Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas

Имам проблем и искам да го споделя с Вас. Менструацията ми дойде на 25.08.2008 първите два дни всичко нормално, следващите два кафяво направо почти черно зацаване. Това зацапване макар и оскъдно не спря и до днес вече 12ден. Нямам болки,нищо не ме боли, коремчето ми винаги е леко подуто, имах големи притеснения последната седмица.Случвало ли се е на някоя от Вас?Правим бебе от началото на годината. Никога до сега не ми се беше случвало това.
Цитирай

Добре е да се консултираш с доктор.Успех .
Цитирай

Burgas

За доктора да, ще посетя тази седмица, но в Бургас да видим къде ще ходя, че всички са  Twisted Evil
Цитирай

на седмото небе

Консултирай се с лекар. Доста си чакала. Преди да забременея имах подобен проблем и се оказа раничка на маточната шийка.
Цитирай

иди на лекар аз също мисля че може да е раничка на шийката
Цитирай

Burgas

Миналия месец ходих на лекар , за цитонамазка и микробиология и преглед.Нямаше ми нищо, сега така изведнъж Confused
Цитирай

миличка дано наистина ти няма нищо но за да си по спокойна иди на лекар там могат да получиш повече информация  желая ти късмет Peace
Цитирай

София

Според мен просто ти е дошло.Успех следващия месец!
Цитирай

UK

Миличка обади се на гинекологът ти и му кажи какво е за да си спокойна.Понякога това течение показва накаква инфекция.Цитонамазка правила ли си си скоро?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.