Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички

  • 14 099
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Ох,и аз ходих до сега по жегите,уж на бързо кафе ,то станало 4ч.
Пуки,моя баща май е като твойта майка-иска хем без пари,хем евтино.То таквози животно нема.
Момичета,как бяха ония капки против колики?Някой сеща ли се?Брат ми е в Германия и мисля да му ги поръчам ,но им изключих заглавието.А до вчера ги преговарях..

# 61
  • Мнения: 40
Поздрав и от мен!
Пловдивчанки - утре срещичка ли ще има? Дайте малко инфо кога и къде?

# 62
  • Мнения: 32
Момичета,как бяха ония капки против колики?Някой сеща ли се?Брат ми е в Германия и мисля да му ги поръчам ,но им изключих заглавието.А до вчера ги преговарях..

Капките са Лефакс, и са идентични на Инфакол от англия.
Точното име е Lefax Pump-Liquid има и 50 и 100мл.(Цена на производителя 7,79евро за 50мл и 15,59евро за 100мл ) Скоро пращах към Бг. Аз ги бях поръчала от online аптека за 4,93 и 10,77евро. Ето тук:http://www.aponeo.de/suche.html?sid=6012241d6260413ca0b13ff60ce4 … &start=Suchen
http://www.lefax.de/scripts/pages/de/lefax_pump-liquid/lefax_pum … -liquid/index.php

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 18:05 от vanche_mamche

# 63
  • София
  • Мнения: 183
Предварително ли ще се запасявате с капки? Аз още се чудя  newsm78 А тези Колийф не са ли добри? Поне ги има по аптеките в бг.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 723
Сладурки моите гости си тръгнаха  newsm44
От тази вечер се отдавам на мързел,лежане и разходки ,когато си поискам и където си поискам newsm68

Севче май всички ни е налегнала някаква апатия,ама няма да и се дадем така без бой.  love001
То и това време се побърка-вечер студ,през деня жега.
Направо ми разбива светоусещането. #Crazy

Аз засега капки няма да взимам.Сестра ми обеща едно чайче да ми донесе от Испания или да го изпрати ,ако не могат да си дойдат.Тя е много доволна от него.Племенника не е имал колики след като започна да му го дава.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 31
Поздрав и от мен!
Пловдивчанки - утре срещичка ли ще има? Дайте малко инфо кога и къде?

10 часа пред Тримонциум. После ще решим къде да пием кафе.

Някой ще ми пусне ли потребителското име и паролата за албума.

# 66
  • на Земята
  • Мнения: 174
Привет и от мен! 4естито на празнуващите!  bouquet
За срещи4ката в Пловдив-10.00  пред Тримонциум утре, който не е разбрал.
Никози ти къде се загуби? ще дойде6 ли? Галакса ще те 4акаме и теб да се запознаем!

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 19:09 от pokjei

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пловдивски сладурани и на вас да напомня да щтракнете някоя снимчица,за да ви се порадваме. Hug
Приятна раздумка утре. Peace

Пукджей а ти къде се губиш последно време?

# 68
  • на Земята
  • Мнения: 174
Тук съм. Всеки ден ви 4ета .

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 723
Тук си ама нищо не казваш.
Да не си депрасантна и ти?

# 70
  • на Земята
  • Мнения: 174
О, не ! Просто нямам какво толкова да кажа .По ми е интерестно да 4ета. Ако има нещо интерестно с удоволствие ще го споделя с вас. За сега вси4ко е наред с бебка и поне съм спокойна за това.
 newsm03
ще гледам ве4е по-4есто да се включвам.  Embarassed

# 71
  • Мнения: 315
Мамчета успях да ка;а няколко снимки на моя корем в албумчето -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225542&pid=7413646
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225542&pid=7413648
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225542&pid=7413644
На една от снимките приличам на огромен портокал Laughing
Аз утре заминавам за Плевен и планувам да остана там докато родя, а там нямам компютър, така че няма да мога нито да ви чета, нито да пиша. Незнам ако родя как ще ви съобщя newsm78.
В понеделник ще се уговарям с доктора евентуално за секцио, освен ако не каже, че може да си чакам и да си родя нормално, което много ме съмнява. Ще ви чета до утре на обяд  Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Лорка, на първа страничка има телефони на вестителките ни. Запиши си ги  и като родиш драсни СМС.
Тука ще ни липсваш много, но явно няма как.Освен да ти пожелаем от сега успешно и безпроблемно раждане и най-сладкия бебок.  bouquet

# 73
  • Мнения: 48
Привет и от мен.И аз напоследък по скоро ви чета отколкото пиша, но общо взето нищо ново около мен.Днес бяхме на преглед бебка още си е в главично прилежание дай боже да е така до края.В понеделник ще пускаме изследвания.Имах цяла седмица тичане в поликлиниката, защото се оказа че наблюдаващия ни гинеколог не е добре със здравето и ще отсъствазадълго, та се наложи да го сменя с друг баш накрая ама то не остана, все пак останах доволна ккавото трябва човека ще ми пусне като изследвания.
Към пловдивските мами , съжелявам но имам ангажимент утре, надявам се докато родим да се видим поне HugА да ви питам на някой ходили да му мерят тоновете на бебоците, защото по принцип поликлиниките разполагат с онези едновремщни дървени слушалки.Става въпрос за онези апарати  които са с колани.А от кои магазини пазарувате.
Неди, Криси е добре онзи ден се видяхме и тя назад напред тича по задачи и няма много време.
Аз днес цял ден бях по улиците направо се скапах.Нахварлих какво има по магазините и другата седмица почвам.А някой купувал ли си е на ТАЧ завивки за детскотот легълце, наистина памука е страхотно качество но ми се виждат много големи размерите, те като за юношенско легло.
Честито на всички имащи повод да празнуват Hug

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 723
Лорче стахотен тумбак си имаш! Hug

Нинче благодаря ,че каза как е Крисчето.  bouquet

Пукджей едно здрасти е достатъчно,за да ни зарадваш.

Снимките на Алис и на Тинти също са много сладки.
Абе кат сме бременни исме много готини. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт