Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

вкъщи

Има неща които могат да направят живота ни вълшебен:съчетание на казаното и извършеното на мечтаното и сбъднатото на бленуваното и докоснатото! Peace
Цитирай

Сподели тогава!
Цитирай

Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.
Цитирай

Galaxy 13197853088

Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.

айде ся татьовци .....
още малко ще кажеш, че не се заигравате ....
Цитирай

София

Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed
Цитирай

Пловдив

Аз под това разбирам, ако искаш са помогнеш на някого в сърцето си, просто подай ръка, нещо от този род.
Цитирай

София

Искам разяснения по темата.Не разбирам какво имаш предвид.
« Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 19:50 от stefani6 »
Цитирай

Това стана малко като "Какво е искал да каже авторът с тези свои думи.......?" /съчинение- разсъждение/
Цитирай

Over The Rainbow

... oсвен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

Аз също  Whistling
Цитирай

София

Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

И аз останах с такова впечатление. Mr. Green
Цитирай

Ами може да е мастурбацията, днес е петък и само глупости мисля.
Цитирай

вкъщи

Имам предвид сръчни ли сте в ръцете дали може да майсторите нещо  красиво което да ви достави радост. PeaceА на някои само секс в главата Very Happy
Цитирай

София

Аз останах със същото впечатление.....
Цитирай

София

А на някои само секс в главата Very Happy

Ми това е щото с ръцете си не мога да измайсторя нищо, страшен сакатлък съм.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора