Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Ами не е рецепта, но понеже и поднасянето е много важно, не само вкуса, я погледнете тези идеи Very Happy http://unix.rulez.org/~calver/pictures/coffee_making/
Цитирай

Пловдив

Чудесно е -те на това му се вика "виенско кафе" beer  applauseuu
Цитирай

София

Красота...ще бъде пробвано да се постигне в домашни условия, защото много обичам: 1. Красиво сервирана храна;
2. Кафе.
Благодаря, Пепи,че публикува страничката Very Happy
Цитирай

в гората

Аз кафе не пия...но като ги гледам тези красоти....ми се допи newsm78 Laughing
Цитирай

А аз пия кафето чисто, но пък това определено ми гали окото. Наистина е невероятно красиво и ако ми го поднесе някой така определено ще се "жертвам" Laughing.
 Смятам, че винаги трябва да си доставяме и естетически удоволствия. Все пак не всеки ден имаме време за поднасяне на красиво подредени ястия и питиета, но пък си заслужава понякога да поглезим любимите хора  Very Happy!
Цитирай
На времето беше пуснат този сайт в клюкарника и мисля, че някоя от мамите даже беше пробвала да направи някой от видовете, но май не се беше получило като на картинката Thinking Laughing
ИНаче наистина е много ефектно
Цитирай

София

Страхотно е  Love
Цитирай

Правец

Леле, страхотно е. Аз изобщо не пия кафе, ама като видях това, направо ми потекога л.... Laughing
Цитирай

Burgas

Аз обичам кафето черно,от захари,сметани и тем подобни в кафето ми се драйфа,обаче това наистина изглежда велеколепно!Не бих отказала една чашка Love
Цитирай

Шумен

Аз като не пия кафе и веднага ми се завъртяха из главата така декорирани кремчета и тортички  smile3508
Цитирай

сред цветята

Иzглежда страхотно ефектно. А zа теzи, на които не им става, се продават готови формички. Wink Ето такивка  например.
Цитирай

Шумен

Не разбрах за формичките  Embarassed
Цитирай

сред цветята

Не разбрах за формичките  Embarassed
Ами това са раzлични плоски формички, които държиш над кафето (напр. капучино) и отгоре ръсиш малко какао, което преминава преz дупките и иzлиzат букви или някаква форма.
Цитирай

Шумен

Ясно  doh
А от къде се вземат въпросните формички и може ли да се пригоди нещо друго за тая цел, че много-много не мога да си я представя пустата формичка  Rolling Eyes
Цитирай

Да, с формички също ще стане, ако е по-твърда пяната. Спомням си, че така се слагаха шаблони и върху мляко с ориз, поръсено с канела.  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора