Отново за стриите (но преди да се появят)

  • 1 814
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте,

писах в друга тема (по друг повод), но сега ще пиша и тук, защото вярвам, че ще ми помогнете  Hug

На 22 години съм и спрях цигарите преди известно време...  Party проблемът е, че зверски напълнях в бузите, коремът и седалището  Cry заемам се с активен спорт и ще отслабвам, но... предполагам, че ще се появят стрии?  Crossing Arms

какво да правя как да се предпазя от тях преди да съм започнала да отслабвам?  Praynig
кое мазило, какви тренировке ще ми препоръчате?

Благодаря ви!  Peace

# 1
  • Мнения: 1 322
Най-доброто мазило е домашна свинската мас.

# 2
Тя не мирише ли лошо?  newsm78
оставя и петна...  Confused

# 3
  • Мнения: 2 374
Еее ми,ако искаш да си хубава ще търпиш,това е спасението,всичко друго е боклук казвала съм го не един път поне за мене е така. PeaceУспех! Hug

# 4
  • Мнения: 1 322
Мирише лошо, ако не е направена както трябва /говоря за домашната/. Ако хората, които са я приготвяли умеят да го направят добре не мирише изобщо.

# 5
  • Мнения: 130
Аз се мажа с бебешко олио - ако не помогне, няма да навреди. Иначе свинската мас помага. Мас и невен!!!

# 6
  • Мнения: 4 290
Има доста продукти против стрии. Не е задължително да са скъпи, за да вършат работа. И аз се мажа с бебешко олио, използвам и овлажняващи лосиони. Маста ми действа зле на... всичко, само като си помисля за нея.  Confused
Майка ми като се е мазала с мас, що ли цялата е нацепена?

# 7
  • Мнения: 12
Най-важното,за да не ти се появят стрии,е да отслабваш ПОСТЕПЕННО.Най-много по 1-1.5кг на седмица.Не използвай драстични диети.Паралелно с това се мажи с някакъв крем против стрии..какъвто и да е.Важното е кожата ди да е еластична и хидратирана.

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Най-важното,за да не ти се появят стрии,е да отслабваш ПОСТЕПЕННО.Най-много по 1-1.5кг на седмица.Не използвай драстични диети.Паралелно с това се мажи с някакъв крем против стрии..какъвто и да е.Важното е кожата ди да е еластична и хидратирана.

Това е истината.
И все пак зависи дали самато твоя коже не е предразположена към стрии.

# 9
  • София
  • Мнения: 144
Най-доброто което се сещам за преди е крем на Локситан със ший, сега има и една нова линия която е малко за след, за майката и за бебчето. Тествала съм на ръката си, консистенцията е съвършена попива веднага, няма почти никакъв мирис.

# 10
  • Мнения: 44
вярно е че някои хора са повече предразположени към появата на стрии.
иначе аз се мазах със зехтин по време на бремеността и нямам стрии. свинската мас също помага, но тя много загрява кожата. а ако не си привърженик на бабешките рецепти в първия козметичен магазин ще ти предложат поне 5 продукта против стрии. 

# 11
  • Мнения: 871
И аз съм в клуба на слабеещите и страхуващите се от поява на стрии. Мажа се с крем Eudermol- няма парфюм, не оставя петна по дрехите и попива много бързо. Взех си го от аптека за около 3 лв., но въпреки ниската цена е ефикасен!

# 12
  • Мнения: 130
Най-доброто което се сещам за преди е крем на Локситан със ший, сега има и една нова линия която е малко за след, за майката и за бебчето. Тествала съм на ръката си, консистенцията е съвършена попива веднага, няма почти никакъв мирис.

Звучи добре. Можеш ли да споделиш повече за този продукт. Аз съм доста слаба, но уви стриите не ме пожалиха, появиха се още на 12-14 годишна възраст... ooooh! страх ме е пак да не започнат да се появяват.

# 13
  • Мнения: 1 447
Според мен,ако не отслабваш драстично няма да ти се появят.Чувала съм,че се появяват при условие,че свалиш много килограми за кратко време.Пък и не мисля,че от едно спиране на цигари си качила доста килограми,та да имаш след това проблем със стриите.За твое успокоение си купи някъкво олио и се мажи.
Против стрии съм ползвала Виши и бях доволна.Не ми се появиха.

# 14
Благодаря за съветите!  Hug

никой не каза нищо за Контратубекс?  Rolling Eyes
Уххх това с маста и зехтина... бързо ли попиват поне?  Confused

vaniajm: не искам драстично да отслабна, то не е и полезно дори, но както и да отслабвам ще ми се появят стрии, от малка така става  Sad

Наскоро четох за мехлема от мас+невен, сега упорито търся мас, защото аз нямам  Sad това ще помогне също, нали?

mimoza04: не качих много килограми, но се разширих доста, просто се издух... закръглих се  Sad

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт