Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички

  • 14 093
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 697
mimisofia Да наистина е за 17 октомври.Чудех се между 17 и 21,но в крайна сметка 17 ми се струва по-добре.Е естествено,ако бебо не реши нещо по-рано от 17 де Grinning  bouquetНе бе момичета няма грешка в първата страница.Термина ми е за 23 октомври,но в сряда бях на преглед и решихме секциото да е на 17  bouquet

Да за 17.10 съм съгласна ама за 17.09  #Crazy Реших че доктора ти е откачил  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 26
Здравейте , мами !
Аз от давна не съм писала , но пък  ви  следя  изкъсо .
На мен преди 2 сед. ми съобщиха на преглед , че плацентата ми е 3 ст. зряла , бебка си стой седалищно и най-вероятно няма да дочакам 9.10 , а за сега се неща вървят към планово секцио .
Идва ще ми се и на мен на лекциите на 9 мес. , но сега трябва 2 седмично  трябва  да ходя на  запис на  тонове и се паднаха в дните когато са лекциите . За следващата седмица във вторник мисля да се присъединя и аз .
Ние започнахме с покупките и май доста от нещата вече ги на пазарихме . Тази седмица купихме и леглото  от Arbor , мога да кажа че сглобено изглеждаше далеч по-качествено , като отворихме кутията има доста забележки , ама то това е положението в нашата държава .
Сега съм в чуденка за матрачето , искам да е кокос и пяна , но не мога да разбера кои фирми предлагат такива , за Тед нямат . Мисля , че adina  са купили  такова да каже на каква цена  за размер 140/70  и на коя фирма  .
Параход , в магазина на Захи има ли вече зимни дрешки , ако не ти е проблем да ги снимаш ще съм ти благодарна да ги видя , как са цените там , май казват ,че е доста изгодно .

# 17
  • Мнения: 2
smile3523 от мен.

Честито на празнуващите   bouquet /дори и малко на патерици/.
Днес и аз като Трикс съм се  newsm79 wash hang 1ironing.

Малко съм тъжна отново, снощи нещо се скарахме с таткото  smile3513 smile3512, изпуших една цигара и като ми се подкосиха краката  smile3514. Цяла вечер не съм спала, абе да му .............. smile3511.

Днес ще взема да си подреждам багажа, и се чудя какво ще ми трябва за болницата. Ще разгърна всички списания за бременност и ще погледна.

Във вторник ще се видим на лекцията и дано малко се успокоя, че  smile3512

# 18
  • София
  • Мнения: 278
Мам 79, нашето матраче е от кокос и пяна, струва 70лв и е от Комо.

# 19
  • София
  • Мнения: 27
Момичета, честито на празнуващите днес! Всички други - дръжте се, не се сдухвайте!
Аз отивам при мама до понеделник, да си ме гледи и да си мачкам кучето Simple Smile
Надявам се за това време само хубави новини и емоции да има тук и после да чета  Hug

# 20
  • Мнения: 42
Честит празник на Съни и Барабинка!!!!!!!!!! newsm51
Аз отивам в АГто да се разправям с болнични ooooh!, после и със счетито на фирмата, а днес си е жегичка, дано нямам проблеми по пътя! И внимавайте с алкохолеца, то не че аз съм човека, който трябва да слушате Joy! Лек ден ви желая!

# 21
  • Мнения: 697
Мам 79, нашето матраче е от кокос и пяна, струва 70лв и е от Комо.

Магазин Дибо - 65лв.

# 22
  • Мнения: 2
Много сте хубави на снимките   love001.

Това ли е обстановката в ЦУМ? В някои Детски парти клуб.

# 23
  • Мнения: 10 901
Здрасти, Мам79 Simple Smile Дано плацентата се държи и храни бебчо още известно време!

За Захитекс - цените са повече от супер. Боди с дълъг ръкав 5 лв, ританки 2-3 лв, жилетка, гащеризонче - 9-12 лв. Аз такива цени досега не съм виждала, а нещата им изглеждат качествени и много приятни.

Под зимни дрехи не знам какво точно включваш - имаше окачено едно като космонавт от полар, но реших, че при тази топла есен ни е рано за подобни покупки. Има много тип "есенни" - с дълги ръкави, плюш, леко ватирани. Днес няма да мога да снимам, уикенда може би, но най-"зимното" нещо, което аз купих (и от което съм много доволна) - одеало-порт бебе, много пухкаво, подобно на онези, които момичетата бяха показвали на линкове в интернет.
Аз, обаче, не мога сега да ги намеря тия линкове Simple Smile Та ще трябва да снимам моето тези дни.
Става за изписване, ако е по-студено, за количка, а и като обикновено одеало-завивка - разгъва се напълно и може да се облече в торба. То струваше около 30 лв.

Другото, което харесах - но не купих, че имах и без това доста багаж вече - бяха подложките за легло. Има размери 120/60 и 140/70, с ластик са, отгоре хавлиено-памучни, отдолу гумирани. Струваха двайсетина лева май.

# 24
  • Мнения: 11
Параход Захитекс в началото на ул.Бигла ли е  - от към Черни връх ?

# 25
  • Мнения: 132
Параход , в магазина на Захи има ли вече зимни дрешки , ако не ти е проблем да ги снимаш ще съм ти благодарна да ги видя , как са цените там , май казват ,че е доста изгодно .
Аз не съм Параход но ако не възразявате ще отговоря  LaughingИма космонавтчета, плушени гащеризончета (не можах да намеря къде е буквичката Embarassed), по плътни памучни дрешки и чувалчета също PeaceИма страхотни неща аз купих едно гащеризонче и един супер страхотен червен анцунг за новородено бебче Blush
Ето сайта въпреки че няма много снимки
http://zahi-bg.com/

# 26
  • Мнения: 10 901
Енигма - точно там, да! Аз за пръв път влизам в техен магазин, продавачката ми каза, че скоро са го местили (тоест, който е ходил по-отдавна, е ходил другаде вероятно).

# 27
  • Мнения: 718
Здравейте момичета, и аз да се запиша в новата темичка. За протекторите за матрак съм много "за", матрак още не съм купувала, но мисля да е от тези на магнифлекс, все пак сънят е много важна част не само за бебетата, но и за възрастните, така че за по-качествен матрак си заслужават парите. Аз си чакам креватчето, което оооще далеч, но за сметка на това си имам вече скрин, където да подредя нещата на бебо:
 http://tweety-bg.com/product_info.php?cPath=8_28&products_id … 6fba7bd84200818c7

На колелца е , както и креватчето и ще мога да си ги размествам. Искам да питам мамите, които са си купили от тези неанатомичните вани ( каквато е моята на скрина), какви шезлонзи смятат да ползват за къпането?

# 28
  • Мнения: 132
Моят е ето такъв на външен вид е точно такъв но е иматация на някаква гръцка фирма и го взех от Джъмбо за 10 лв
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_39&products_id=120

# 29
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен. И при мен в последно време съня е кошмарен. Будя се по 100 пъти на нощ, ставам със зор от леглото, чува се стандартното пукане на съединяващи, или раздалечаващи се кокали  ooooh! и добре, че на баткото креватчето е близо до мене, та като тръгна да ставам има за какво да се хвана докато застана в право положение.
За киселините - аз си ги имам от доста време, но ги боря с Талцид. За сега къде успешно, къде не толкова, но пък се търпят повече в сравнение с първия път. Това за бабешките суеверия с киселените и косата при мен поне важаха с пълна сила първия път  Mr. Green Баткото се роди с коса с дължината на показалеца ми.
Утре и ние с татето отиваме да пазарим. Само не знам как ще се ориентирам до онзи магазин на Самоковско шосе. Нещо аз ли съм се извратила или производителите не знам, обаче досега никъде не можах да си харесам креватче и шкаф. Може би, защото търся да са като на баткото, а такива май вече няма  Rolling Eyes
Бебо вече почна упорито да си забива петите в ребрата ми и това май е по-неприятно в сравнение с предното разпъване на корема ми настрани.
Иначе вчера посрещнахме най-накрая брат ми и семейство и се радвам че всичките ми притеснения се оказаха напразни  Grinning Стояхме до никое време снощи и днес май, май на всички им е тежко, но пък мъж ми и татко са се хванали да лепят заветния теракот, след който би трябвало да следва чистенето и подреждането , че то време не остана.
Бебочка е добре  Peace и се е захванала с обичайната дейност на почти всички нас - ремонт  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт