Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Попово

Искам ако можете да ми препоръчате някоя хубава помпа за кърма. Аз храня бебо само с изцеждане и имам от тая тип спринцовка, но сега четох че не е хубава, а и имам чувството че кърмата ми остава в гърдите.  newsm78
Цитирай

едно иглу в Лапландия

Препоръчвам ти помпата на Avent. Peace
Цитирай

Бургас

Аз също. Peace
Цитирай

Стара Загора

с две ръце....АВЕНТ Peace
Цитирай

Попово

Може ли някои да ми напише цената, за да знам какво да търся. И мерси
Цитирай

Бургас

Авент! 80лв-84лв
Цитирай

Авент
Цитирай

Peace Вярно, че цената е по-висока, но си заслужава. Опитай се да си намериш на старо. Стерилизираш и ползваш.
Цитирай

Още един глас за Avent. Peace Ползвала съм я и съм много, много доволна. Заслужава си високата цена. На старо можеш да си намериш съвсем запазена помпа на цена, поне наполовина по-ниска от тази в магазина.
Цитирай

варна

АВЕНТ Peace
Цитирай

София

Електрическа помпа - спестява умората на ръцете; наподобява стимулацията на гърдите, която прави бебето при сукане; бърза и ефективна, без грам физиеско усилие при ползването й.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Щом храниш с изцедено мляко, може би най-добре ще е електрическа помпа... newsm78

Иначе за спринцовката-жената, с която бях в една стая и роди второто си дете, каза, че за нищо на света няма да си замени помпата-спринцовка, тъй като била много доволна.  Rolling Eyes
Цитирай

Аз имах помпа за изцеждане на Бертони и тази спринцовката и от двете съм доволна Peace
Цитирай

София

Още една полезна тема! Smile
Аз си взех от аптеката една много хубава книжка на Авент за кърменето и помпите. Smile
Цитирай

Присъединявам се Peace. Когато родих първото си дете се опитвах да цедя със спринцовка. Имах много кърма, а изцеждах по 20 мл с много мъки. Сега с помпата на Авент цедя за 10 минути огромни количества и то без никакво усилие.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора