Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Шоколад

• 5 септ. 2008, 15:37 ч.
  • Преглеждания  1 312  Мнения  25  Онлайн  1
Отговори
Ако някой се чувства социално ангажиран с бъдещето на шоколада да ми пише бързо лично съобщение  Simple Smile

Реклама
# 1
  • София
В какъв смисъл,щото аз много обичам шоколад.Това социално ангажира ли ме? Grinning

# 2
  • Варна, морето и сините вълни...
Какво означава това? newsm78

# 3
 Joy готино

# 4
  • Стая № 6
     Защо на ЛС? Нека повече хора се заинтересуват от каузата...

# 5
  • София
Какаото ли свършва?

# 6
Нещо не разбирам темата newsm78

# 7
  • Варна
Ъ? Да не ми пратиш някое кашонче шоколад без да разбера?
Кажи каква е хавата.

# 8
И аз обичам шоколад. Rolling Eyes

# 9
  • Стая № 6
    Така де,темата е за шокоманиаци.

# 10
  • София
Ако някой се чувства социално ангажиран с бъдещето на шоколада да ми пише бързо лично съобщение  Simple Smile

Що не може бавно и спокойно да обясниш какво е тревожното бъдеще на така любимия ми шоколад?

# 11
Ами защото не искам да излезне като някоя реклама, сега предстои на един нов шоколад да влезне на българския пазар и другата седмица ще има такива групи, (наричат се фокус групи) които ще им покажат шоколада и ако го харесат ще го пуснат. Иначе разбира се, че ще има шоколад за всички Simple Smile

# 12
  • София
Ами защото не искам да излезне като някоя реклама, сега предстои на един нов шоколад да влезне на българския пазар и другата седмица ще има такива групи, (наричат се фокус групи) които ще им покажат шоколада и ако го харесат ще го пуснат. Иначе разбира се, че ще има шоколад за всички Simple Smile

Crazy Искам шоколаааадддддд! Само да попитам нов шоколад или нов вид на вече съществуваща марка? Дай малко повече подробности... Mr. Green

# 13
# 14
  • Варна
Ееее, аз мислех да почвам диета.  Sad

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт