PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 439
  • 969
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 591
Barbi, Ники се казва жената на Майки, той се е оженил за нея за да и даде зелена карта, тя е била докарана от трафиканти на момичета от Източна Европа(пак заради неговия психологичен проблем, че изпитва вина за всичко) НИки доколкото си спомням е тъмнокоса. Ники го обича, обаче Майкъл не много.... Използва я за да му донесе кредитната карта в затвора и после да открадне и ключовете от Сара. По късно ги посрещтна и с Линкълн  за да им помогне при бягството. Когато разбра, че Майкъл не я обича а само я използва подлудя, искаше да ги гърми, обаче братята я зарязаха някъде на някакъв безлюден път. В момента и тя мрази Майлък и е един от враговете му.

Много ме разсмя за този корен на Белиг

А картата е Scila, идва от гръцката митология, предполагам е правилно да се чете Сцила.

За плешивостта - явно си още много малка  Wink Или аз много стара  Shocked

На мен не ми се вярва, картата да е в 10 000 човека. Иначе нямаше  да ни натъртват толкова тези неща от митологията - за 6те воина. Не ми се иска да мисля и че имат само 1 седмица да я намерят - то на 24 ще заприлича тоя сериал тогава  ooooh! всяка серия ще е по няколко часа само.... по една карта открадват - следващата на следващия ден  ooooh! и така до ден 7ми когато ще проникват в сградата....

# 31
  • Мнения: 3 824
Майкъл и Сара - според мен идеята си беше всичко да е платонично , в погледите , един флирт ,
ако си спомняте , докато я целуваше първия път , той се чудеше дали да я преджоби и да вземе ключа ,
после когато бяха в хот. стая , Майкъл каза на Сара и Линкълн - "Обичам ви и двамата" , а не отиде да я прегърне и целуне , като гадже ..и все такива работи бяха до един момент ...
но така се завъртяха работите с бремеността на актрисата , че го направиха като водевил ,
като я видях в лодката щях да падна направо
и сега като я ''съживиха'' - все едно " Дързост и красота " гледаме ..
та те прежалиха Вероника за 1 минута , а тя умря разследвайки заради Линкълн , и им беше детска приятелка ...


има и спойлери из нета , аз не издържах и попрочетох малко  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 419
Ама това чакане до следваща серия ме убива направо. Тъй като аз наскоро гледах сериала и ми беше добре, бях свалила всички сезони наведнъж. Това че съм го гледала преди месец не ме прави по-малко фенка от вас Wink

П.П Барби, на мен пък много ми допада комбинация сини очи и тъмна коса.

# 33
  • София
  • Мнения: 43 833
Мхъм, СЦИЛА е, не Сила....Simple Smile

Сцила в древногръцката митология е морско чудовище, намиращо се на една от скалите в устието на Сицилийския пролив и поглъщащо дори цели кораби, минаващи оттам. На другата страна на пролива живеело другото чудовище Харибда. Помежду им успели да преминат само аргонавтите с помощта на Тетида и нереидите, и Одисей. Сцила е била дъщеря на морското божество Форкис. Имала е шест глави на куче, на шест шии, три реда зъби и дванадесет крака.

Някога е била красива девойка, но отхвърлила любовтта на морския бог Главк, който помолил за помощ магьосницата Кирка и тя превърнала Сцила в чудовище.

А сини очи и черна коса - няма грешка комбинацията, а най ме радва зелени очи с черна коса.....Simple Smile)) но това е субективно, това, че на някой не му харесва, не може да мине за недостатък на даден индивид Simple Smile))

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 129
Alabala,   bouquet като го няма форума сме тук  Laughing
ЕЕ сега гледам някаква серия от сезон 1 по ФоксКрайм  Grinning Любимия ми сезон.


Ето промо за серия 3   Prison Break Promo 4x03 Shut Down

# 35
  • Мнения: 22 277
Хайде и аз да се цопна тук, че предишните сезони не съм писала. )))

Изгледах само първата серия, че трябваше да стоя до сред нощ да гледам и втората, ама утре ще я свърша тази работа. )))
Честно казано най-много ми хареса първият сезон, после започнаха да се чудят какво да измислят. )))
И в този ще е едно гонене, преследване и накрая нищо, но поне гледат да е интересно.

# 36
  • Мнения: 727
и аз тук Heart Eyes
Ама този Майкъл от какво боледуваше? newsm78

Цитат
Обсесивно-компулсивно разстройство (натраплива невроза) му е заболяването - това е психично заболяване от рода на маниакалните.
Peace
#Crazy......ama taka si e
с татуто...сложните схеми за бягство а и сега видяхте ли каква стена с документи и снимки пак беше опнал преди да тръгне да следи Джеймс..................междудругото началото на този сезон многооооооооооо напомня на началото на сериала,спомняте ли си...

Лозева благодаря ти,имах бегъл спомен че в първите епизоди се споменаваше... Peace

# 37
  • Мнения: 2 085
..., но най-много ще му отива за охрана, защото е едър-мускулиии Whistling
Белиг-плешив и доста голям корен, който лъсваше по време на престоя му в Сона, когато идваше полицията и си вдигаше ръцете, а от всичко нагоре и блузата му беше с гол корем. Grinning
Т-Бег -плешив
София-моята адашка.Нямам забележки, но съм много щастлива, че са я кръстили така като мене.Не знам от къде им е хрумнало.Дали от столицатааа? newsm78
Ел Джей-много смешно му стърчи косата на страни
Махоун-Плешив
Гретчен- винаги ми е било страмна комбинацията черна коса със сини очи, ама .........
Извинявай, ти на колко години си? Rolling Eyes

# 38
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Извинявай, ти на колко години си? Rolling Eyes

На 12-13, вече я питаха Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 085
а, пропуснала съм ooooh!

# 40
  • Мнения: 110
 hahahaНа 13 съм  Grinning Но годините не пречат да съм им фенка.  Wink 

Благодаря за ясното обяснение за Сцила.Явно някъде съм се разсеела и не съм обърнала голямо внимание.
Сетих се и да питам не е ли Гретхен, а не Гретчен. newsm78Смисъл може и така да го произнасят, ама първото много по-добре ми звучи.

И да,  имах предвид корем, а не корен.

Сега пак гледах първата серия и се сетих какво стана с парите.Както каза някой на кея оня ги ритна във вода и там са си останали поне до сега няма други сведения за тях, а парите, които взимат от Т-бег са тези, за които или караше `сестрата`- любовницата на Лечеро да донесе, макар че те бяха, за да излезнат от затвора, или са някакъв остатък, или пък ги е изработил там.Важното е,че не са онези 5 000 000.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 18:11 от barbie045

# 41
  • София
  • Мнения: 43 833
Ами след като го произнасят Гретчен - тъй да е.... то е малко като Майкъл - нали няма защо да му се казва Михайл в превода Wink....според мен е по-добре да си е както в оригиналния текст без "превод" на името по нашенски...иначе е едно и също име, просто се произнася различно в различните страни....поне мен преди супер ме дразнише с ухото си да го чувам по един начин и едновременно да го чета по друг....

# 42
  • Мнения: 110
Да, разбира се няма да го меним.Ама като говоря за нея нещо, ми е по-лесно да я произнасям с х, а не с ч.Затова аз съм си я преименувала.  Grinning за по-лесно  Grinning

# 43
  • Мнения: 2 085
Сетих се и да питам не е ли Гретхен, а не Гретчен. newsm78Смисъл може и така да го произнасят, ама първото много по-добре ми звучи.
Gretchen на немски се чете Гретхен, в английския "ch" знаеш какво е Wink

# 44
  • tardis
  • Мнения: 329
Цоп и аз  Laughing

Да, Майкъл (Уенти де) е понапълнял наистина; и на мен ми направи впечатление.
Колкото за Сара - още когато в предишния сезон Ти Джей каза, че само е "чул", беше прекалено подозрителна реплика и ми заприлича на явна застраховка от страна на сценаристите да върнат Сара по-късно. Само че се надявах да стане до края на предишния сезон. Явно майчинството трябвало да изчакам да свърши, пък аз - бързам...  Laughing

Долу-горе харесах първите два епизода... Но малко ми бледнеят пред нещо друго, което гледам в момента и всичко ми е някак изкуствено, ще видим. Имам чувството, че самите актьори вече са изморени от този сериал или още не са се били настроили за снимките.

Общи условия

Активация на акаунт