Какво помага срещу сериозни киселини?

  • 20 737
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
При миналата бременност също имах ,но не толкова много. Тъкмо приключих със сериозното повръщане преди 2 месеца и сега пак натам вървя. Кажете какво сте предприели и има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 43
  Единственото,което ми помагаше,беше газирана вода(сода),ако киселините са сериозни,посъветвай се с гинеколога или личния си лекар да ти предпишат нещо.
  В общи линии избягвай бобови храни,зеле и пържено.Има и други храни,които е хубаво да не хапваш,но съм сигурна,че някой друг ще допълни списъка Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 31
дали са сериозни или не моите - не знам, но ме спасяват солетките, в краен случай - обикновените бисквитки

# 3
  • Мнения: 1 080
Талцид и сода!!!

# 4
  • Мнения: 2 593
Последният месец през втората бременност страдах много от киселини.Много неприятно беше TiredЕдинствено газ.вода облекчаваше положението.

# 5
  • Мнения: 4 784
Единственото, което на мен ми помагаше бяха ядките - бадеми и лешници. Имах киселини най-вече вечер, особено като си легна. За това преди сън хапвах по малко бадеми и имах общо взето спокоен сън.

# 6
  • Мнения: 161
Абсолютно нищо не ми помогна. И през двете бременности имах ужасни киселини и много пъти стигах до повръщане от тях. Успокоението е, че веднага след раждането киселините изчезваха като с магическа пръчка.
Лека бременност и здраво бебче ти желая.

# 7
  • Мнения: 2 090
Единствено газ.вода облекчаваше положението.
И при мен така Tired

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
На мен ми действаше кисело мляко с малко сода бикарбонат.
Ако обаче ти е много зле, попитай гинеколога си какво можеш да вземеш.

# 9
  • Мнения: 645
Последните месеци почти нищо не ми помагаше. Облекчение получавах от газирана вода. Алмагел също взимах, но не ми помогна особено.

# 10
# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм имала,но на моята приятелка нищо не и помагаше

# 12
  • Мнения: 1 372
лично на мен нищо!

# 13
  • Мнения: 2 334
И на мен нищо не ми помагаше ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 230
Талцид-а ми помагаше в повечето случаи, вечер киселините бяха най-силни, спях на две вдигнати възглавници в полу седнало положение.
Дано минеш по-леко през тях. Леко бременеене и здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт