изгаряне

  • 40 619
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
здравейте  мили мами ,в трудни  моменти вие сте  ми  били отеха,сега  имам  страхотен  проблем моето слънце се заля  с  вряла вода ,утре  му  предстои операция за отсраняване на  мъртвата тъкан  изгарянето  е    2- 3 степен  ,приемам  всякакви  съвети  за  въстановяването на  на  моето слънце, лекари  клиники  лекарства  мазила 

# 1
  • Мнения: 1 329
здравейте  мили мами ,в трудни  моменти вие сте  ми  били отеха,сега  имам  страхотен  проблем моето слънце се заля  с  вряла вода ,утре  му  предстои операция за отсраняване на  мъртвата тъкан  изгарянето  е    2- 3 степен  ,приемам  всякакви  съвети  за  въстановяването на  на  моето слънце, лекари  клиники  лекарства  мазила 

Е няма ли да му я отстраняват в клиника?
По принцип в Пирогов са най-добрите. Пожелавам бързо възстановяване.

# 2
  • Мнения: 20
да  в  пирогов, но  след това  какво да  правим

# 3
  • Мнения: 2 163
За най-сигурно изчакай утре да ти кажат специалистите. 

# 4
  • Мнения: 351
Племенницата ми също се изгори, но с мляко. Лекува се във ВМИ Пловдив. След изписване от болницата се лекувахме с мадекасол, контрактубекс, както и с мас+невен. Направени ни бяха две операции. След изписване от болницата трябва да носите еластично боди за да не се образуват релефни белези. Също така една година слагахме силиконови лепенки. Ако имаш нужда от още някаква информация пиши на лични. Надявам се всичко да мине успешно

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 10:42 от tedi80

# 5
  • Мнения: 1 329
да  в  пирогов, но  след това  какво да  правим

С тази манипулация те решават проблема, после слагат едни силиконови платки, и бинтоват мястото. Те трябва да седят около месец, но ще ти кажат с точност как да процедираш.
После, можеш да купиш едно хидратиращо мляко от аптеката което е със смрадлика, българско е, не една пловдивска фирма, и е детско. Мажеш с него няколко месеца (най-малко 6), и след това не печеш на слънце мястото на изгарянето с години. Ако ходите на плаж мажеш с най-висок фактор там и по много. След няколко години, дори и белег няма да има. Къде е изгореното?

# 6
  • Мнения: 20
на  гърдите,притеснявам се за последсвията за  бъдещите  цици

# 7
  • Мнения: 20
днес купих  крем  прополис-мумио,смятам  да го пробвам ,но най напред върху  мен

# 8
  • Мнения: 502
Имам записана една рецепта, моято със сигурност помага точно при изгаряне Peace.
Една приятелка преди години си я е приложила, след като се е заляла с вряла вода - няма никакъв белег.
За съжаление рецептата ще мога да ти я напиша най-рано в понеделник вечерта.

# 9
  • Мнения: 1 329
на  гърдите,притеснявам се за последсвията за  бъдещите  цици

Ами до циците има доста много време. Погрижи се детето да се оправи, това сега е най-важно.

На мен ми бяха казали, че само с хидратиращо мляко трябва да се маже след като се махне силикона. Мисля , че докато започнеш да мажеш с каквото и да е, трябва да се консултираш с лекарите и да следваш техните  указания.

# 10
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ох, много тежко ми зву4и това изгаряне, но аз ползвам за малки такива,  масло от облепиха, от украйна ми го донесоха, нито болка ,нито мехури остават, много бързо успокоява и действа! предполагам, 4е докитата ще направят максимално доброто за детето!

# 11
  • Мнения: 20
днес направиха операциата,детето показва  завиден  дух/може и да е от  упоиката/
сега остава да  чакаме да видим какво ще има  под  превръзката

# 12
  • Мнения: 20
някой знае ли нещо за санаториум в  Кюстендил за  лечение  след  изгаряне

# 13
  • Мнения: 20
днес отложиха  изписването  за понеделник,докторите  казаха  че пластиката е  добре,но аз  се притеснявам  от това  което  под  превръзките

# 14
  • София
  • Мнения: 558
днес отложиха  изписването  за понеделник,докторите  казаха  че пластиката е  добре,но аз  се притеснявам  от това  което  под  превръзките

Какво е "това което е под превръзките"..... кожа на която й трябва време да прирастне  Peace и защо те притеснява щом докторите казват че е добре? Просто имай търпение, все пак е минало малко време от операцията.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 23:33 от tala

Общи условия

Активация на акаунт