Photoshop United

  • 42 728
  • 510
  •   1
Отговори
# 45
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Здравейте!
Всички неща са страхотни,критика все още не смея да давам,че съм доста начинаеща.
Ето втората ми рамка със страхотния летен кит на Дамаянти:



Нещо не ми се връзва шрифта,но по-подходящ в моите не можах да намеря.Трябва да си потърся нови шрифтове.

# 46
  • Мнения: 274
Здравейте момичета, имаме една идея във фирмата където работя и имам нужда от вашата помощ.
Може ли някоя от вас да ми даде идеи за визия на учебна програма или място където да разгледам?
Благодаря Ви предварително!

# 47
  • Мнения: 2 035
Румка, благодаря, прекрасна е, приказна!   bouquet  bouquet  bouquet
А за тая серия снимки супер се гордея с тях, малката просто си играеше с едно топче и направо все едно позираше и те взеха, че се получиха...  Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 18:17 от val_stef

# 48
  • Мнения: 203
Привет на всички! Видях страхотни рамки, скрабове и....нямам търпение да се заловя да рамкирам.
Имам и материал...бяхме на автопоход. Няма да изреждам имена, защото със сигурност ше пропусна някой, а не искам. Приемете моите  най-искрени комплименти за вашите работи.
И накрая да не забравя - поздравления на патерица за рожденниците!  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 2 161
От няколко дена насам съм  запаленa на тема HDR. Всичко започна от ето тази фото-галерия:  http://flickr.com/photos/valpopando/sets/72157594327558179/show/ Там има страшно хубави снимки, някои са направо нереални.   
HDR е термин в компютърната графика и фотографията, който представлява съвкупност от различни видове техники, позволяващи доста по-голям обхват на експонацията (като например голям обхват от стойности между светлите и тъмните участъци) от колкото нормалните техники за дигитално снимане. Идеята на HDRI е да направи възможно максимално точното пресъздаване на широката гама от нива на яркост, които могат да бъдат снимани – от директната слънчева светлина до най-тъмните сенки.
HDR обработката на дигитална фотография опростено може да се представи като усредняване на стойностите за цвета и контраста. Това се прави между стойности, взети от няколко снимки на сцената, към която прилагаме HDR - както значително по-ярки, така и по-тъмни. Крайният резултат е висококонтрастна картина, близка до тази, която човешкото око реално възприема.


Уроци:
http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1740
http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1341
http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1756

# 50
  • Мнения: 1 516
Днес направих нещо за Лекси


# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Радостче, разкошна е!!! Страшно много си я харесвам! И е много идейна и текста е страхотен и изпълнението  и изобщо.... Много ти благодаря Heart Eyes Hug  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
ГОлеми красоти, голямо чудо бре хора   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Виждам сте се запалили по обработка на снимки Simple Smile Това много ме радва  Hug Аз много обичам  Hug Heart Eyes

Мад, на мен ми допадат като цяло, но аз все пак предпочитам мааалко по-реални цветове  Hug ИНак си се справила много добре Simple Smile

Радостче, рових назад и не разбрах какъв хонорар, но щом пари си взела, това е на добре - честито!Хубав подарък за Лекси   bouquet

Иве, страшно сладурска рамка  Hug Малкия колко е съсредоточен  Joy

Мактъб, чудесни са - типично в твоя си стил  Hug  bouquet

Ели, рамките ти са страхотни!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Веси  Heart Eyes Heart Eyes

Игуанка, добре дошла   bouquet

Кой пропуснах - да ме извинява  Blush Embarassed

Да обясня на всички сега за зеленото листо - то пази сянка  Joy, а всъщност скрива кофти изрязаната коса  Mr. Green Laughing

Аз съм с възпален слъзен канал сега пък на дясното око  Cry, а имам работа, но ще я свърша утре - няма как  Hug

И още Влади от мен  Joy



# 53
  • Мнения: 1 516
Лекси  Hug, още снимки съм си харесала, само чакам вдъхновение Simple Smile

Дам, хонорарът е за онези къщи ,които ви показвах още във стара тема! А рамката ти е просто униклана ! Отдавна искам да направя нещо такова, но идеята още не е узряла! Но твоята е просто супер  Hug Бързо да се оправя слъзният ти канал !!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
дам, не мога да се стърпя - уникална рамка!!! ти с възпалено дясно око, аз с ръка  hahaha Бързо да се оправяш Hug
радостче, ще чакам с нетърпение вдъхновението ти  Grinning

# 55
  • Мнения: 2 616
Тони, честит рожден ден и от мен! Бъди все така усмихната, чаровна, красива, обичана, творяща.................. остани си все такава прекрасна жена!!!!!

# 56
  • Мнения: 2 818
Radostche, съвсем права си... ще пробвам да я оправя...  Rolling Eyes Сайтове не знам, мисля, че бях попадала на такъв сайт … 75;ъл. Благодаря за статията Simple Smile Мисля, че съм я чела на бг във форума на фотошоп-бг или поне картинките бяха същите(или пък съм гледала именно тази статия newsm78Simple Smile Рамката за Лекси е много хубава и изчистена! Браво!

Мад, благодаря за линковете!

Деси, хубава е! Сложи малко сенки и ще стане още по-хубава! Simple Smile

Лати, приятна рамка! Simple Smile

Ивелина, твоя момък по-принцип ми е много симпатичен, а от разни други теми и разкази ми е още по-симпатичен!  Blush Heart Eyes Рамката е чудесна и съвсем в твой стил!  Laughing

Дам, както винаги страхотно произведение си направила!!!  Grinning

И аз днес бях на тема малки квадратчета  Mr. Green


http://maktubiana.blogspot.com/2008/09/patchwork-alphabet.html

# 57
  • Мнения: 139
е големи красоти - благородно завиждам на напредналите !!!
аз все пак успях да науча как се качва снимка, Очаквам критика и съвети.Използвах страхотния кит на Лекси,а междувременно си изтеглих и всички други невероятни китове дето сте се втурнали да правите и да зарибявате такива лаици като мен - безкрайно ви благодаря!!!

# 58
  • София
  • Мнения: 7 242
Крис, прекрасна е Heart Eyes Страхотно си се справила  Peace, още повече, че скрабът не е от най-добрите и е доста "тежък" за работа. Снимката е много добра и отлично си я изрязала. Не се сещам какъв съвет мога да ти дам Grinning, освен евент. да пробваш как ще е със сенки /но не много тъмни и разсеяни/. Много ти благодаря Hug

Мактуб, браво за азбуката! Имам идея за нея, но първо да се преборя с втория си скраб Grinning

# 59
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Леле, докато ви намеря:)

Здравейте  всички! Аз започнах работа и нямам толкова много време вече:( Но поне се измъкнах от вкъщи:)

Тони ЧРД на патерица!
Бъди много щастлива и успешна във всичко!
  bouquet

Момичета страхотни рамки!
Ще изкоментирам само това което виждам в превюто за писане:

IvelinaAtanasova много сладка рамка, но не ми харесва това "просто" в надписа. Защо не напишеш само "...а малкия да не види нещо" или нещо такова. Не знам, да кажат и другите как им звучи! Rolling Eyes Hug

DE$$ чудна, само прибави повечко сянка! Hug
 
Radostche, много нежна е тази рамка за Лекси:) bouquet

Дамаянти много весела и идейна рамка! Heart Eyes

kris70, много добра, но и при теб ми липсват сянки:)! И понамали малко надписа за да не е върху елементите! Hug

Ето и моята нова рамка:


http://www.digishoptalk.com/gallery/showphoto.php?photo=419415&ppuser=7432

Лек ден на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт