"Втория триместър се задава и МАРТенчето ще подуе коремчето на мама"

  • 14 282
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен в новата тема!!  newsm10
 welcome на новата мама!!!
fever- да ти кажа имаш много сладко  котенце на картинката. Нашето е същото на външен вид , но е без крила и е голямо вече!
На баткото много му хареса и сега го копира  и го сложи като фон на Desktop. Grinning
 Аз ви казвам чао , че утре съм на лекар (незнам защо, просто имам час за нещо) и трябва да  smile3524!

Хайде лека нощ!

# 31

marussia, лежи и си почивай, ама наистина лежи - легнала в леглото, пази се. Надявам се да пишеш легнала на лаптопче, а не седнала на стола пред компютъра  Embarassed
Да на лаптоп съм,обаче един следобед лежа и всичко ме заболя,а главата ми е толкова замаена,ама няма начин.Само се надявам да се оправя.

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!

Относно болките, въпреки че нямах болки, а само бодежи от време на време тук-там, моята докторка ми изписа Магнезий (Диаспорал) - прахче. А ако се пие сутрин на гладно, помага и за запека. Сега се чувствам чудесно! Сигурно и на вас ще ви го дадат нататък.

От мен лека нощ и да спите като бебчета!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 003
fever- да ти кажа имаш много сладко  котенце на картинката. Нашето е същото на външен вид , но е без крила и е голямо вече!
На баткото много му хареса и сега го копира  и го сложи като фон на Desktop. Grinning

Обожавам котките, радвам се че ви е харесало моето коте. Успех на прегледа!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 222
Относно "казването", първия път се похвалих рано-рано на всичките си приятели, родата и на най-близките си колеги. На някои казвах, че трябва да избързаме със сватбата, на други, че имам да им казвам нещо, а по-досетливите сами се сещаха, на трети - в прав текст. На мен не ми личеше до петия месец, даже в средата на март си купих първия панталон с ластик (малкия се роди в края на юли), така че, като се замисля само един единствен човек ме е питал в прав текст дали съм бременна. На колегите, които не знаеха, казах, когато съобщих и на шефа. Това ми напомня, че единия от шефовете, като разбрал, че съм се омъжила и казал на секретарката си "ааа, тя значи скоро и по майчинство ще излезе" Simple SmileSimple SmileSimple Smile Досетлив човек.

Сега съм по-пестелива в споделянето, но не защото крия нещо, а защото нямам толкова много контакти, а някак не върви да вдигна телефона на някой, когото не съм виждала от сто години и да кажа, абе знаеш ли, бременна съм. Пък и повечето малко се шокират, защото момченцето ми е още малко и почват едни "ами ти знаеш ли сега колко ще ти е трудно", "как ще се оправяш с две", "а ако на мен ми се случи, не знам какво ще направя", "ама планирано ли е" и пр. Даже една приятелка с малко дете, като чу и на другия ден заяви, че ще си купи противозачатъчни, че да не я сполети моята съдба. Най-близката ми приятелка чака бебе месец преди мен и тя ми каза, че не трябва да позволявам подобни коментари да ми отнемат радостта от очакването на новото бебе, но какво да ви кажа, гледам да съм малко по-пестелива в споделянето. Пък и ще започне да личи и кой каквото иска да мисли... и да коментира на ум...

# 35
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Да на лаптоп съм,обаче един следобед лежа и всичко ме заболя,а главата ми е толкова замаена,ама няма начин.Само се надявам да се оправя.
Ще се оправиш я, как иначе Hug

Fever, наистина е голямо сладурче котето, и аз съм котколюб. Като се замисля, още отпреди където сме се засичали ми е направила впечатление картинката ти и сега винаги се заглеждам в нея Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 5 276
Добро утро от мен!

някак не върви да вдигна телефона на някой, когото не съм виждала от сто години и да кажа, абе знаеш ли, бременна съм.

Точно това имам предвид. Имаме доста приятели и познати, с които поддържаме контакт, ама без да се виждаме - по телефона, пишем си и т.н. И се чудя кога и как е разумно да ги сюрпризираме  Embarassed

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
добро утро на всички. хайде на и

# 38
  • Мнения: 4
Добро утро момичета Simple Smile не може да ви изчете човек, от 2 дни се опитвам  Laughing

marussia стискам ти палци мила, по-бързо да се оправиш, почивай си,лежи и не се притеснявай.Моя приятелка се беше притеснила и тя така в 3ти месец, а сега да и видиш детенцето какво е здраво и палаво   bouquet

fever и аз обожавам котки (личи си сигурно Simple Smile) и е много слатко твоето писи на картинката.
veselina_s_p много се радвам за добрите новини покрай прегледа ти, нямам търпение да дойде 15ти вече и аз съм при д-р Янкова, да видим какво ще е що ще е Simple Smile
Иначе взех си изследванията (кръв и урина) всичко било идеално Laughing .Аз преди всеки преглед или нещо подобно супер се шашкам, като пред изпит. Защо съм така,много си се ядосвам.

Днес с милото имаме годишнина 5 години откакто сме заедно и 2 от годежа  Embarassed . Не знам дали се празнуват тия неща след сватбата, но ние си го отбелязваме някак си. Само дето сега както ми се гади (имам чувство, че е кулминация някаква не бях така по-рано) нямам идея как точно ще го отбележим  Confused
А за срещата утре не знам дали ще дойда (поради тази причина),обаче обещавам, че ако се почувствам по-добре, слагам едно пакетче солети в чантата и идвам Wink

# 39
  • Мнения: 3
добро утро момичета виждам за колички и други такива се разправяте, много се радвам че има кой да ме светне относно количките и др неща които ще ми трябват, че аз съм толкова боса в тези неща,че няма на къде повече от това.Annimm еййй  и ние имаме годишнина днес,честито мила много да се обичате и да се слушате(повече той теб да слуша).Аз да ви се оплача тръгнах аз вчера да си търся панталон и риза и то официални,че другия вторник съм на държавен изпит,а пак в четвъртък съм пак на изпит при един изкукуригал преподавател дето не си ли официално облечен те къса,така и отивам в младост в един магазин за бременни и  обяснявам аз на продавачката какво търся и тя ми отговаря,че съм била прекалено дебела и нямала дрехи за мен и да съм ходила в макси мода, да отбележа само че съм 68 кг в момента.Въй колко се ядосах, направих я на две стотинки,може ли такова нещо.Много добре им е ясно на повечето хора че жените в това състояние са малко по чувствителни и би трябвало точно тя която работи само с такива жени да знае как да се отнася с тях.Както и да е, все пак си закупих от центъра два много удобни и симпатични панталона, една риза и една блузка.Оххх май стана много дълго ама аз да се оплача, че само вие бихте могли да ме разберете, моя мъж ми се смя вчера като му разказвах за случката.Това беше от мен.Изпращам ви много Hug, моля стискайте ми палци другата седмица за изпитите!!!!!

# 40
  • Мнения: 361
добро утро мамита Hug
ама много сте продуктивни, изписали сте и предната тема и айде и тука 2 страници Rolling Eyes

Марусия- спазвай си стриктно каквото е казал доки, а ние сме с тебе  Hug
Веси, браво за хубавите новини. Нямам търпение и аз да ви се похваля скоро.
за казването - ми при нас на родителите казахме още като направихме теста, на другите като чухме сърчицето.В работата не всички знаят, а някои даже си питат, щото съм им изглеждала подута Rolling Eyes
Леглото вчера и аз го поръчах, синичко, утре ще ида до магазина да си го взема.
Вчера капарирахме и ресторанта за сватбата и си имаме и ДиДжей.

Лек и усмихнат ден   bouquet

# 41
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро Simple Smile
mp3lp3, разсмя ме с тези преживелици.
Тюююх, гледам, че линийките ми са се прецакали съвсем. Днес сутринта едната си беше направо сменена.
Fever стискам палци днес fingerscrossed

# 42
  • Мнения: 4
mp3lp3 Честита годишнина и на вас гълабчета Simple Smile Много любов и това със слушането и на теб ти го пожелавам;) стискам палци за изпитите и (въй Joy) още едно съвпадение и аз съм от Бургас хи-хи, но от 9 години съм в София и само лятото или по празници си пътувам (сега кажи,че си музикантка и съвсем ще ме разбиеш Wink).

А относно количките и разните други работи, момичета без вас съм за никъде изобщо не съм запозната с марки и предимства, които да гледам, така че като му дойде времето за пазар определено ще имам нужда от вас. Иначе за дрехите, още не съм си накупила, но като застудее няма да има какво да сложа, поне панталоните са ми проблем, защото до сега съм носила все тесни и плитки, сега не влизам в нито един!!! и умирам направо! Ходих само до 2та магазина на Борис, но нещо ... не ми допаднаха, мисля тия дни да отскоча до малкия Цум, само да мине гаденето.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Добро утро!
Влизам на бързо.
mp3lp3, annimm честити ви годишнини, много да се обичате!
Днес смятам да се поразходя малко, че снощи не можах да спя, явно от бездействие не се изморявам и не мога да спя.
След малко тръгвам за преглед, пак ме тресе шубето, Есме мерси за стиснатите палци.
Хайде до следобед!

# 44
  • Мнения: 267
Есме, ходих вчера Simple Smile Малко са ми противоречиви още впечатленията, но сигурно, защото не знаех какво точно да очаквам. Като цяло основната част беше много хубава - показваха хубави упражнения, обясняваха защо трябва да се правят. Като изключим препоръките едва ли не колко хубаво е да спортуваш всеки ден по време на бременността, има много полезни упражнения за гръб, които да предотвратяват болките. Лошото е, че преди и след тази лекция има "платени реклами", без които знам, че не може, но е малко досадно. Мислех си, че всичко отнема един час, а то с всички рекламни материали беше 2 часа, при все, че дойдох почти точно в 10 ч (с 3 минути да съм закъсняла), всички бяха вече там, настанени, поръчали си, и започваха. Т.е. освен тези два часа трябва и около половин да си предвидя, за да съм навреме и да седна на удобно място, за да виждам. Ще посетя със сигурност и другите лекции, ако имам възможност, но просто все повече искам да отида на курс, където нещата са по-практически. Чудесно е, че показват упражнения на картинки, но съвсем друго е да ходиш някъде и да ги правиш с други хора и инструктор и да си по-отговорен и редовен в правенето.

Та, в този ред на мисли - ако варненки имат впечатления за някой от родителските центрове тук, ще се радвам да сподели. Аз знам поне за 2, но искам да имам някаква база, преди да избера. Особено, ако има и такива тренировки за опорните мускули.

Общи условия

Активация на акаунт