хубав хотел лошо обслужване Цезар Палас

  • 567
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
 SadЗдравейте  видях . че тече реклама за хотел Цезар Палас - хотела е наистина хубав привидно . като добре на гримирана жена на която като и плиснеш вода в  лицето се вижда цялата истина т.е   течове . каси на врати който падат . контакти в който да те е страх да включиш нещо . и т.н.    Хотела скоро може да се срути поради лошото му  бързо построяване ...ако ходите там си направете солидна застраховка.  Цените в хотела са доста завишени  кюфте- 2 лева . пържени картофки със сирене 4.50 лева да не ви казвам за напитките и това беше в началото на сезона . не знам колко са ги качили после. самозабравят се ..та нали у нас идват най бедните европейски туристи -да не говорим за обслужването - управителка която се разхожда из хотела от сутрин до вечер намръщена. в Турция на същия му се цепне устата от усмивки и учтивост .  Един обяд - столовата не работи тогава и терасата е напълно свободна -помолихме да ползваме една от масите  за обяд - а и имахме и празник -след като приключихме всичко подредихме и в този момент дойде управителката на столовата да поиска 15 лева за това .че сме си свалили наше вино  та това е столова не е ресторант а и те ни ни казаха предварително за това   ooooh!

# 1
  • Мнения: 126
и така да продължа  с най веселото  - след обадя отидохме на басейна и от бара си поръчахме шампанско . после още една която предплатихме мислейки че поне до десет минути ще ни я донесат минаха точно 45 мин   питахме бармана десет пъти  . след толкова чакане той ни каза да си избере-ме друго шампанско значително по скъпо от това което бяхме поръчали с предлога че другото е свършило - след 45 мин  чакане на платената вече бутилка . След целия този цирк се отказахме и си взехме от магазинчето на хотела един етаж по нагоре  същата марка шампанско  два пъти по евтино - най голямата наглост беше да дойдат и да ни поискат 15 лева  за  внесен алкохол ...да се бяха сетили те да я купят от магазина и да ни я препродадат  ние доволни и те печелят - голям мениджмънт  и усет за търговия . пък ние като гости на хотела не сме длъжни от водата до чип са и колата да ги купуваме от бара на басейна .                           Мисля  . че туризма в България се крепи на един голям МИ... назначават всякакви метреси да ръководят туристически обекти  без капка усет и диплома . а колко безработни дипломирани има

Общи условия

Активация на акаунт