Крем на Орифлейм маха стрии??

  • 7 845
  • 30
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
В нощен труд пишело, че мазило на Орифлейм премахва вече образувани стрии.
Има ли някой пробвал, чувал - верно ли действа това чудо и как се казва?
За превенция на стрии има купища кремове, обаче за стари белези  не Naughty!

# 1
  • Мнения: 46 492
Аз сега си купих този против стрии. Преди купувах на Авон и доста от тях изчезнаха, но след това го нямаше в каталога и сега видях, че го има и в Орифлейм. Още не знам дали ще има ефект, мажа се от една седмица.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
 ShockedТова не го вярвам.Може да поизбледнеят и да станат по-плитки, но да изчезнат - айде бе Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Никол, пише ли някъде, че действа на образувани стрии?
Как се казва крема и колко струва?
По-добре да те почакам като го свършиш да споделиш как е! Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 6 550
Аз съм супер доволна от този на Ейвън !!!

# 5
  • Мнения: 6 472
Бе то в нощен труд пише доста неща, ма нещо не вярвам много Naughty
Може и леко да избледняват, ама чак пък премахват newsm78

# 6
  • Мнения: 1 017
Това сигурно пак е нечия измислица!
Много ме съмнява да има ефект това кремче Mr. Green
Скоро четох, че единствено по- добри резултати, и то пак без да гарантират 100 процента премахване е микродермабразио с алуминиеви частици.
Ама лично не съм го пробвала за да кажа дали е така Crazy

# 7
  • Мнения: 46 492
Никол, пише ли някъде, че действа на образувани стрии?
Как се казва крема и колко струва?
По-добре да те почакам като го свършиш да споделиш как е! Grinning

В момента нямам каталог и не знам цената /около 17 лв. мисля, че беше за 150 мл./, на него пише: Even & Smooth, Anti - Stretch Mark Cream и че е с/у появяването на стрии. Може би в каталога или в книжката на дистрибуторите пише и дали действа с/у вече появили се.
Този на Авон си се води, че заличава стриите, 22.90 лв. за 200 мл. "Гел заличаващ стриите", но си беше крем, не гел. Re - Fine Stretch Mark Smoother. Когато го ползвах стриите ми бяха още лилави и се повляха много добре, голяма част изчезнаха, но докато го чаках да се появи пак в каталога вече избледняха и сега не знам дали ще има токлова добър ефект  Sad

# 8
# 9
  • Мнения: 46 492

Опаковката е малко по-различна, но името е същото, може би просто сега е в нова опаковка /пак е лилава/.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 8 933
Ми то си пише, че намалява появата, значи вече готовите стрии ще си ги носим до край #Crazy

Никол, те лилавите са пресни, пресни, та може и да не се повлияят старите, ама кажи после дали е имало резултат.
А бе до кожа си е тая работа #Cussing out

# 11
  • Мнения: 46 492
Никол, те лилавите са пресни, пресни, та може и да не се повлияят старите, ама кажи после дали е имало резултат.
А бе до кожа си е тая работа #Cussing out

Да, права си за лилавите, затова сега не очаквам кой знае какви резултати. Но си мисля, че 2-та продукта са идентични  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 155
Ти ползваш ли тоя крем?? С твоето тяло няма нужда Flutter Crazy

Не го ползвам  Grinning

И къде пък ми видя тялото и реши, че няма нужда   newsm78  nnnuu

# 13
  • Мнения: 6 155
Абе отдавна се зазяпвам по теб,ама друг ме изпревари CryНо може би един ден Laughing
newsm09 newsm09 newsm09 smile3506

# 14
  • Мнения: 6 155
Абе отдавна се зазяпвам по теб,ама друг ме изпревари CryНо може би един ден Laughing
newsm09 newsm09 newsm09 smile3506
Нямаш думи ли,красавице?

Аха... г-н Пича /анонимен/ Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт