Търся мнение за клиниката на д-р Щерев

  • 75 440
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 40
Здравейте Simple Smile Настана време да пиша и тук. От година и половина опити и ходене по мъките къде ли не, записан час в клиниката на Стаменов, ама за 2012, отидох на преглед в клиника Щерев. Днес бях при доктор Юнакова. Имам нередовен цикъл и поликистоза. Направи ми обстоен преглед, разпита ме и ми назначи хормони и хидротубация. Освен това и спермограма на партньора. Не намерих цените за хормоналните изследвания и спермограмата, някой знае ли ориентировъчно колко ще ми излезе всичко, та да съм подготвена? Благодаря предварително.

# 76
  • Мнения: 780
mishell, ето тук можеш да видиш актулните цени в клиниката
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=cate … id=57&lang=bg
Успех!

# 77
  • София
  • Мнения: 40
mishell, ето тук можеш да видиш актулните цени в клиниката
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=cate … id=57&lang=bg
Успех!
Да, това го гледах, ама спермограма не можах да видя #Crazy. Както и изследване на хормони. А Юнакова каза да ги правя в тяхната лаборатория. Иначе ми ги покрива напълно Дженерали, работодателят ми има сключен договор.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 030
Хормоните (полови) са по 18 лева.
Спермограмите са вече доста видове - от 40 до 220 лв., зависи каква ще правите. Отделно има и СДИ - за ДНК фрагментации на сперматозоидите.

# 79
  • София
  • Мнения: 40
Хормоните (полови) са по 18 лева.
Спермограмите са вече доста видове - от 40 до 220 лв., зависи каква ще правите. Отделно има и СДИ - за ДНК фрагментации на сперматозоидите.

Обикновена за сега, много благодаря за инфото!

# 80
  • Мнения: 258
Mоже ли да ми кажете как най лесно да стигна до клиниката с кола ще сме и идваме от Пловдив. За първи път ще съм при др. Тимева дано да ми е последната лекарка при която отиваме

# 81
  • София
  • Мнения: 1 030
Вие ще влезете по Цариградско шосе. После си го представям по Цар Освободител, после по Стамболийски и накрая вече има една врътка, дето трябва да свиете, за да излезете при болницата. Според мен задай в БГмапс адресът на клиниката и да ти начертае пътя до там от Цариградско.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 493
mishell и аз опитах да си запиша час в Малинов и имам час за юли 2012 (искреннннно се надявам да не ми потрябва) и сега в началото на май имам час при Тимева.
Аз се учудвам за това което пишете, че не приемали резултати от други клиники или лаборатории - аз сега пуснах имунология и още разни други неща и ако трябва да ги повторя - просто финансово няма да издържиме (все пак 600 лв не са малко). Има ли пациенти на Тимева?

# 83
  • Мнения: 1 053
Аз съм пациент на д-р ТИМЕВА,приемат се изследванията,на мен всичко ми прие,бях ги правела преди да отида при нея,зависи какво ще процедирате след прегледа тогава ако ти назначи нещо,ще направиш,много в любезна,много вярвам в нея.УСПЕХ!!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 4 493
llullu мерси за отговора, и аз незнам какво ще правиме - тоест не отивам за инвитро или инсемиация, защото аз забременявам, но явно след това се появява проблема. Търся лекар който да вникне в цялостната картинка на ситуацията и ако може да ни даде адекватен план за действие. Иначе от последните 2 месеца вече имам една папка с изследвания и щуротии  Confused

# 85
  • Мнения: 145
Здравейте момичета, аз БЯХ пациентка на Д-р Юнакова.Първо започнахме стимулация без каквито и да е прегледи, да не говорим за проверка на тръбите.
Слава на бог ИКСИ-то беше успешно. В 15 седмица аз изгубих бебето, благодарение на нея. Спря ми всички лекарства и на прегледа всичко беше "ОК". След няколко дни аз прокарвах. Когато и се обадих, че нещо не е наред, отговора беше:"Клиниката не подържа нощна смяна, отиди в Шейново или Маяйчин дом."
ТОВА ХОРА БЕЗЧУВСТВИЕ ОТ ТАЗИ ЖЕНА САСИПА ЖИВОТА МИ ЗА 2 ГОДИНИ.
МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ, ЧЕ СИ ГОВОРИ С ВАС КАТО СЪС СТАРА ПРИЯТЕЛКА ИЛИ БЛИЗКА.
Момичета, не знаем това кога се е случило. Може случаят да е по-стар и преди време да не е имало нощна смяна.

Относно изследванията: аз също съм пациентка на д-р Тимева. Случвало се е да си пускам изследвания в други лаборатории или да нося такива, които вече съм направила. Не е възразила. Правим отново само тези, които вече не са актуални.

# 86
  • София
  • Мнения: 40
mishell и аз опитах да си запиша час в Малинов и имам час за юли 2012 (искреннннно се надявам да не ми потрябва) и сега в началото на май имам час при Тимева.
Аз се учудвам за това което пишете, че не приемали резултати от други клиники или лаборатории - аз сега пуснах имунология и още разни други неща и ако трябва да ги повторя - просто финансово няма да издържиме (все пак 600 лв не са малко). Има ли пациенти на Тимева?

Аз съм за 20-ти юли в Малинов Laughing. Но наистина се надявам да не се наложи толкова много чакане. Иначе от 13.04 ходя в Щерев. Изследванията Юнакова ми каза да ги направя при тях - "ще ги направиш в нашата лаборатория". Иначе ми ги поемат от Дженерали, но в този случай ми казаха, че не може. Та...се чудя сега къде да ги правя, имам още малко време докато ми дойде. Определено е скъпо лечението, то всъщност на фона на европейското не е, ама заплатите са ни малки, дано да издържим. Пожелавам ти успех  Peace

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 20:01 от mishell

# 87
  • Мнения: 4 070
Аз бях пациент на една др. лекарка и вече няма да се връщам там, то бива заети лекарки, но това да ти е причина да си незаинтересован напълно от пациента си и съвсем вяло и с по една дума да обясняваш, ако има проблем Twisted Evil Не NaughtyВече там не стъпвам, бях се заклела и преди, но определено вече ще си спазя обещанито- скъпо е , а чакаш като луд, независи от това дали имаш час, после отношението и заинтересоваността- нула!! #2gunfire #2gunfire Naughty Naughty Twisted Evil Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 524
Аз бях пациент на една др. лекарка и вече няма да се връщам там, то бива заети лекарки, но това да ти е причина да си незаинтересован напълно от пациента си и съвсем вяло и с по една дума да обясняваш, ако има проблем Twisted Evil Не NaughtyВече там не стъпвам, бях се заклела и преди, но определено вече ще си спазя обещанито- скъпо е , а чакаш като луд, независи от това дали имаш час, после отношението и заинтересоваността- нула!! #2gunfire #2gunfire Naughty Naughty Twisted Evil Twisted Evil

Това все едно не е писано за клиниката - супер странно ми звучи, но е възможно разбира се да има и такъв случай, който според мен е изключение.

За трите години, през които посещавам клиниката - от ин-витрото, ежемесечните прегледи по време и на двете ми бременности, ражданията на децата ми, съм чакала всичко на всичко 2 пъти, макар че изобщо не го отбелязвам като кой знае какво чакане. Първият път имаше моя д-р Ганева секцио по спешност и я почаках не повече по 30 минути, вторият път имаше някаква конференция, закъсня 10 минути, за които освен, че ме предупредиха още на регустратурата, после получих хиляди извинения, че съм чакала.

Не знам при коя лекарка си била, съжелявам, че така се е случило. Аз съм възхитена от моята лекарка, думите ми няма да стигнат да й благодаря за всичко, което направи за нашето семейство, за прекрасното и много топло отношение и за изключителния професионализъм.

За цените - не съм съгласна, че е скъпо. Ходила съм и при Владимиров, преди да се насоча към клиниката, нямам такова впечатление. Само за сравнение - един обикновен УЗ преглед в моя град, при лекар с доста скромни лекарски качества струваше 35 лева. В клиниката съм плащала по 40, а база за сравнение няма.
Желая ти успех  Hug


# 89
  • Мнения: 4 070
Аз не съм казала, че е по-скъпо от др. места, но просто не съм съгласна да давам толкова пари за такова отношение и такова чакане Wink

Общи условия

Активация на акаунт