Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички

  • 14 095
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 678
За порасналото момче на мама Съни   bouquet

# 31
  • Мнения: 10
 smile3523 и от мен!
Честито на всички имащи повод за празнуване newsm67 smile3525
Незнам вие как успявате да се наспите ама аз все немога място да си намеря и все ми е горещо направо съм като хипопотам вече и понеже нищо не съм купила още (само тия за АГ-то) все сънувам,че купувам парцалки разни.
Ама сега когато каката ще е на ясла  Praynig,ще се постарая да се поприготвям вече поне с основните неща.
Хайде прохладен ви желая,при нас пак го дават 37 градуса направо вече smile3515 smile3511 newsm61

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честито на празнуващите.
Аз искам да питам момичетата от варна къде има най-много избор за бебешка козметика, че днеска ми се искаше да изляза да напазаря такава.

# 33
  • Мнения: 104
mam79 матрачето 70/140 кокос и пяна го взе4хме за 75лв от магазин "от А до Я за вашето бебе" в Люлин 5
Lauren аз си взех хавлиена подложка, почти като тази за 7лв http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2014  а дали е удобна ще видим Flutter

# 34
  • Мнения: 268
Здравейте мацки!
Честито на празнуващите! smile3525Не прочетох много кой какво ,но на всички да им е честито и само усмивки да споделяте!
Момиченца от Пловдив,утре среща в 10ч пред Тримонциум?
Мая,Никози,Зори и други желаещи,казвайте.Ние с Покжей за сега така сме се разбрали.Нинка,къде се изгуби?

# 35
  • Мнения: 678
Барабинас честита годишнина   bouquet Да се обичате много и да те слуша мъжката ти половинка   bouquet

# 36
  • Мнения: 26
Благодаря  за инфото момичета !
До края на другата седмица мисля да приключа с покупките за бебка , и да започвам да пера , гладя и подреждам нещата , че малко остана до финала .
Наскоро си говорих с една позната фармацевтка и дерматоложка за бебешката козметика и стигнахме до извода , че всичко е политика на фирмите производители и ако детето няма проблем може и да не се ползва мед. козметика . Преди няколко години е била на мода Bubchen ,а сега Sebamed . Себамед е много качествена мед. козметика особено за определени проблеми , но за деца без кожни проблеми не е необходимо . Не искам да ме разбирате , че трябва да се мажат децата с мас или зехтин  ( все пак живеем в други времена  от тези на бабите ни ), но има доста удачни средни  варианти  . Това си е мое мнение и не искам да ангажирам никой с него , просто си помислете преди да купувате.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Благодаря  за инфото момичета !
До края на другата седмица мисля да приключа с покупките за бебка , и да започвам да пера , гладя и подреждам нещата , че малко остана до финала .
Наскоро си говорих с една позната фармацевтка и дерматоложка за бебешката козметика и стигнахме до извода , че всичко е политика на фирмите производители и ако детето няма проблем може и да не се ползва мед. козметика . Преди няколко години е била на мода Bubchen ,а сега Sebamed . Себамед е много качествена мед. козметика особено за определени проблеми , но за деца без кожни проблеми не е необходимо . Не искам да ме разбирате , че трябва да се мажат децата с мас или зехтин  ( все пак живеем в други времена  от тези на бабите ни ), но има доста удачни средни  варианти  . Това си е мое мнение и не искам да ангажирам никой с него , просто си помислете преди да купувате.

Мам, права си, обаче все трябва поне сапун и шампоан за да се измие детето. Аз съм против марките като вземат да слагат разни добавки вътре, за да са по-интересни и търсени. Като например алое, лайка,краставица и ей такива разни. То такава преработка има примерно от краставицата докато влезе в шампоана, че ефекта е точно нулев и по-скоро вреден,а често и точно това е причина за алергиите.

# 38
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,

не съм писала от ужасно много време, но ви чета редовно. Като термин на първа страничка фигурирам за 01.10, но наскоро ми го промениха на 29.09. То и аз си го бях изчислила за тогава още в началото Grinning
Аз преди около 3 седмици,  малко след като излязох в болнични получих доста силни и редовни контракции и след преглед установиха, че ми се е скъсила вече шийката на матката. Та трябваше де прекарам известно време в хоризонтално положение, пиейки магнезий. Вече съм добре, а и по полседни сведения бебка е вече 3100  Shocked. Интересно на кой се е метнала, ние и двамата с таткото сме дребнички, ама аз нямам много вяра на тия ехографи. Така че и да трагна да раждам скоро няма да е фатално вече. Скоро лекарят, при който ще раждам трябва да се изкаже дали ще мога нормално, на което аз много държа. Проблемът е, че съм с тесен таз.
Да кажа, че и аз вчера бчх в магазина на Захи и съм много очарована и от отношението, и от стоката Peace.Мисля всички дребни неща, които остават да закупим от там.
За козметиката мисля да се насоча към Weleda. малко по-скъпичка е, но изцяло природна Peace
Ще се включвам по-често вече Hug

