Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Здравейте мами!

От 2-3 седмици насам ми излизат доста киселини,възможно ли е от грозде да ми излизат?
(всеки ден ям по 1-2 чепки грозде,понеже ми е неудобно да откажа #Crazy ),но после ми е адски гадно,незнам дали е от него и какво ви е помагало на вас срещу киселините.

Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Има такава тема на 2 стр. LaughingКакто писах в нея,на мен ми помагаше газирана вода и дьвки.За гроздето незнам,но пробвай ден-два да не ядеш и да видиш тогава дали ще имаш.Аз забелязах,4е най-много имах като ям домати Rolling Eyes
Цитирай

В Балкана :)

на мен нищо не ми помагаше Sad,но да пробвай с нещо газирано,а за гроздето все пак винена киселина възможно е
Цитирай

У дома

И аз имам много киселини.Единственото нещо,което ми помага мигновено е като изпия една чаена лъжичка хлебна сода.Само това ме спасява.
Цитирай

Канада

Тази бременност съм късметлийка,все още нямам.Но за това пък предната имах от много рано.Спасяваше ме газирана вода или студено прясно мляко.
Иначе при мен киселините се появяваха от какво ли не,така че е възможно да е и от гроздето.Просто не яж няколко дни и ще видиш дали това е причината. Smile
Цитирай

талцид
Цитирай

За мен най-ефикасното средство против киселини беше 1 ч.л. хлебна сода и след нея чаша вода. Дъвкането на дъвка също помага. Киселото мляко върши работа, но за леки киселини и не веднага след хранене.
Преяждането с каквато и да е храна, особенно вечер, също води до киселини и дискомфорт, без значение грозде ли ще е или нещо друго. Confused
А ти сама си си отговорила на въпроса - хем си усетила, че гроздето не ти понася добре, хем го ядеш насила, заради едното неудобство и после страдаш.  ooooh!
Цитирай

БУРГАС

И на мен единстено Талцид ми помагаше Peace
Цитирай

варна

САМО с талцид се оправяx Peace
Цитирай

САМО с талцид се оправяx Peace
И мен така, асъщо добре ми се отразяваха зелени ябълки и студено прясно мляко, но ефекта беше по краткотраен
Цитирай

под голямата лоза

...издъвках де що имаше Орбит на пазара и нищо... ooooh!
Цитирай

Варна

Peace и газирана вода
Цитирай

Варна

помагаше ми студено прясно мляко
Цитирай

Стара Загора

Ако се съмняваш,че киселините са от гроздето не яж 1-2 дни
Цитирай

София

талцид на мен не ми помагаше ooooh! единственото спасение беше сода за хляб Tired
успех в борбата с тая гадост
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора