПЪТИЩА" .
ХОДИХ НА ГИНЕКОЛОГ И ТОЙ МИ КАЗА ,ЧЕ СЪМ ЗДРАВА И НАЙ-ВЕРОЯТНО Е ИЛИ ОТ СТРЕСА ИЛИ ОТ КОНЦИТЕ ,ПОНЕЖЕ РОДИХ СЕКЦИО
Цитирай

София

Случи ми се като студентка по време на сесия - идваше ми през две седмици. Нормализира се с Примолут Нор.
Цитирай

aspi ,
изследвай пролактина. Най-добре е да пуснеш всички репродуктивни хормони, но пролактина - задължително. Успех!
Цитирай

София

При  мен нормално е на толкова от години.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.