Монтанското дете се върна от море, сега планината го зове

  • 11 652
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 312
сега живея в Пъстренците - преди в Белотинци селото след Николово  Laughing   а ти преди ходеше с близначките Ина и не се сещам другата как се казваше  Blush   newsm78   нали  Thinking

# 31
Да Ина и Теди ние и сега се виждаме с Ина често бяхме си само трите момичета в един клас  newsm03
Значи трябва да съм те виждала прати ми някоя снимка...

# 32
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Здравейте и от мен.
Искам да попитам има ли някоя мама която да продава кошница за кола единствено да не е на бертони, че се надявам в скоро време да ми потрябва.

# 33
  • Мнения: 3 312
evlogieva  виж в продавалника  Wink

# 34
черен шоколад ако искаш някой ден можем да се видим на кафенце и да се запознаем аз утре по някое време след обяд или привечер ще пътувам за Николово,но до тогава съм си тук
 

# 35
# 36
  • Мнения: 11
Desitka20 welcome Добре дошла при нас!  bouquet Simple Smile  Hug

# 37
  • Мнения: 196
Ето малко снимки и от нас от роженни дни и от морето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282738

# 38
  • Мнения: 3 312
 мами от Пъстренците ако искате да си организираме една срещичка за да се запознаем с  Desitka20  пишете ,ако сте съгласни и кога ще ви е удобно   Peace   

bisssy много хубави снимки  Hug   как върви диетката  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 753
Новите мами да си кажат рождените дати и тези на дечицата, също и къде живеят, за да ги впиша на първа страничка...   И добре дошли...   welcome


Аз утре преди обяд съм заета и не се знае до кога, ще ходя на лекар и малкия на консултация... Нещо за следобяд или привечер по хладно???

# 40
  • Мнения: 3 312
и аз сутринта съм заета  ooooh!
 
Нещо за следобяд или привечер по хладно???
   

по това време ме устроива Peace

# 41
  • Мнения: 274
bisssy,снимките са супер Peace

# 42
  • Мнения: 4 753
Между впрочем, чух от свекървата, че утре няма да имаме ток в Пъстренците, от 8 сутринта до 4 следобяд... Тъй че, ако се разбираме нещо, най-добре да се уточняваме днес...

# 43
  • Мнения: 3 312
 Shocked  ужасссс    #2gunfire 
казваите ако е сл  ед обяд ще доида  Hug

# 44
  • Мнения: 4 753
Кои да казваме, то само аз си пиша...   newsm78  А за мен е без значение, сготвила съм и утре следобяд никаква работа нямам... Може да се разберем и за след 4, та ако верно спират тока до тогава, да можем поне по едно кафе да пием (иначе сигурно на Стойчев също няма да има ток)... Абе за мене е все тая, да казва който има работа...

Общи условия

Активация на акаунт