относно киселините

  • 1 592
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Не ми се вярва да е от гроздето. Аз пиех много прясно мляко, само то ми помагаше за киселините! Иначе ако стане много напечено малко сода разтворена във вода изпиваш го и забравяш за киселините, ама само ако е адски много, че не е хубаво за теб Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 031
На мен киселините ми започнаха откакто пия Магнерот.
От гроздето киселини незнам дали могат да се появят, обаче със сигурност може да ти стане много тежко.
Опитай да смениш гроздето с ябълки Simple Smile

# 17
  • Мнения: 229
нищо не ми помагаше.просто ядях в умерени количества , никакво пържено, сладко , лютиво , дразнещо стомаха

# 18
  • Мнения: 756
това , което ми помагаше е мляко -топло/студено без значение и Гавискон

# 19
  • Мнения: 741
На мен ми помагаше по малко биричка

# 20
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз имах киселини от всичко - мляко, сирене, грозде, месо, всичко

противно на очакванията, но най-ефикасно при мен бяха портокалите - моментално имах ефект и ме отпускаше

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 129
На мен газираната вода ми действаше добре  Peace

# 22
  • Мнения: 41
Имах киселини през цялата бременност,нищо не ми помагаше. SadИзчезнаха след като родих Grinning

# 23
  • Мнения: 363

 И на мен единстено Талцид ми помагаше Peace

помагаше до един момент, после спря

# 24
  • Мнения: 5 591
Имах киселини от всичко,нищо не ми помагаше.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Помагаше ми прясно мляко - облекчаваше болката.
Не разбирам защо ядеш каквото и да било, което после ти предизвиква болка - мазохизъм някакъв?

# 26
  • Мнения: 645
и на мен ми вървят киселини от грозде Sad

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 558
И аз имам много киселини.Единственото нещо,което ми помага мигновено е като изпия една чаена лъжичка хлебна сода.Само това ме спасява.
И при мен беше така Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 529
Не знам дали е от гроздето, защо не го спреш за всеки случай newsm78?
Моите киселини се появиха в началото на осмия месец, беше нещо ужасно. Каквото и да ям - просто горях!!! Опитах какво ли не, естествено, прерових тука всички теми относно този въпрос (без лекарства и сода, защото тези средства не са ми по вкуса, така да се каже). Та накрая за мен рецептата беше - топло прясно мляко. Облекчава моментално, но ефекто не е дълготраен - около час и половина - два. Пробвах и студено - въобще не ми действаше. Та така Peace.

Общи условия

Активация на акаунт