Днес ми е мъчно, защото.................7

  • 18 815
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 369
Рони, Hug Hug Hug Погали коремчето и вярвай, че малкото същество е закриляно от най- красивия ангел от небето... И не обръщай внимание на хорската простотия. Винаги ще я има. Някои не забравят, като нищо още дълго ще ти задават подобни въпроси.

Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за Йоанчо- бди над мама, тате и мънинкото тупкащо сърчице!

# 16
  • Мнения: 3 016
Рони ,на хората никога не можеш им затворим  устите .Има една приказка :трай бабо да не те стигне и тебе злото .На никого не го пожелавам, но по -тежко от това незнам дали има. Hug

-за твоето ангелче

# 17
  • Мнения: 825
Рони, не се оставяй да те натъжават, мисли си за малкото тупкащо сърчице  Hug
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето ангелче

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Рони спри да обръщаш внимание на такива реплики и любопитни хора. Сега ти и бебчо сте най-важни и нищо друго няма значение! Аз успях да си изградя някаква защитна стена, дори понякога с ненавист се кефя на привидно жалките физиономии на хора задали ми неуместен въпрос и не получили този отговор, който очакват.
За твоето ангелче, с много надежди то да се върне при теб и да те направи щастлива  Heart Eyes.

# 19
  • Мнения: 651
РониHug Hug Hug. Нека твоето мъничко ангелче закриля живота в коремчето ти и ви пази от повече нещастия. Хората няма да спрат да ровят, време е просто ти да спреш да им се впечатляваш.
За Йоан   Flowers Rose Flowers Rose.

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
РОни, не си слагай на сърцето обикновена хорска простотия и ограниченост
сега е време да го кажа - сега бъди смела
сега е момента да си силна и да не даваш на сърцето да трепва поради глупост и може и злоба....знам ли вече напоследък толкова човешка завист има, че нямам думи...
та блъди смела и силна, заради мъничкото бебче
вярвам твоето дете те пази, твоето ангелче ще бди над теб и малкото...и този път е писано форума ни да се сдобие с още едно толкова очаквано и планирано бебче!

# 21
  • Мнения: 226
Рони, Hug. Злото не е безсмъртно, вярвам и знам, че е така. Ще повярваш и ти!Мисля, че има много неща, които сами можем да предопределяме, без да чакаме да са ни "писани". Не допускай, да ти е мъчно от хорските приказки, та това са някакви си думи. Не допускай да нараняват душата и мъничкото сърчице в теб.
За твоя ангел  Praynig Cry. Той ще те закриля винаги. Просто повярвай.....

# 22
  • Мнения: 825
.............мъчно ми е за всички нас страдащи мами  smile3518
.............мъчно ми е за всички ангелчета, и за моето момиче  smile3518
.............мъчно ми е , че с всеки изминал ден болката е по-голяма и не мога да я преодолея
.............мъчно ми е че не мога да спра да плача и да си искам моята кукла..........
.........мъчно ми е, че всичките ми приятели ме забравиха, все едно и аз съм си отишла с нея........
.........мъчно ми е че пак наближава осми..........
Извинете ме, пак ме е налегнала една мъка  Sad

# 23
  • Мнения: 226
 Hugте мила майчице! Сигурна съм, че не всички приятели са те забравили......може би ти се се отдръпнала от тях. Шест месеца...................събрана много мъка и тъга. Не мога сигурно да те утеша, но на мен много ми се иска да прочетеш това: www.nikoga.hit.bg
на мен много ми харесва, нека и на теб помогне... да повярваш в себе си...

# 24
# 25
  • Мнения: 825
хубаво е, благодаря ти Инче  Hug

# 26
  • Мнения: 3 016
Весе, с  теб съм мила .Думите са едни и същи- мъка , мъка,  безкрайна мъка ...........

-за Алекс.

# 27
  • Мнения: 918
baioly,толкова съжелявам за теб,какво друго да кажа .Дъщеричката ми е с муковисцидоза.Виждам , че си от Варна,та тук има добър специалист -д-р Константинова ,много мила жена мога да ти дам координатите на лични,ако желаеш,работи в терапията на втория етаж-Генетика.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 305
рони, с много тъга за неизживения живот на йоан ...  Flowers Rose Flowers Rose

... и с много надежда за бъдеща огромна радост в ръцете ти!  Flowers Four Leaf Clover

# 29
  • Мнения: 3 166
Рони, другарче,  Sad съжалявам,че освен мъката е трябвало да изтърпиш и нечие нездраво любопитство и простотия.
Йоанчо, бди над мама и бебо, мъничък ...  Flowers Rose Flowers Rose

Мърморанка,   Hug Милинка, не е нужно да се извиняваш - този форум е за това. за да им къде да излеем мъката си.

Общи условия

Активация на акаунт