КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 39

  • 21 112
  • 581
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
Добро утро!
Жабче,мерси за новата темичка  Hug  Heart Eyes Много е хубава!


Мел ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава,щастлива и най-обичаната жена на света!
Янче,честита ти рожденничка!

# 16
  • Мнения: 549
Здравейте момичета  Grinning
Изненадахте ме с новата  тема.Жабче благодаря.Само хубави неща да си споделяме в нея.  bouquet
Благодаря и за почерпката.
На рожденичката честит празник. newsm59
Лек и спокоен ден .

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЦОП И АЗ В НОВАТА ТЕМА ..Много весела и творческа с поемата и песента. Hug Hug Hug Hug HugЖАБЧЕ.. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

МЕЛ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА ..
КЪСМЕТАТ ДА НЕ ТЕ НАПУСКЕ НИКОГА!

http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=6 … amp;VideoID=84444

ЯНЧЕ А ТОВА Е ЗА ТЕБ !





# 18
  • Мнения: 263
Жабче, благодаря за хубавата темичка,  bouquet с пожелание да споделяме само хубави неща в нея.
Радвам се, че днес започваме с тоя прекрасен повод да честитим рожденния ден на Мел.

 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МЕЛ!
Ако в живота има нещо по-хубаво от здравето,
по-силно от любовта и
по-бурно от младостта,                                     
то и него ти желая.
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,
вечерите с огън,
а годините с младост...
Желая ти да бъдеш обичана и заобиколена от много и истински приятели! Радвай се на малките мигове, които спират дъха ти! Нека любовта винаги те води в живота!
А това е за теб Янче! Да ти е жива и здрава рожденичката!

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 11:32 от didi***

# 19
  • София
  • Мнения: 16 024
Честит рожден ден, Мел! Пожелаваме здраве, много щастие и късмет.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 529
Мел бъди щастлива и обичана! Честит рожден ден!
Янче сладуранче за теб!
Жабче благодаря за темичката.
 Оля е по добре. Пу-пу.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 961
Ееее, това да се чува! Hug Praynig Peace

# 22
  • Мнения: 7 386
                           Хайде и аз да цопна в новата темичка докато не сте я изписали !  Laughing
        Жабче, супер е оформлението! Hug Hug Hug Само хубави неща да пишете тук и никакви вируси  Sick и неприятности!Забранено е!
Миме,Дидия не е Диди!Или аз да не съм видяла,че се включва?!   Янче, Диди съм,само нейма ми е Didia. Laughing
                           ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕЛ НА ЯНЧЕТО!!!БЪДИ НАЙ-ОБИЧАНАТА,НАЙ-КРАСИВАТА И НАЙ-ЩАСТЛИВАТА ДЪЩЕРЯ,МАЙКА И СЪПРУГА!!!

ЯНЧЕ,ТОВА Е ЗА ТЕБ !

                           Момичета,днес съм подложена на нови емоции.Току що заведохме Неда на ясла и дебна телефона да зазвъни.Казах ако плаче да ме викат веднага,ама си мисля,че няма да ми кажат  Mr. Green Дано е добре малкото слънчице на баба! Laughing
                           Мая , имаме две свободни места пък и колежките се връщат по-късно и за това се налага да караме на пълни обороти. Peace Моята приятелка отиде в Шкорпиловци и една млада учителка си е намерила работа с пари,а не по специалност.
                           Олееееее,току що ми се обадиха,че слънчицето ги е побъркало.Хуквам да си го взема!Чао до довечера.  bouquet
                           Шпунц,радвам се за Оля и стискам палци повече да нямате неприятни емоции.

# 23
  • Мнения: 77
Здравейте милички,  свежарки,
здравейте, готини  планинарки,
с новата темичка искам да ви поздравя,
и на Жабчето да благодаря!
Само весели неща да си разказваме,
и страниците да са малко, за да се наприказваме!


Моите хора докато ги оправя, пак минава десет часа!
Аз съм готова с новата ПОЕМА, която ще претърпи промяна в първите редове, ако не е на АЛЕКО. Но това не е проблем, аз искам да съм готова овреме, и докато още ме държи емоцията от Балани. Дано да е истина, че ви харесват, няма да се обидя и ако ми кажете, че не струват писаниците ми- веднага спирам. Ще бъде по-честно да ми кажете истината. Аз не съм си и помислила, че може да не сте искренни, но снощи докато писах новата поема си казах- а дали момичетата искат да ги занимаваш със твоите измишльотини. Например със представянето на всяка от нас, на масата в ресторанта, една дама се отегчи. Понеже ни е първа среща, помислих че е нужно да си се представим. На следващата среща, ако присъствам, няма да натрапвам мой ДНЕВЕН РЕД! /НОЩЕН/


И такаааа, новата поема ще започва хей така:

         От Габрово, от Русе и от по- далеко,
         пристигнахме всички, тука на Алеко,
         два месеца вече, откакто си мечтаем,
         по планинските пътеки ний да се пошляем.....
Стига толкова, че няма да ви е интересно. Ако не е на първи и втори Ноември и не е на Алеко, нама проблем, ще претърпи редакция!


      Мел, Честит рожден ден!
              Много здраве и усмивки,
              и материални придобивки,
              много любов и дълъг живот,
              живей, и да ти е гот!
       Янче, честита ти рожденничка! Да сте живи и здрави всички! Наздраве!


       newsm59 nbirthday bdbaloni hbday txtloves

# 24
  • София
  • Мнения: 1 740
    Танче,супер си! Никой не се отекчил на Балани!Бъди си такава весела и умна!Ти беше сърцето на групата!Всички много те харесахме!

# 25
  • тук и там
  • Мнения: 312
Шпунц,от сутринта само хубави неща чувам и се радвам за Оля.
Дидия,теб не мога та те сбъркам бе,душа,щото съм се попикавала от смях с тебе.
Дано Малкото слънчице Неда  е добре.

# 26
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден , Мел!
Да си жива , здрава , весела , щастлива.




Яне за теб!  

За всички девойки , да не изброявам по име.

Хубав ден и до по късно , че задачки имам.  Hug Heart Eyes Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 740
      Само да кажа,че Мишо не дава признаци на живот.Ще чакам до довечера и започвам да търся трупове!

# 28
  • Мнения: 23
Танита,  Да не си посмяла да ни спираш забавлевнието! А и толкова се гордеем, че си имаме собствена, КГБ-ейска поетеса! Нямам претенции да разбирам от поезия, ама за мен това са прекрасни стихове, защото ги разбирам и безкрайно много им се радвам!
Байрон,Маяковски, Шели и всички върхове на поезията, ряпа да ядат - ами не ми харесват!(дано съм нацелила имена на поети newsm78) Hug Hug Hug
Сигурна съм, че и другите те приемат така!
Лек ден!

# 29
  • тук и там
  • Мнения: 312
Танче,много ми хареса поемата. smile3501 smile3501 smile3501
Карай все така и  в същия дух.
Неискам да чувам за отегчение. NaughtyТи наистина си душата на групата.Ти си нашата поетеса. Hug Hug Hug
Аз излизам.Ще пазарувам.

Общи условия

Активация на акаунт