Това което желае сърцето го прави ръката!

  • 1 798
  • 21
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Има неща които могат да направят живота ни вълшебен:съчетание на казаното и извършеното на мечтаното и сбъднатото на бленуваното и докоснатото! Peace

# 1
  • Мнения: 1 878
Сподели тогава!

# 2
  • Мнения: 2 759
                      Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
                      Тая тема си е направо за 'Татковци', ми се чини  Twisted Evil. Бездруго май си нямаме петъчна.

айде ся татьовци .....
още малко ще кажеш, че не се заигравате ....

# 4
  • Мнения: 581
 Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

# 5
  • Мнения: 3 675
Аз под това разбирам, ако искаш са помогнеш на някого в сърцето си, просто подай ръка, нещо от този род.

# 6
  • Мнения: 3 268
Искам разяснения по темата.Не разбирам какво имаш предвид.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 19:50 от stefani6

# 7
  • Мнения: 817
Това стана малко като "Какво е искал да каже авторът с тези свои думи.......?" /съчинение- разсъждение/

# 8
  • Мнения: 2 241
... oсвен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

 Аз също  Whistling

# 9
  • Мнения: 662
Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

И аз останах с такова впечатление. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 199
Ами може да е мастурбацията, днес е петък и само глупости мисля.

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Имам предвид сръчни ли сте в ръцете дали може да майсторите нещо  красиво което да ви достави радост. PeaceА на някои само секс в главата Grinning

# 12
  • Мнения: 2 374
Аз май съм тъпа, нищо не разбрах.Искам конкретни примери, кви са тия абстракции.
 Освен че съм тъпа, съм и първична- прочитайки заглавието останах с впечатление, че темата е за самозадоволяването Embarassed

Аз останах със същото впечатление.....

# 13
  • Мнения: 581
А на някои само секс в главата Grinning

 Ми това е щото с ръцете си не мога да измайсторя нищо, страшен сакатлък съм.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт