Какъв фон дьо тен ползвате? - 2

  • 99 037
  • 657
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Здравейте момичета!  bouquet
Можете ли да ми кажете нещо за фон дьо тен IMPALA? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 738
Здравейте момичета!  bouquet
Можете ли да ми кажете нещо за фон дьо тен IMPALA? Rolling Eyes

Евтин...

# 17
  • Мнения: 3 641
Наоми, аз се отказах от минералните, но на Лореал Infallible ми хареса доста. хубави цветове, покривност и май светлоотразителни частички Simple Smile

# 18
# 19
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз сигурно пак ще повторя или с Диор, или с Кларинс. Странно, номера който ползвах на Кларинс го няма в Ягодка от много време newsm78

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 620
DOUBLE WEAR  Peace

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
LaPerla , не като дреха фдт, но омръзва. Гледаш рекламки, четеш форума и се зарибяваш  Mr. Green И аз съм хвърлила око на Ести и на Биотерм, сега ми предстои командировка в чужбина и ще се оборудвам с фдт и с тестери  Sunglasses

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз и тук да попитам има ли някой пробвал вече новият фдт на Guerlain - Parure  Crazy... не че не съм се навила вече да си го купя, но да попитам все пак  Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се да следя темата

# 24
  • Мнения: 7 947
Здравейте момичета!  bouquet
Можете ли да ми кажете нещо за фон дьо тен IMPALA? Rolling Eyes
Майка ми го ползва от доста време и не го сменя - покривен е, цветовете са добри - не оранжавеят, супер леко се разнася и според нея - заслужава си не заради ниската цена, а заради качеството  Wink

# 25
  • Мнения: 528
Аз и тук да попитам има ли някой пробвал вече новият фдт на Guerlain - Parure  Crazy... не че не съм се навила вече да си го купя, но да попитам все пак  Laughing

А има ли го вече в Бг? Миналата седмица му се канех, но в Бюти зона го нямаха.

# 26
  • Мнения: 264
Аз и тук да попитам има ли някой пробвал вече новият фдт на Guerlain - Parure  Crazy... не че не съм се навила вече да си го купя, но да попитам все пак  Laughing

А има ли го вече в Бг? Миналата седмица му се канех, но в Бюти зона го нямаха.
Няма го, но може някое от момичетата, които не живеят в България да го е пробвала Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А има ли го вече в Бг? Миналата седмица му се канех, но в Бюти зона го нямаха.

Аз днес смятам да мина да проверя... Crazy

Sourire, а да знаеш кога ще го има и тук случайно  Flutter

# 28
  • Мнения: 264
Идея си нямам  newsm78

# 29
  • Мнения: 528
В страницата на Бюти зона пише, че го има, на цена от 96лв.

Общи условия

Активация на акаунт