# 39
  • Мнения: 678
Мам_79 аз също бях на това мнение, но след като се оказа, че баткото ми е с проблемна кожа, не мисля да рискувам, тъй като варианта бебо да има същите проблеми е доста голям. Така или иначе съм изключително доволна от Себа мед, като продуктите, които им ползваха бях шампоян за новородени и мляко за тяло. Относно подсичане бях изключително доволна от Мустела - цинковия крем. Пробва с Бочко и бейби тан, но при нас ефекта беше обратен - стана по-лошо. Сега вече като порасна и кожата вече не е толкова капризна установих, че много добре му действа и ПЕнатен крем, който никак не е скъп.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет и честит празник на Съни и Барабинас   bouquet
Пуки, за козметиката-как е положението в Санита, все си мисля,че там така или иначе бъка от множество козметики, може и бебешка да има....или в Бебе Депо-там има много видове, даже видях , че има и омекотител на Chicсo за бебе
Иначе в Бебчо има СебаМед и Бюбхен
За възглавничките и питането на Елиса-има един магазин на ген. Колев-пада се точно срещу книжарница АБВ(спирката на 13 на ОКРБ), малко след магазин Самоздрав(не помня точно) но по този ред, та там , в този магазин има множество олекотени завивки, чаршафи и одеяла за бебета. При последното ми ходене ми показаха една много тънка възглавница, която е за легло

А  за папка с всички изследвания-и аз като Гуава си мислех да си направя,обаче имам само първите и последните, и то защото мога да си ги изкарам от нета, понеже ги правих в Лаборекспрес, ама другите са в друга лаборатория и са при АГ-то ми,пък той едва ли ще ми даде да ги копирам

 Peace За срещата-понеделник/вторник добре ли ви е...че и температурите ще са по-ниски, и ако не ви устройва на Ян Палах, да се срещнем тогава на центъра някъде, а там да решим къде да ходим. Или пък ако ви се ходи до Морската-в Хоризонт....знам ли, мислете и вие

# 41
  • Мнения: 95
Пуканке, в Санита съм виждала, че има Себамед и Авент. За друга не съм обръщала внимание.
В Депо центъра, ако не се лъжа, онзи ден мернах освен козметика и прах за пране Сано(ако някой се интересува).

За срещата, Ян Палах ми е до четирибуквието и много ми харесва като идея. Мисля, че вторник става, тъкмо helenka ще може да се осведоми за място и час. И понеже тя е по-далечко от китките, подновявам и предишното си предложение(някъде от пролетта) за Албата.

# 42
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
барабина аз с каката установих, че нещата които много ми се ядяха като бременна с нея, тя сега си умира за тях, а нещата които аз иначе много обичам, но никак не ми се ядяха през бременността сега не мога и да я накарам да ги опита, камо ли да ги яде, за щастие те са малко. Grinning Сега си правя сметка, че още като бебе, тези неща, които сега не иска да яде съм й ги давала към пюретата но им се е мръщела, макар да хапваше, защото винаги бяха комбинирани с нещо което харесва. Сега вече в манджите са отделно, а не пасирани като преди и просто ги оставя в чинията. Така че е напълно възможно бебето да показва своя вкус още като е в корема на мама. 

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 15:59 от Tsv

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Благодаря ви за инфото варненки.  bouquet

Всички имате много поздрави от Инчето. Тя се е сдухала малко днес,може би е грипче.Дано утре е добре. Има да чете две теми назаде и каза че като ги изчете ще се включи. Wink

Охххххххх,как ме нервира майка ми всеки ден. CloseНаправо избеснявам. Преди повече от месец каза че почва ремонт.Е, почна го като събори всичко в тях, без да е намерила майстори които да ремонтират. И сега всеки ден ми хленчи и дрънка че ще умре от нерви и кръвно и така ангажира и мене, а аз мразя ремонти. Дори когато искам да й помогна,моите разбирания се различават коренно от нейните. Тя иска примерно врата за 200 лв. която хем да е качествена, хем хубава и майсторите едва ли не да й измажат и около вратата, а не просто да я сложат. Така за един месец с нейните претенции само една врата от ПВЦ се сложи и тя орева орталъка че я били измамили. ooooh! Сега на мене хленчи за фаянсаджии,мазачи, окачен таван, паркет и незнам за нея обаче аз полудявам с нея. Ако не й помогна, почва да ни обвинява че заради нас я мамели и й пробутвали боклуци като видели пенсионерка.
И аз ли ще изкуфея така на старини? ooooh! Сега трябва да излизам, колкото и да ми е трудно в жегата да й показвам стенни настилки и да я убедя че е по-добре от тъпата шпакловка,която си мисли да прави.За гипскартон пък и дума не дава да кажа.
Извинявайте че оспамих, ама имах нужда да си излея душата някъде.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 14:03 от *Pukanka*

# 44
  • София
  • Мнения: 285
Привет, момичета!

Тези дни нещо съм в постоянно движение и нямам възмоност да седна да прочета какво сте писали от 4-5 дни насам.
Вчера на лекцията в ЦУМ бяхме на различни маси - аз бях от последните дошли. Но във вторник, да сме живи и здрави, ще се видим и запознаем с тези, които не се познаваме, че то време не остана - още три- четири седмици в най-добрия случай.
Виждам, че обсъждате покупки и магазини - аз също съм на тази вълна.
Благодаря за линка към Захитекс - ще го посетя, виждат ми се качествени техните продукти.

При нас ремонта все още не е приключил, но пък има надежда. Аз съм внимателна, за да опазя бебчо от миризми и прах, а пък и нали новите покупки си имат сецифична миризма и също трябва да се отмиришат преди да дойде бебето.

Общи условия

Активация на акаунт