Помагайте с идеи относно лампата ми...

  • 950
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Ако някоя от вас е виждала нещо, което да мога да сложа на мястото на вече скъсаната част (бялата). Изобщо не знам как да го обясня, затова прилагам снимка. Embarassed Embarassed Предварително благодаря, имайте предвид че не съм купувала аз тази декоративна лампа, подарък е.


# 1
  • Мнения: 1 305
От снимката изобщо не става ясно какво й е на лампата.  newsm78

# 2
  • Мнения: 18 542
Абажурът кръгъл ли е или полу-кръг?

# 3
  • Мнения: 419
Кръгъл е. Самият "абажур"е скъсан от сина ми, не се вижда кой знае колко, но все пак ако може да се замени с друг ще е супер. А не да изглежда тази лампа стара.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
ако говориш за абажура то знай, че се продават такива - най-разлини, в м-ните за осветителни тела

# 5
  • Мнения: 419
ако говориш за абажура то знай, че се продават такива - най-разлини, в м-ните за осветителни тела

Изобщо не съм засичала таково нещо, но щом казваш. Някой определен магазин да имаш предвид? newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
ами не, не конкретен, скоро не ми се е налагало да купувам, но преди (години) от такова място съм се снабдявала

# 7
  • Мнения: 2 803
От снимката изобщо не става ясно какво й е на лампата.  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 211
купи си само абажур, продава се в големите магазини за осветителни тела. вземи стария и по размера си купи друг.

# 9
  • Мнения: 4 202
Кръгъл е. Самият "абажур"е скъсан от сина ми, не се вижда кой знае колко, но все пак ако може да се замени с друг ще е супер. А не да изглежда тази лампа стара.

Доста абажури съм виждала в един магазин на бул. Хр. Ботев, пада се точно срещу ул. Солунска, ако имаш път мини от там  Peace

# 10
  • Мнения: 419
Благодаря за съветите, ще видя тук-там дали ще успея да намеря нещо подходящо.

# 11
  • Мнения: 1 305
Днес точно си намерих един магазин на Иван Асен, където ще си поръчам осветителните тела.
Та там предлагат продуктите на една българска фирма, които правят индивидуални неща. Имат каталог с модели и съответно материали, а работят и с материали на клиента. Там съответно има вариант да си купиш само абажур.  Simple Smile
Намират се преди кръстовището с Мизия, от ляво в посока орлов мост.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 552
По магазините има различни абажури. Най добре отиди с лампата, като предварително си махнала скъсания, за да не се налага да разглобяваш във всеки магазин.

# 13
  • Мнения: 4 380
Скъсания абажур може да се поправи/заличи с апликации. Можеш и сама да си направиш абажур със стария каркас (скеле). А най-безпроблемно е да купиш нов- те като правило не са скъпи. При нас до 10-15  дол. се намират големи и всякакви форми и фасони.

Общи условия

Активация на акаунт