Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 5

  • 27 666
  • 443
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте от мен!

И при нас не спря да вали,чудим се какво да правим!Не сме свикнали да си стоим вкъщи и сега ни е гадничко.
И тоя дъжд ме подсеща ,че иде зима и още повече ми става гадно.
Добре,че поне си имаме тате и сестра ми си дойде за малко на гости,та ни е весело,че ако сме сами,
направо умираме от скука.

# 61
  • Мнения: 44
Завиждам ви!
Ние с малката цял ден сами в къщи TiredНашия татко още го няма и не се знае изобщо кога ще си дойде.До сега поне имаше дечица,с които малката да си играе,но кой на училище,кой на градина.... и това скапано време,да не можеш да мръднеш #Cussing out
Добре,че е форума! Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 2 296
Ми,верно сме за завиждане!Като знам,че почти никой от приятелчетата на сина
ми  не излиза,когато е лошо времето,сега сме си направо като на купон.
Когато Мира беше малка(на 1-2г.)беше същата скука,няма никой навън,а ние
обикаляме с нея-време да мине ooooh! ,че тя не обичаше също да си стои
вкъщи,не се заиграваше с нищо.Сега малкия и той е същия,поне са двама.
Вечер ще ни е по-весело,като взема каката от градина.

# 63
  • Мнения: 619
Благодаря ви за посрещането!   bouquet
Първият ми учебен ден мина ужасно-понеже сме втори курс никой не ни обърна внимание,а имахме лекции по програма.Утре съм от 9ч,ще видя как ще е.Съпружеското тяло учи също усърдно за да запише годината,а малката е в изолатора при баба си Simple Smile.Утре ще си я взимам за малко,че вече без двама ни й е съвсем тъпо и от време на време си поплаквала...

# 64
  • Мнения: 40
И при нас същото - дъжд и скука.Нашия тати върти километри като измахан (на тях им плащат тон - километър) и на всичкото отгоре в това смотано време е с повредени спирачки,какви са тия малоумни шефове #2gunfire Понеже работи и събота и неделя ,днес казал да му ги оправят - да ама майстора ще пристигне късно следобед и защо да не направи един курс до тогава #Cussing out за убиване са Close Ами това е - поне ми олекна (колкото е възможно де).Много е гадно - след малкия ли да търча,него ли да мисля,но се надявам след утре вече всичко да е наред Praynig Е хайде момичета лек ден ви желая  bouquet и по - слънчево време,че то не е работа........ Hug

# 65
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Този дъжд съвсем ви скапа настроението!Я малко снимки  за разтуха.

# 66
  • Мнения: 1 715
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!

ДОБРЕ ДОШЛИ НА zmen4o И Princess of Happiness !
Еми ДОБРЕ ЗАВЪРНАЛИ СЕ НА ВАС!

Успешна учебна година на всички ученици!


Ние 5 дни бяхме  luvbed и тази сутрин изпратих тати пак на курс.Току що заведох Ането на градина и почвам да чистя,че цялата къща е нагоре с краката.Вчера се разходих с тати до Сандански.
За сега това от мен.Лек ден на всички.

# 67
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Добре ви заварила!
Успешна година на всички дечица!

Аз още не мога да влезна в час.Успах се и не заведох детето на градина.
Вале,благодаря за кафенцето.Надявам се скоро и на живо да го пийнем!

# 68
  • Мнения: 18
здравейте момичета!
Успешна учебна година на всички  ученици!  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 257
да се запиша и аз почти винаги съм сама с моите две палави момчета

# 70
  • Мнения: 1 715
yordanka83 добре дошла при нас!

 
Аз днес цял ден подвързвам учебници и направо вече  Crazy
След малко ще ходя да взема Ани от градина и ще ходиме до майка ми,че задника ме заболя от седене цял ден.

# 71
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен.Ние бяхме с мъжо до Белгия,ходих до там да го прибирам.Днес го изпратих,има курс
за Швейцария.Я кажете тези от вас,които са пътували с камион как е.
Аз се каня да направя един курс мъжо,та разкажете как сте изкарали
Лека ве4ер Hug

# 72
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте!
Mari-7 , аз това лято за сефте ходих на курс с мъжа ми до Германия. Честно казано, изкарах страхотно, много интересно ми беше, а и не бяхме оставали само двамата за толкова време от години. Така че мисля, че няма да сбъркаш, ако заминеш. Другата година, живот и здраве, лятната ваканция пращам детето на село и айде пак Laughing

# 73
  • Мнения: 619
Ние пък би трябвало да отидем двамата, без малката, на гости в Германия за две седмици ама да видим...иначе билетите ни са за 23-ти септ запазени...

# 74
  • Мнения: 44
 Weary Момичета,не издържам вече!!!
Някоя от вас чувала ли е за фирма "АIT"-Пловдив?
Големи мошеници,искам да ви кажа!Нашия татко е в тази фирма и на25.08 тръгна УЖ на курс до Франция,германия,бг и още го няма....Само ги мотаят-утре ви пращаме бус да ви прибере,хайде идете до Испания и ви пращаме буса.... #2gunfireИ така вече почти цял месец!Не знам от къде е това търпение в мъжо,ама явно вече му е дошло до гуша и е казал на шефа си,че зарязва камиона и се прибира!А между другото камиона изобщо не е оборудван,най елементарното няма-парно ли е, печка ли е, не сам на ясно.А той тръгна само с летни дрехи,като не е предполагал,че ще стане така!
А представете си що за човек е собственика на фирмата,щом е казал на мъжо да накара колегата си да слезе да провери дали мигача работел и той да изчезне с камиона /по назад в темата бях писала,че колегата му е пълен некадърник/!!!Да остави човека на сред нищото! ShockedКолкото и да е некадърен......как ще го остави!?
Та в крайна сметка,новата дата за ПРАЩАНЕ НА БУСА 28.09 #Cussing outАко и тогава пак се направи на луд тоз мошеник,вече наистина ще зареже камиона и ще се прибере!И най-вероятно няма да вземе нито лев!
Не знам какво да си мисля CryЗа пореден път се убеждавам,че от нашета скапана държава нищо не става Tired

Общи условия

Активация на акаунт