Треска за училище

  • 3 696
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 400
Искам да запитам само- учебници за 1-ви, втори , трети и четвърти клас? Бива ли? Имам доста запазени от щерките....Ще проверя по кои предмети. А играчки? Flutter

# 31
  • Мнения: 2 353
  Вейдър, бива. И в другата тема ти писах - ако искаш донеси играчките (ако не са плюшени), просто ако не успея да ги закарам сега ще останат за следващият път.

# 32
  • Мнения: 2 353
  Рени, доставиха ми нещата, страхотни са! Благодаря  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 470
  Червена шапчице, за децата от домовете или за бесарабските българи? Всъщност, и в двата случая книгите са много добра идея!  bouquet
Ми първо мислех за бесарабските българчета,но като се замисля,наистина и в двата случая е добре...Ще видя какво мога да направя...

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  Рени, доставиха ми нещата, страхотни са! Благодаря  bouquet
Няма за какво Hug
Дано децата останат доволни и знаят, че не са забравени!

# 35
  • Мнения: 2 353
  Червена шапчице, като че ли към бесарабските българчета остават на заден план, така че може би е по-добре да бъдат за тях.

# 36
  • Мнения: 2 353
  Рени, точно това, че не са забравени е много важно за тях  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 195
а нямаше ли от тази година да им подсигурят учебници до 4-ти клас Rolling Eyes
май е по - добре за бесарабските българчета Rolling Eyes
уф не съм сигурна, нали нямам още ученик.........май е най - добре да попитаме Директорите и ще пишем Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 1 941
Хапка, мъчи ме един въпрос. Учебниците от 1 до 7 клас не са ли безплатни за всички? Извинете, ако някъде е дискутирано, но просто не е честно, ако пак дечицата са извън сметките на държавата. Sad

# 39
  • Мнения: 2 353
  Дават им учебници, изобщо няма спор. Но винаги някой няма някакъв учебник, друг го е загубил, трети го е забравил и т.н. Не, че сме се втурнали да събираме комплекти, просто ако някой има и донесе ще бъде хубаво.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 941
E, това е добре. Peace

# 41
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Побут Rolling Eyes.

# 42
  • Мнения: 804
С побут и без побут е важно всеки, който иска да помогне да запомни датите и нуждите. Съобщавам на тези които се интересуват, че в Т-Маркет тетрадките са на смешни цени.

# 43
  • Мнения: 2 353
  MardiGras я побутва, предполагам, защото може някой, който би искал да се включи да не я види Peace
  Бабче, благодаря за Т-маркет.

# 44
  • Мнения: 662
И аз утре ще дойда задължително да донеса някои нещица Peace

Общи условия

Активация на акаунт