имали приятелката ви,или съпругата ви,мъж приятел?

  • 8 027
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
млади господа,приемате ли за нормално гаджето ви да има мъже приятели,с които да излзиа на кафе?ревнувате ли я от тях?и изобщо можели да има такова приятелство?

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Явно става въпрос за колеги.Защо не   преди и аз ходех на кафе с колеги и обсъждахме доста неща но винаги имах подкрепата им  в работата. Peace

# 2
Че то, от кафенце на кафенце или ще стане нещо друго, или ще я научат да пие ракия и после... Аааамаха... Нали си има жени-приятелки...   #Crazy Мъжете приятели са си само за мен...  Joy

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Няма страшно мен не ме научиха hahahaда пия ракия че нея ли? hahahaА ако нощни смени  тогава да му мисли. hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 111
Явно става въпрос за колеги.Защо не   преди и аз ходех на кафе с колеги и обсъждахме доста неща но винаги имах подкрепата им  в работата. Peace
нямам напредвид колеги от работата,а приятели...мъже,с които е била в една обща компания преди появяването за "законното гадже"....хора с които се познава от студ.години например

# 5
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Явно старата любов ръжда не хваща.Ти дали означаваш нещо за нея? Thinkingпри положение че търси предишната си компания

# 6
  • Мнения: 111
Явно старата любов ръжда не хваща.Ти дали означаваш нещо за нея? Thinkingпри положение че търси предишната си компания
май изобщо не ме разбрахте.аз съм жена и за мен е напълно нормално да имам един двама приятели просто приятели,какво като са мъже?излзиаме пием кафе,забавляваме се,никога не съм изключвала гаджето си от тия срещи,но той така и неможа да свикне с мисълта

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
За тройка ли става въпрос? Laughing

# 8
май изобщо не ме разбрахте.аз съм жена и за мен е напълно нормално да имам един двама приятели просто приятели,какво като са мъже?излзиаме пием кафе,забавляваме се,никога не съм изключвала гаджето си от тия срещи,но той така и неможа да свикне с мисълта
Ти също не можеш да разбереш мъжете... Всеки мъж си има приятели, с които може да разговаря за "мъжки" неща на кафенце, а ти какво разбираш?... Тези, с които се срещаш "за по кафенце", само изчакват момент на  слабост за да те "утешат"... Не се терзай повече - ако не съществуваше секса, може би щеше да има приятелство между мъж и жена... Така е устроен света...   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 731
Аз съм имала .И кафе сме пили,и ракия .Не виждам нищо лошо когато се знаят границите. Peace

# 10
  • Мнения: 111
Аз съм имала .И кафе сме пили,и ракия .Не виждам нищо лошо когато се знаят границите. Peace

радвам се,че се намери някой да ме разбере...какво лошо има в мъжете приятели,ако се знаят границите.ако този мъж не е твой тип.....просто ти е приятел...!!!!

# 11
Да ви разкажа една история...Преди години бяхме гаджета с едно момиче,но в последствие нещата така се завъртяха че си останахме бих казал много добри приятели и до ден днешен.И сега и сега поддържаме  тези приятелски отношения,мога да твърдя че както аз от нея съм научил доста неща за жените  Wink така и тя от мен за мъжете Laughing Пожелавам на всеки такива приятели,мъже или жени не се дразнете от факта че жена ви"мъжа ви" може да има такова приятелство и помнете то наистина съществува...Аз лично и до ден днешен я запознавам с мои гаджета и много се гордея че подържам такива отношения,макар и по някога да изглежда отстрани глупаво в повечето случай тя е моята опора...

# 12
  • Мнения: 111
Да ви разкажа една история...Преди години бяхме гаджета с едно момиче,но в последствие нещата така се завъртяха че си останахме бих казал много добри приятели и до ден днешен.И сега и сега поддържаме  тези приятелски отношения,мога да твърдя че както аз от нея съм научил доста неща за жените  Wink така и тя от мен за мъжете Laughing Пожелавам на всеки такива приятели,мъже или жени не се дразнете от факта че жена ви"мъжа ви" може да има такова приятелство и помнете то наистина съществува...Аз лично и до ден днешен я запознавам с мои гаджета и много се гордея че подържам такива отношения,макар и по някога да изглежда отстрани глупаво в повечето случай тя е моята опора...
ама нека повече мъже го осъзнаят това!!! Hug Hug Hug Peace

# 13
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз имам мъже - приятели - и съм много щастлива от това, защото мога да водя нормални и интересни разговори с тях, докато с жени ми е много трудно да се сприятеля, още повече, че се дразня много като основната тема на разговори е какво сме си купили и коя от общите познати да изклюкарим
е, за мен е голяма радост, че напоследък вече мога да нарека приятелки две-три жени, с които сякаш сме духовни сестри

а, дали съпругът ми го приема - той познава всичките тези мои приятели-мъже, и още по-добре познава мен и няма за какв да се притеснява

# 14
  • Мнения: 8 208
и аз имам мъже - приятели - и съм много щастлива от това, защото мога да водя нормални и интересни разговори с тях, докато с жени ми е много трудно да се сприятеля, още повече, че се дразня много като основната тема на разговори е какво сме си купили и коя от общите познати да изклюкарим
е, за мен е голяма радост, че напоследък вече мога да нарека приятелки две-три жени, с които сякаш сме духовни сестри

а, дали съпругът ми го приема - той познава всичките тези мои приятели-мъже, и още по-добре познава мен и няма за какв да се притеснява

И при мен е горе долу така. Имам много приятели мъже. С някои от тях се познаваме от повече от 10 години. Никога не съм изпитвала каквото и да било физическо привличане към тях, но са ми много добри приятели. Повечето от тях познава и мъжа ми. Просто с мъже ми е било винаги по-интересно да общувам, отколкото с жени. С последните в повечето случаи няма за какво толкова да си говоря.

Общи условия

Активация на акаунт