Интересно

  • 2 771
  • 73
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При мен първата бременност беше 'перфектна'-без гадене и повръщане.Втората- първите 3м с обичайните за бременността неразположения Sad
Хайде да видим вие как сте били Hug

# 1
  • Мнения: 1 554
е само една е моята бременност( за сега Sunglasses),не съм повръщала Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 347
И аз за сега имам само една бременност.Не съм повръщала почти - за девет месеца 3-4 пъти и то от преяждане  Crazy Но иначе в началото ми ставаше лошо.

# 3
  • Мнения: 1 341
Имам едно дете-момиче. В началото само ми се гадеше, но не съм повръщала.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 073
И аз има само едно дете - момче...не  съм повръщала нито веднъж.

# 5
  • Мнения: 8 227
Това ми е трета бременност. Първата приключи някъде в 10 седмица. И трите пъти нито веднъж дори не ми се е гадило. Явно си е до организъм, може и наследствено. Имам брат. Майка ми казва, че също не е разбрала какво е това да ти се гади по време на бременност.

# 6
  • Мнения: 190
С втората, гадеше ми се и повръщах много, родих момиче.

# 7
  • Мнения: 4 513
И с двете бременности съм била ОК - нито ми се е гадело, нито съм повръщала (е, изключвам един момент от втората бременност, когато преядох с кисели домати  Sick  Laughing) и имам две момчета. Не знам да има някаква връзка де...

# 8
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
За сега имам една бременост и родих момиченце.
То повръщане ли беше , то чудо.Първите 3м. пиех вода и повръщах.Общо взето се чуствах доста неразположена.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
И с двамата до края ми се гадеше и повръщаше, иначе нямах други проблеми и родих лесно.

# 10
  • Мнения: 244
Имам момиченце, гадеше ми се първите 4 месеца, но рядко повръщах.

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
само едно дете имам - момиченце и не съм имала неразположения Peace

# 12
  • Мнения: 2 960
и с двете при  бременности /първият път-момиче,вторият път-момче/не съм имала гадене и повръщане Peace

# 13
  • Мнения: 259
Имам една дъщеричка. Доста ми се гадеше и повръщаше, бях и в болница на системи.

# 14
  • Мнения: 2 803
Едно дете имам- повръщах и ми се гадеше до около 3 месец.

Общи условия

Активация на акаунт