Сребърният сайт - да се накичим с малко блясък

  • 20 363
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Сребърният сайт се намира тук
http://www.silvershake.com/ -
и  от него можете да си поръчвате най-различни бижута
на много прилични цени.


Информация за поръчващите:

Регистрацията става много бързо и лесно, на сайта може да се плаща с Виза Класик и Електрон, Мастъркард, ПейПал – това е информацията до момента.

Доставката до България е 3.99 долара.Предлага се и експресна доставка с FedEx Global Express за 25.99 от два до пет дни.

Време за пристигане с обикновена поръчка – около 7-12 дни по опита на вече поръчалите. Пакетите идват директно в пощенските клонове, като на някои момичета дори са им ги носили директно.

Поръчките пристигат от Банкок, Тайланд от компания The Shaker Group Limited.

Почти с всяка поръчка се получава малко подаръче, което се променя всеки месец.
За справка – пръстен, гривна и малко синджирче с подарък висулка тежи 0.082 кг.

Връщането на продукти, от които не сте доволни, или са повредени, става чрез получаването на RAN - Return Authorization Number. Такъв получавате, когато влезете на Order Status (горе вдясно) и от лявото меню изберете Obtain Return Authorization Number.

Размери – на пръстените можете да сравните оттук – http://www.silvershake.com/Confidence/FrmRingSize.aspx , има и специално пособие, което можете да си принтирате и да прецените със 100% точност.

Бижутата, според информацията на сайта са чисто сребро – 92.5%.

Всеки, които има повече информация, моля да пише, за да я добавим!
Не претендидам да съм "специалист" в пазаруването от този сайт, но тъй като една друга тема бе пълна с неща именно за него, сметнах, че ще има полза от тази тема.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 22:32 от mimi_blanco

# 1
  • Мнения: 1 095
Пазарувала съм от там. Качеството е средно. На един от пръстените му се счупиха "камъните", които впоследствие се оказаха стъкло, на 3-тия ден.

# 2
  • Мнения: 231
Според мен няма как да очакваш, че "камъните" са истински за такива смешни цени. Аз досега не съм си поръчвала неща с камъни, тъй като не харесвам, но съм доволна от среброто.

# 3
  • Мнения: 1 095
Според мен няма как да очакваш, че "камъните" са истински за такива смешни цени. Аз досега не съм си поръчвала неща с камъни, тъй като не харесвам, но съм доволна от среброто.

Това е пръстенът:
http://www.silvershake.com/Product/RN0042820.aspx?return_path=/P … sortid=3&Pg=1

Поправи ме ако греша.  Hug
Иначе си изглежда ефектен.
А ти проверявала ли си дали среброто е истинско, че аз не съм да си призная.

# 4
  • Мнения: 130
Поръчките ми от тях през е-бай не пристигнаха и не искаха да ми върнат парите, добре че бях платила през пей-пал, и след диспут успях да си върна парите.

# 5
  • Мнения: 231
Според мен няма как да очакваш, че "камъните" са истински за такива смешни цени. Аз досега не съм си поръчвала неща с камъни, тъй като не харесвам, но съм доволна от среброто.

Това е пръстенът:
http://www.silvershake.com/Product/RN0042820.aspx?return_path=/P … sortid=3&Pg=1

Поправи ме ако греша.  Hug
Иначе си изглежда ефектен.
А ти проверявала ли си дали среброто е истинско, че аз не съм да си призная.

Не съм проверявала и аз, честно казано, нямам идея. Единственото ми убеждение, че е истинско идва оттам, че обеците не ми разраниха ушите, а всичко, различно от сребро и злато ми прави ужасни възпаления  Crazy
Наистина пише аметист и т.н. , но $30....аз не бих очаквала за тези пари истински камъни. Просто ми харесват доста от нещата, и дори да е с по-малко съдържание на сребро, пак ми допадат   bouquet

Поръчките ми от тях през е-бай не пристигнаха и не искаха да ми върнат парите, добре че бях платила през пей-пал, и след диспут успях да си върна парите.

Ами не знам точно как седи въпросът с пазаруването оттам през и-бей. Иначе аз не харесах един продукт, писах им, че ми е малка гривната, и те веднага ми отговориха да я върна и ще ми я заменят, още утре я пращам обратно.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 672
за колко време пристигат до България?И от митница ли се взимат?Плаща ли се нещо ако се получават на митница?Че аз доста нещица си харесах  Shocked

# 7
  • Мнения: 1 349
за колко време пристигат до България?И от митница ли се взимат?Плаща ли се нещо ако се получават на митница?Че аз доста нещица си харесах  Shocked
Донесоха ми го на вратата и не искаха подпис. Някои момичета са ги получавали в пощенските си кутии.

# 8
  • Мнения: 1 672
за колко време пристигат до България?И от митница ли се взимат?Плаща ли се нещо ако се получават на митница?Че аз доста нещица си харесах  Shocked
Донесоха ми го на вратата и не искаха подпис. Някои момичета са ги получавали в пощенските си кутии.
Thinking в пощенските си кутии.Това направо звучи странно.Ами ако някой го открадне  Tired Би трябвало да се получава срещу подпис  ooooh!

# 9
  • Мнения: 231
При мен пристигат в пощенския клон, и оттам ми носят известие, отивам да си го взема срещу подпис  Peace
Но наистина доста хора са си ги получавали в кутията, не знам според какво се определя това.
Досега никой не е поръчвал повече от 2 кг, за да ходи на митница  Hug

# 10
  • Мнения: 1 708
А защо са толкова ниски цените?

Доволни ли сте от качеството?

# 11
  • Мнения: 231
Аз съм доволна, както и доста други момичета, които поръчаха, има доста отзиви в тема "...и тема номер 2 - магазини с доставка до БГ"  Peace Ако има особен интерес, ще снимам нещата, които са ми пристигнали.

# 12
  • Мнения: 142
Има много красиви бижута и цените са доста изгодни. Ще следя темата. Peace

# 13
  • Мнения: 378
И аз съм доволна, имам обеци с кристали, по евтинки са, имам и с полускъпоценни камъни, те са малко по-скъпи. Щом не ми разраняват ушите, значи среброто си го бива.

# 14
  • Мнения: 1 672
Аз съм доволна, както и доста други момичета, които поръчаха, има доста отзиви в тема "...и тема номер 2 - магазини с доставка до БГ"  Peace Ако има особен интерес, ще снимам нещата, които са ми пристигнали.
ако не ти представлява трудност снимай някой неща да ги видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт