Ваксина и д. ясла ??

  • 835
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Става въпрос за дете на приятелка , детето е на 1 годинка и до тук има поставени всички ваксини. Предстои поставянето на ваксината , която се слага на 13 месец но поради проява на някаква алергия към въпросната ваксина сигурно ще го освободят от нея.
 Питането ми е ще приемат ли детето на ясла или ще им бъде отказано ?? Възможно е след доста изследвания въпросната ваксина да бъде поставена някога но още не се знае дали тя няма да навреди на детенцето.
Предварително благодаря !!

# 1
  • Мнения: 376
Е не мога да повярвам , че никои нищо не знае по въпроса.

# 2
  • Мнения: 2 821
Питането ми е ще приемат ли детето на ясла или ще им бъде отказано ??
Не би трябвало да откажат прием.

# 3
  • Мнения: 376
Благодаря ти все пак !!
Побутвам темата с надежда да се включи някоя мама.

# 4
  • Мнения: 2 821
Моля Laughing
Дано се включи и някоя от яслата Wink
Пък аз ти казвам от позицията на мама, все пак Laughing....законите важат за всички ясли...Но ти най-добре си питай във вашата....

# 5
  • Мнения: 376
Дано не им направят проблем , че детенцето е класирано за ясла , иначе другата година я камилата я камилара.

# 6
Малката ми дъщеря беше освободена от ваксина и я приеха в яслата.Първо представих бележка отличиня лекар,че се отлага, а после и че се освобождава.От 1 септември сме на градина.Нямат право да отказват според мен.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Дано да освободят детенцето от тази ваксина, а и от другите, ако може, особено щом има и здравословен проблем!  Wink

Щом е освободено от комисия, детето ще бъде прието на детска ясла/градина. Нямат основание за отказ!

Дъщеря ми е освободена от ваксини, и с бележката за освобождаване, занесена в съответната институция  / градина/училище / съм нямала проблеми.  Peace

# 8
  • Мнения: 376
Благодаря ви момичета , дано наистина не им направят проблем .

Общи условия

Активация на акаунт