Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 608
  • 393
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
На добър час на децата ни, а и на нас!

Списъка няма да го пускам. А ако има предложение за по-подходящо заглавие - казвайте.

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Добро утро и на добър час на нашите второкласничета! Hug Моята дъщеря малко взе да се притеснява с наближаването на 15 септември,че май не и се ходило на у-ще.Все си мисли ,че много срича ,а според мен си чете нормално за тази възраст.
Купили сме някои дрешки и дребни помагала за у-ще.

# 2
  • Мнения: 2 282
Ей, таман се разписах в предната тема, и тя свърши Simple Smile И какво остава да кажа, освен - наслука!
Колебая се дали да запиша за последната седмица щерката на занималня или да направим някоя и друга диктовка в къщи. Като си помисля, че после цяла година ще е на режим учене без почивка (през деня де), и ми се иска да я оставя да помързелува още малко при баща ми. От друга страна така прехода може и да стане по-плавен... вие какво ще правите?

# 3
  • Мнения: 2 803
И аз при вас в новата тема. Успех и на добър час на нашите второкласници.  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Привети  от мен! Успех на нашите момчета и момичета през новата учебна година!!! Дано и аз в понеделник ви се похваля с нещо в професионален план. Praynig

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Радо снощи сам седна да преписва детски стихчета Shocked От както се е прибрал, не е седнал нито да пише, нито да смята.
Иначе при бабите (първо при едната, после при другата) писал по една страница задачи на ден и един вид съчинения ли есета ли - какво са правили през деня с брат си. Много са интересни писанията, не очаквах от него толкова добре структурирани изречения. Има правописни грешки, които бабите са поправяли, че и оценки са му писали даже.
Искал да тръгва вече на училище.

# 6
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Успех на дечицата ни във втори клас!   bouquet
Аз започнах да купувам помагалата и вече почти всичко от предвидимите неща съм купила. Сега остава да кажат сборници разни по какви ще работят.
И дрехи започнах да купувам. Голяма мания на тия Н2О. Все на тях иска да търсим разни неща... Mr. Green
А да ви питам - записали ли сте вашите деца на английски допълнително? Аз още много се колебая newsm78

# 7
  • Мнения: 2 803
Аз не съм я записала допълнително на английски. Имам колебания, че на детето още й е рано за сериозно занимание с език. Но много зависи от детето.

# 8
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 649
 Здрвейте и от нас! На добър час на второкласниците!

Ние с моя второкласник не сме се справили все още с домашните за лятото   Crazy и сега пише по цял ден, когато съм си у дома. Аз си мислех, че и на него ще му доскучае вече у дома, но.........май не му се започва училище. Thinking

# 9
  • Мнения: 315
наслука на всички второкласници!!!
/все едно ги изпращам за риба Joy Joy Joy/
моят второкласник още е на село.
нищо не сме купили.тепърва ще пазаруваме.

# 10
  • Мнения: 511
Здравейте и от нас!Успех  на нашите дечица през новата учебна година.Ние още почти нищо не сме купували,защото незнаем какво ще ни трябва.Нашата госпожа казва всичко в последния момент.Какви помагала купувате?Ние нищо не знаем.

# 11
  • Мнения: 459
На добър час на второкласниците ни!
И на моята щерка още не й се чува за училище. Нищо не сме купили - тепърва предстои....

# 12
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет и от мен! Здраве и успех на децата ни, пък и на нас....  Hug
И моето хлапе е на ранчото при единя комплект баба и дядо, но в понеделник ще го вземем. Мисля тогава да се отдам на пазаруване, защото в последно време му давам свободата сам да си избира тетрадките, химикалките, моливите и дрехите и т.н., и не смея без него да купувам, че да не ми сервира някое: "Ааа, това е момичешко, не го искам!"  Twisted Evil

А да ви питам - записали ли сте вашите деца на английски допълнително? Аз още много се колебая newsm78
ilrai78, още миналата година записах Марти на алианс допълнително и доста се колебаех! Много се притеснявах по абсолютно същите причини - дали няма да му дойде нанагорно, натоварено, трудно... Но не съжалявам и за секунда! Тук отново огромно значение имат преподавателя и методите на обучение. Детето научи доста наща, много често ги занимаваха под формата на игри, песни и всякакви такива Simple Smile Е, имаше и писане, и зубкане на стихчета наизуст, но мисля в рамките на нормалното. Тази година отново ще го запиша в същия алианс, много съм доволна, а по-важното - детето също  Peace

# 13
  • Мнения: 189
Включвам се и аз. Спорна година на всички второкласници (майки и деца  Laughing).
Ние цяло лято се опитвахме да пишем и преписваме и по мое мнение сътворихме нов български език, май нямаме в речника дума която да не сме сбъркали  Embarassed
Сега съм му дала малко свободно, докато аз се организирам. Всички дрехи са му малки и е едно лудо търчане по магазини, подхванала съм здравната система и споменавам усилено роднините на тези които са я измислили, тетрадки, помагала и т.н. са в близка но неясна перспектива. Общо взето съм луднала почти толкова, колкото и миналата година  Laughing.
И аз се чудя какво да правя с английския. Хем ми се иска да го запиша, че твърде често ми се случва да нямам свободно време, за да му помогна в ученето, хем не ми е ясно как ще отделя време да го водя.

Sea Woman,  пожелавам ти късмет, ще стискам палци   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 400
Хайде и от мен попътен вятър на малките-големи момичета и момчета второкласници!  Hug
Нашата мома още е ваканционно насторена Blush.
Попълнила е част от читателският дневник, задачи - нъцки, диктовки - нъцки. Не сме пазарували още нищо, но мисля и тази да я свърша идната седмица.

Общи условия

Активация на акаунт