Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

В сигурни ръце

Първо искам да направя уговорката,че целенасочено ще избегна обсъждането на реалните ни мечти,тези,които са с глобално значение за хората.
Тази тема е темата за тези копнежи,които сме/да не казвам никога,но почти/ сигурни,че няма да се осъществят.
Аз набързо ще споделя някои от моите въжделения,в последствие ще добавям.
Всяка сутрин ставам с огромни трудности от леглото.Дали заради това или не,честичко си помечтавам работният ми ден да стартира, не по час, а тогава, когато на мен ми се иска.Тя работата няма да избяга,работа ще има и след мен. Very Happy
Също толкова често си мисля,няма ли вече някой"голям мозък" да сътвори робот,който да поеме изцяло функцията на домакинята/без частта с удоволствията/-чистене,пране,готвене,гладене,пазаруване.В най-лошият случай бих се съгласила и на личен прислужник-Джерард Бътлър! Mr. Green
В този ред на мисли мога да пиша до утре,но първо искам да изложите и вашите въздушни кули.Сигурна съм,че ще си повдигнем настроението с тази тема,не че ССф не е винаги в отлично такова. Wink
« Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 16:54 от Esscape »
Цитирай

като бях 4 клас си мечтаех да ми купят обувки с платформа Embarassed.
е,не ми купиха и сърцето ми беше разбито Crying or Very sad.сега след години вече разбирам защо не са го направили. Peace но тогава бях сигурна,че са мноого лоши,щом като не ми купуват такива обувки ooooh!
Цитирай

В сигурни ръце

Не си ме разбрала.Тук мечтите са не тези,които можем да си купим с пари или много пари.А онези,които никога няма да се сбъднат-най-смелите,най-нереалните,най-абсурдните дори.
Цитирай

Моята най - голяма такава е да мога да се телепортирам.  Flutter
Цитирай

В сигурни ръце

Паси,къде ти се ходи бе, душко?Стой си при нас.
Цитирай

под голямата лоза

Паси,къде ти се ходи бе, душко?Стой си при нас.
На мен ми се ходи в кревата на Антонио Бандерас, ама нъцки Crossing Arms
Цитирай

Пък аз съм на опашката за Пламен Константинов  Mr. Green
Цитирай

В сигурни ръце

Пък аз съм на опашката за Пламен Константинов  Mr. Green

Еее,тя твоята си е напълно осъществима. Whistling
Цитирай

София

Да измислят хапче   за безсмъртие и никой да не умира (евентуално само лошите).
За да не се пренасели земята (както се случва със София в наши дни), да установят живот на още 3-4 планети, като може на едната планета да изпратят възрастните хора, нещо като старчески дом с full екстри, но ние да можем да ходим до там със совалки-таксита и да ги виждаме.
Цитирай

В сигурни ръце

Аз пък искам служебните пътувания/командировки/ на мъжете да бъдат забранени със закон.Който го наруши да бъде наказван с последни методи на правосъдието.
Цитирай

Stara Zagora

Винаги съм мечтала да мога да ставам невидима когато си пожелая.Особено в ситуация когато не ми отърва ще бъде супер. Mr. Green
Цитирай

София

От утре да се събудя непушач.
Цитирай

София

Да връщам времето или да поглеждам в бъдещето Wink
Цитирай

Враца

Да връщам времето назад.
Цитирай

DE

Да не губя близки НИКОГА!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора