Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 057
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Не мисля, че някой може да те изненада с кой-знае какво в секса - Проблемът е в тръпката.
Погрешно мислиш. Може и още как. Имала съм няколко силни тръпки в живота си и секса с всеки един от тях е бил много различно изживяване.

ако нещо ти харесва или искаш да опиташ нещо ново, винаги можеш да го направиш с приятеля ти.

Може просто да иска да опита друг член, истински, а не вибратор примерно.
В природата на човека е заложено любопитството и желанието за сравнение. Избор направен без реална съпоставка, изобщо не е избор. В този ред на мисли, жена била само с един единствен мъж в живота си, не би могла да каже, че това е нейният избор поне що се отнася до секс.

Чувала съм, че девет от десет случая са разочарования, дали е вярно не знам!

Личи си , че само си чувала.   Wink Пък и понякога си струва да преспиш с девет , за да удариш в десятката.  Sunglasses

# 76
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А.....,моля,моля,само не ми казвайте ,че секса е най важното нещо за да си улучил десетката,особено когато става въпрос за сериозна връзка или създаване на семейство..... Wink

# 77
  • Мнения: 2 448
А.....,моля,моля,само не ми казвайте ,че секса е най важното нещо за да си улучил десетката,особено когато става въпрос за сериозна връзка или създаване на семейство..... Wink

Дори и да не е най добрия, трябва да е поне в челната тройка, инак става кофти.  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Усещам спор се е заформил тук, ама не са ми много ясни позициите.  newsm78 Както и да е.....
Напълно съм съгласна с тези, които подкрепят авторката да опита нещо различно. Без значение какъв ще е развоя на връзката и след това. Понякога е необходимо да се случи нещо подобно, за да излезе човек от "розовата мъгла" и да погледне по- реалистично на живота си.
Смешни са ми морализаторските изказвания на някои от вас. "Разгърнете" малко мисълта си, разчупете си калъпа, не знаете ли, че живота не е само черно и бяло? А колко просто би било, ако беше....ех...

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
А колко просто би било, ако беше....ех...

в контекста на темата е точно черно и бяло това, че не хората не им отърва да знаят, че правят нещо нередно е показателно за техния морал и разбирания. Гадно е да изневери на партьора си защото иска да си начеше шу...та с друг к.р ....
извинението в случая са като задника, всеки си го има.
като толкова много иска да пробва, да се разделят да си начеше мераците и ако реши че с 1-я и е било добре да се върне .... ако все още той ще иска да е с нея.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Labrador ами не е точно така, доколкото разбирам. Wink Гледам водеща е тръпката, а не голия секс, както се опитваш да го изкараш. Така, че ситуацията не е толкова вулгарна.
Момичето е много младо, с мподобно робуване на клишрани модели може да провали живота си. Дали пък не е оправдана постъпката и, а?

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво разбираш в случая с "провали живота" ? Ще умре ли, или ще се депресира ?
и ако приемем че желанието да потръпваш е водещо, защо тогава той да ходи да тръпне докато тя бременее и гледа малкоте дете например?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Имам предвид, че за да си сигурен на 100%, че това е човека за теб (а тя има намерение това да е бъдещия и съпруг), трябва да си го сравнил с поне още един. Как иначе би могла да знае, че е най-дброто, без база за сравнение? И ако сега пропусне този момент, рискува (не е задължително, но е силно вероятно) да установи след години, че менюто съдържа и други ястия, които и харесват в пъти повече и тогава.... тогава, вече става мазало. Mr. Green Както казва майка ми:" Влязла в първия магазин и напазарувала!" Кой прави така!? Simple Smile

# 83
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
магазини винаги ще има и предлагане, винаги с нещо по-хубаво ... така че това не е довод.
аз не съм против момичето да пробва и с други мъже, само начина не удобрявам. нека се изнесе и да се ебе колкото си иска с който си иска. но за това се иска да имаш поне малко уважение към този с който си в момента.

# 84
  • Мнения: 2 448
Според мен е тотална грешка да устиска сега, защото после така или иначе ще дойде момент, в който няма да издържи.
Не съм разбрала точно от писанките на авторката тя живее ли с този мъж или са само гаджета, които си и излизат и се срещат.
В случая така или иначе няма напълно безболезнен изход от тази ситуация, защото ако този мъж има поне малко акъл в главата си, би трябвало да осъзнава, че тя не може да изкара само с един мъж , без желанието поне да опита да я човърка, сега малко, след време още повече. И както се вижда, това желание тя започва да чувства като  други тръпки, които може би нямало и да ги вижда по този начин, ако това не беше единствения и мъж до сега.
Може би, ако трябва да постъпи абсолютно доблестно и честно, но и много рисковано, трябва да говори с него за това. Как се чувства, че иска да опита с друг, за да е сигурна в крайна сметка дали иска него. Да поиска временно да се разделят. Ако той я разбере и го приеме, значи наистина я обича.
Ако не, по добре да се разделят, защото със сигурност ще имат проблеми точно заради това, един ден. Дори и да не е сега. И тогава ще е по зле, Тя дори може да си помисли, че се влюбва в друг, а то да е тръпката от новото и непознатото.
Няма как мъж, който се хваща сериозно с девствена, трябва да е готов хипотетично на този риск.

# 85
  • Мнения: 1 849
pasinet, само се чудя ти тия разсъждения за бъдещето как ги измисли, преживя ли ги или някоя женица ти ги наби в главата. Извинявай за по-твърдия тон.
Аз съм имала не само един мъж и тръпки и щуротии, но това което на 30 и кусур съм разбрала, че това не са важните неща. Съпруга ми не е имал жени преди мен и повярвай ми изобщо не му и идва на ума ама с друга как е, имам и много приятели и познати които са си били само с партньора си, но истински цените неща за тях не са, как ли би ти начесал еди кой си някои то части...
Разбирам, че на твоята възраст, всичко което хвърчи се яде, но когато човек по преживее някои неща ценностната му система се обръща.
Жал ми е за хора, които не мислят как нараняват околните но живеят само за задоволяване на собствените си емоции и потребности.
И пак казвам, секса може да си го направиш хубав с човека който обичаш, винаги! Но това как ще паднеш в очите на мъжете дето са минали през теб не е истина. Ти си мислиш, че щом ти се усмихват, обаждат, черпят и правят комплименти за тях си номер едно, но повярвай ми единственото което си мислят за теб е как  да те вкарат отново в чаршафите. Мъжете колкото и да се кефят на "разкрепостени" жени, те не ги уважават и не гледат на тях като на личности! Това ти го казвам от личния си опит, от живота на хората около мен (а те не са малко).
Всеки сам си избира и учителите и идолите и на кого на подражава!
Но повярвайте ми вие робувате много повече на някакви стандарти, от страха да не би да си по-различен от общоприетото поведение. Само и само да не каже някой, че не сте задръстени... А в разкрепостеното си поведение изобщо не осъзнавате на какво ставате роби всъщност.
И ако мислиш, че като се омъжиш, ще се промениш, аз ще ти кажа, жестоко се лъжеш, защото щом го имаш този манталитет, че творите прищевки стоят пред това как се чувства партньора ти, никога няма да имаш стабилно семейство, ако ще с мъжа ти да правите най-разтърсващия секс...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 268
migito ти ме закопа! ooooh! Толкова много категоричност! А, не ти ли идва на ум, че е някак тъпо, да слагаш толкова общи знаменатели, а?
Съпруга ми не е имал жени преди мен и повярвай ми изобщо не му и идва на ума ама с друга как е
А, това ти твърдение е просто върхът! Shocked Ти пък откъде знаеш, какви мисли му минават в главата!?!? То бива самонадеяност, но твоята май е в много големи дози.

# 87
  • Мнения: 1 849
migito ти ме закопа! ooooh! Толкова много категоричност! А, не ти ли идва на ум, че е някак тъпо, да слагаш толкова общи знаменатели, а?
Съпруга ми не е имал жени преди мен и повярвай ми изобщо не му и идва на ума ама с друга как е
А, това ти твърдение е просто върхът! Shocked Ти пък откъде знаеш, какви мисли му минават в главата!?!? То бива самонадеяност, но твоята май е в много големи дози.

ЩЪ съм видяла много свят сигурно... Grinning

# 88
  • Мнения: 599
migito ти ме закопа! ooooh! Толкова много категоричност! А, не ти ли идва на ум, че е някак тъпо, да слагаш толкова общи знаменатели, а?
Съпруга ми не е имал жени преди мен и повярвай ми изобщо не му и идва на ума ама с друга как е
А, това ти твърдение е просто върхът! Shocked Ти пък откъде знаеш, какви мисли му минават в главата!?!? То бива самонадеяност, но твоята май е в много големи дози.

Толкова е категорична, че чак си вярва.
Лошо няма, но не е зле от време на време да опираш(migito) и до земята, за да видиш как са истинските неща.

И момичето не търси само секс.Може би иска и някакво друго отношение, по-различно.
Едно е да се разкрачиш и някой да си направи кефа и съвсем друго е да правиш страстен секс,
да чувстваш, че човека те боготвори за това, което му даваш.
Как ще знае дали гаджето й я чука качествено, ако не е пробвала с друг.

И престанете с това, че секса не е важен за една връзка.
Важен е и още как.После не се чудете защо мъжете ви изневеряват, тъй като за вас секса е само средство за размножаване.

# 89
  • Мнения: 1 849
И престанете с това, че секса не е важен за една връзка.
Важен е и още как.После не се чудете защо мъжете ви изневеряват, тъй като за вас секса е само средство за размножаване.

Това кой го каза?  newsm78  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт