продукти за избелване на зъбите "iWHITE"

  • 33 505
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Преди няколко дни си взех от аптеката една брошурка и се питам дали са ефективни продуктите. Серията съдържа: Светлинно активиран гел за избелване, поддържащ стик за бели зъби и паста за зъби.
Ще съм благодарна ако някой сподели ефекта и също и цените  bouquet

# 1
  • Мнения: 171
И аз бях любопитна и пробвах. Ползвах това:



Не бих ти го препоръчала, макар че при мен имаше ефект. Поизсветляха ми зъбките видимо, но със сигурност не е този резултат, който се постига при зъболекар с индивидуално изработените шини. Чак ослепително бели не стават Wink Неприятно е това, че самите ленти не могат да прилепнат толкова добре към зъбите и местата между тях не се избелват, а само отпред и аз поне си виждам разликата, макар че не е фрапираща. Не съм получила някаква чувствителност на зъбите през това време, но за всеки случай ако решиш да пробваш, ползвай по-мека четка и паста Сензодин, на мен това ми бяха препоръчали и не съм имала проблеми. Купих го от аптека, цената беше малко над 80 лв. 

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
пробвах  това
http://beaut.ie/blog/wp-content/uploads/2008/03/iwhite.jpg
 преди две години.... при мен няма6е никакъв ефект....
писала съм го и сруг път, пробвала съм какво ли не от басти за зъби до 4 вида апарат4ета от  този вид....
миналата година си направих дома6но избелване с опалесценс.... и дума не може да става за сравнение....
така 4е не  ти го препоръ4вам...

# 3
  • Мнения: 578
Да, щом разликата си личи при мен няма да е подходящ....понеже при мен пък оцветяването е само на някои зъби, не на всички....ще стане... Sick
А стикчето за избелване дали някой е пробвал?

# 4
  • Мнения: 2 803
Запис. Каквото съм пробвала, няма ефект.

# 5
  • Мнения: 171
А стикчето за избелване дали някой е пробвал?

Не съм, но действието му би трябвало да е по-слабо, тъй като липсва светлинния активатор, така поне ми обясниха в аптеката.

Аз напоследък се чудя за това: http://www.domashno-izbelvane.com/products.php  newsm78

# 6
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Моя приятелка работи в аптека и горещо ни препоръча пастата за зъби на ,иУайт, Тя винаги си взема избелващи,понеже е с леко жълтаво оцветяване на зъбите и каза че за пръв път е доволна от постигнатият резултат.Забелязала е изсветляване на зъбите още при първите няколко измивания.Определено и се доверихме,защото тя с годините твърдеше,че не може да се постигне избелващ ефект само от паста за зъби .Thinking Thinking Thinking

# 7
  • Мнения: 1 424
Съвсем на скоро използвах " Clever White"  избели ми ги  добре, имам видим ( но не грандиозен ) ефект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт